Magnitas

Twitch naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Turbut jau kazkur rasiau. Mano karjera Twitch'e prasidejo nuo Xpegasas laiku. Kai parode per zinias, kad kazkoks beprotis musa nemiegojimo rekordus. Istikro jeigu ne jis tai nezinau kada buciau suzinojes apie Twitch'a nes kazkaip jis man buvo negirdetas zalias miskas. Patiko man pokalbiai ir visa kita Pegaso kanale. Tik po to kazkaip nusivaziavo ir viskas dingo.

Kol neturejau galingo PC man ziureti Twitch streamus ir buvo viena is tu priezasciu, kad ziureti kaip kitas zaidzia kazka, ko as negaliu pasileisti su savo senuku. Dabar tam laiko atiduodu vis maziau. Ir kazkaip jau kontento nebeliko tokio kaip anksciau. Matyt savo jau atsivalgiau.

O siaip turbut pritarsiu, kad merginos nelabai kuria kontenta Twitch'e. Galiu sutikti, kad apvaliu formu merginai lengviau prasimusti Twitch'e negu bachurui, bet su laiku manau sitas rezultatas jau lyginasi. Vyrukai kazkaip zaidzia nes jiems tai malonu, aisku gal ne visiems, o merginos losia, kad gauti donate. Joms tai pramoga uz kuria kazkas dar ir pinigu duoda. Manau, kad jeigu isjungtu merginom Donate ir Sub mygtukus tai ju ten liktu tik keletas. Ir liktu tos, kurioms tikrai patinka zaisti zaidimus.

Siaip gaila, kad Twitch'as pasidave savo principams ir dasileido iki to, kad streamai butu ne apie zaidimus, o kurios Biustas didesnis. Ar kuri ASMR geriau padarys.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr DisRespect Reportedly Banned from Twitch Permanently

dr_disrespect_0-800x451.jpg

Cia jau kazkas idomesnio. Aisku negali zinoti ar tai suplanuota reklama ar kokia juoda kate perbego per sita reikala. Kol kas naujienu nera del ko galejo gauti bana. Viena is priezasdciu gali buti su Muzikos kurinio CopyRight'u. Kiek anksciau Twitch pradejo baninti streamerius del leidziamos muzikos kuri ankciau buvo ne taip stipriai draudziama kaip dabar.

Placiau galite pasiskaityti cia: https://www.essentiallysports.com/esports-news-dr-disrespect-reportedly-banned-from-twitch-permanently/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskutiniu metu perskaičiau, kad vos ne kažkoks me too eina per twitch'ą ir šienauja streamerius :D nors jie kalti ar nekalti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.