blindside

Mana Khemia

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Eilinį kartą "Nippon Ichi Software" kompanija mums siūlo dar vieną žaidimuką su taip vadinamais "midgetais"

Tik šįkartą tai nebus eilinis žaidimukas, nes jis turi kažkiek "Persona 3" prieskonių kaip:

- Jūs valdysite savo charakterį ir eisite į mokyklą, kur gausite pažymius. Tik mokykla nebus atsibudi iki gyvo kaulo, o tokia mokykla kur mokoma alchemija.

Pagrindinio charakterio vardas "Vain" kuris pirmą kartą apsilankys šioje mokykloje ir susiras draugų.. blah blah.. ir t.t

Taip pat kiek žinau bus ir "friendship" sistema, kaip ir per "Persona 3".

 

Tad manau tikrai vertas dėmėsio žaidimukas, nors kai kurie ir gali pavadinti jį "Šviesesniu Personos 3 klonu".

 

Traileris:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas suintrigavo , tikrai pabandyciau tik ar bus en releas'as ? Beje tiesiog dievinu tas beprotiskus special atakas trailer'yje ;) Beje , Blindside , is kur ta zaidima atkapstei , as siaip labai idemiai seku visus jrpg , bet sito kazkaip niekur nemaciau. Malacius , kad papost'inai , taip ir toliau , jrpg naujienos visa laika laukiamos ;)

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, taip, jrpg valdo pasaulį (:

Aš ir pats atsitiktinai naršydamas gamespote pamačiau šio geimo reklamą, tai ir nuėjau į official saite, daugiau pasikapsčiau ir mane taip pat sudomino :rofl:

 

TAIP. Žaidimas tikrai turės EN realesą. Turėtų pasirodyti Kovo 31 dieną.

 

Man pačiam tie "spraitai" tikrai gražiai atrodo bei tos atakos. Tikrai, "spraitiniai" žaidimai visada žavi savo effektais (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mana-Khemia game jau išėjo tai gal kas turi ir galėtų įmesti į trackerį, arba parsisiųsti ir tada įmest, nes kol aš parsisiųsiu iš užsienietiškų .. pasensiu

 

Dar kaip matau, mažai ką suintrigavo tai gal mažas šansas, kad kas siųsis, na bet dar įdėsiu Opening.

 

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn ar dauk kam patiko ,bet man tai nlb,man isvaizda labiau patinka tokia kaip shin megami tensei serijos,ar kaip .//hack,taigi sitas nelabai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, dėl grafikos tai nesiginčiju, smt ir dot hack grafika tokia pusiau "cell-shading" anime, bet aš neatmenu ir "spraitinės" anime grafikos.. gal nesužavės kokiais stulbinamais cg ar dar kuo, bet vistiek malonu juos žaisti (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, dėl grafikos tai nesiginčiju, smt ir dot hack grafika tokia pusiau "cell-shading" anime, bet aš neatmenu ir "spraitinės" anime grafikos.. gal nesužavės kokiais stulbinamais cg ar dar kuo, bet vistiek malonu juos žaisti (:

 

Šiaip pagrindinis dalykas JRPG yra kaip tik NE grafika.

O šita žaidimą pats maciau tik reklama.

Bandysiu parsisiusti

A9 projektų nors ir nusiviliau truputi, bet paiuresim

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš jau kažkiek palošęs Mana-Khemia. Nu ir visai nieko. Asmeniškai čia viena geriausių "spraitinių" grafikų kokias esu matęs, per kovas charai atrodo labai gražiai.

Patariu visiems kas mėgsta J-RPG, šis game nesotokoja humoro ir yra trupurėtlį vaikiškas, na bet visokių game reikia (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafika nekokia bet manau kad neblogas gal ir parsisiusiu nes as zaidziau sito zaidimo antra dali Atelier Iris 2: The Azoth of Destiny labai patiko o cia grafika manau nera lb svarbu svarbiau geras siuzetas manau :kvadratas: idomios kovos ir pan ... :kvadratas:

 

p.s tiksliai nezinau ar cia antra dalis sito zaidimo bet manau kad bent jau tos pacios zaidimu firmos kurimo

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.