Rekomenduojami pranešimai

Man kazkaip jau netrukdo, kad pagrindiniai herojai atrodo kaip Barbe su Kenu. Labiau man sunku suprasti kodel Mr.X ir dabar prie Nemesis negalejo ilgiau padirbeti? Tikrai galima geriau padaryti, bet cia kazkodel ir vel palikta lyg paskutiniai vietai.

Kaip ir ta nosis..

nose.jpg

619f6c6616ef5431b351ff6cb63439106ead9543

Redagavo Magnitas
  • Patinka 1
  • Cha cha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai jis normaliai atrodo, kai gaudyt pradės neberūpės kaip jis atrodo :D

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip traileris daug ką parodė, tiesiog kad suplakė ir tiek, žaidimų vaizdai žymiai įdomesni nei traileris man :) Kai daugiau Jill modelio pamačiau, tai jinai kažkoks keistas miksas. Primena Milla Jovovich ir Tomb Raider modernius (ypač pagal fizionomiją), Carlos garbanius vis man nesueina. Michailas ir Nikolajus jau taip stereotipiškai bei cartoony įgarsinti :)

Man gameplay vaizdeliai įdomesni pasirodė :D O šiaip tiesiog reikia daugiau gameplay pamatyti ir pan, nes pagal trailerius vertinti žaidimus/filmus, tai manau klaidinga, tai lyg pagal knygos viršelį vertinti pagal turinį :)

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo kazkas irgi sake kad jin dabar i uncharted ir TR mixa panasi labiau nei i RE

qDSKUnw.png

bet rimtai jegu pradetu laipiot po laros pasauli tai atrodytu kaip ten ir buvus. 

idomu kaip ten ta ilgnagis Hunter atrodys , ar tik sienom palaipios ar kazka daugiau bus galima su juo paveikt

ELb_2v8XkAE48r3?format=jpg&name=900x900

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident Evil 3 Collector’s Edition

spacer.png

Citata

 

GameStop and Capcom confirmed that they are collaborating to create Resident Evil 3: Collector’s Edition.

The special version of the game is a GameStop exclusive, limited to the console releases, and will cost you $179.99. That being said, it’s a pretty good package for that cost. Getting the obvious inclusions out of the way first, Resident Evil 3: Collector’s Edition comes with the standard version of the game as well as a digital soundtrack. As for the physical goodies, it will also include a double-sided map of Racoon City, a physical Collector’s art book, and a nice looking 11″ figure of Jill Valentine. As the cherry on top of an already solid release, the packaging for this Collector’s Edition will be themed after a S.T.A.R.S item box.

Those who choose to pick up this Collector’s Editon will be getting it the day of release. For those of you who don’t already know, Resident Evil 3 and Resident Evil Resistance are coming to PC, PS4, and Xbox One on April 3, 2020. As a pre-order bonus, players can get a Classic Costume Pack that includes Jill’s original outfit and a modified hairstyle for Carlos Oliveira

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn koks siaip kitu statuleliu detalumas buna ,  ar cia normalus lygis kaip zaidimu statulelem ? 

a4pEEpp.png

XPihc7C.png

DJ7aChj.png

Delsin is Infamous irgi pavirto zombiu ?

latest?cb=20130730002041

 

images?q=tbn:ANd9GcSm3TpOx5JF9w80TqN3QkA

 

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.