skvickiz

Home

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki norejau paklauskti gal zinot kas ka apie home as pats mazai esu girdejas tai gal kas glaetu papasakoti ? apie ji ? Dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad nera labai jau daug ziniu apie ji...bet pagal mane tai bus "Second Life" analogas. Galesi susikurti savo nama ar tai kazkokia patalpa, chatintis su draugais ir t.t. viskas 3D. Tik as galvoju ar nebus kaip su "Second Life" kad uz zemele reikes moketi norit susikurti savo namus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jooo ta as irgi zinojau :D galvojau kanors papapasakosit ko as nzn :) nes galvojau kad mazai zinau pridursiu dar 1 dalyka kad bus galima su savo zmogum ateiti i kino tetra ir ziureti filma paciam HD kokybes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pačiam pamatyti ;) Jei moki angliškai viska puikiai suprasi. Čia yra DAUG videos su papasakojimais ir šiaip vaizdais.

 

GameTrailers

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jega. Laukiu. Tik jauciu bus viskas uz pinigus (kaip realybeje :) ). Tik nesupratau kada isleistas bus???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jega. Laukiu. Tik jauciu bus viskas uz pinigus (kaip realybeje :) ). Tik nesupratau kada isleistas bus???

Šių metų antroje pusėje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kiek girdejau tai jis bent jau pradzioje zada buti visiskai nemokamas, nes SONY turetu uzdirbti is reklamu esanciu zaidime. Be to kam labai idomu truputi daugiau info yra Stuff zurnale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sony zada home dadeti kashka ir prie zaidimu pvz uncharted galesi su draugu lakstyti po mapus ir juos tyrineti nevarginamas mobu ir (nepamenu kuriam) FPS multiplayer priesh matcha su team mates susibraizyti ant smelio (kaip filmuose) puolimo taktika ir pan.Skamba gan patraukliai kaip bus ish tikruju parodys laikas :)

P.S. viskas for free (jei tik turi nusipirkes home) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas ne for free :) nemokamai galesi susikurti savo namus bet tik su basic navarotais o jeigu noresi ko nors sustriau tai jau reks moketi, tik dar neaisku kiek, bet pts sony paskelbe kad galesi pirkti visokius daiktus ir t.t. (kaip seconlife). Beje visokius daiktus taip pat galesi gauti is zaidimu kuriuos turi, pvz. maciau jeigu turi Ressistance tai galesi uzsideti ressitance tapetus ir pan. Anyways turetu buti idomu, simta kartu geriau negu tas boring xbox live...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas man patinka, tokeme projekte, jog tarkim zaidimu previu ,naujienos, gal ateitije net ir e3 parodos online bus, kas zino projektas turi dauk pletimosi atsaku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusibodo to HOME laukti , tikekimes kad sy rudeny jy tikrai isleis ir pvz. kokiem 10 zmoniu grupei susirinkus bus galima issokti is HOME y geima be problemu , betkoki geima racing ar FPS online , first ar third party ( jei zinoma geimas palaiko ). nes jei neis daryti sito dalyko tai man kazkaip p* ant to HOME , baldus as ir namuose galiu pastumdyti ir su draugu sakem sulosti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mirusi tema sita :) zodziu gavau home invite :) yeeeey, bet sako network error kai bandau pasijungt. gal kas buvo susidures??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pasidalinkim ispudziais apie Home tie kurie jau isbande.

Mano nuomone siek tiek nuobodokas , nes dar labai daug ko negalima naudoti :D pvz.: multimedia irenginiu , picture frame kur gali sawo picture isimest , rubu labai jau mazai ir pn.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mirusi tema sita :) zodziu gavau home invite :) yeeeey, bet sako network error kai bandau pasijungt. gal kas buvo susidures??

Pas mane taip buvo kol nepasirinkau nustatymose anglu kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau invite i beta, palosiau 30minuciu ir isjungiau lauk. Nesuprantu as to geimo pointo, kam man vargintis chatinti su zmogu renkant raideles su dzoistiku, jai as galiu skype ar msn isijungt? Na o apie hatos baldu stumdyma, tai isvis nesamone, kam man tai daryti? geriau namose nuo konsoles dulkes nuvalysiu, ar zaidimu lentynele patvarkysiu :D

geriausia vieta sitam zaidme ar kas jis ten toks yra dancinimas, parenki disko sokima ir ziuri kaip soka :D da kiek zinau galima uzlosti pula ar bowlinga ir siokia tokia nauda.

Mano asmenine nuomone sis projektas bereikalo kuriamas, vietoi jo galejo sony resursus sukisti i kokio ekskliuzyvo kurima. Na nesu as konservatyvus zmogus, bet home mano manimu yra š****. Nebent kas nors is forumieciu sugebes pakeisti mano nuomone, ir atskleis sito zaidimo ar kas ten per velnias yra tiksla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.