liencas

NKTV 2005-2007 laidų archyvas

Rekomenduojami pranešimai

https://www.youtube.com/playlist?list=PLb1PsNj5CM9BXCcDAlQXsHmCT-gR1iQBt

2005-2007 m.m. laidos

aciu archyvo autoriui

  • Patinka 4
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super laida buvo. Gaila, kad lietuvoje aplamai nebeliko lietuvisko turinio apie IT ir Zaidimus. Aisku yra internetiniai kazkokie pasiklydeliai ar Mokslo sriubos, bet, kad butu panasaus tipo laida per TV kaip ir nera. Nei zurnalu. Kaip IT saliai tai sakyciau liudna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra "it+" laida youtubeje. Tiesiog neapsimoka kurti. Zurnalai visi ismire, niekas neperka, taip ir gaunas. Reikia babkiu - sponsoriu.

TV jau atgyvenes reikalas, informacijo sklaidos aspektu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo tiesa. Nors man vis dar sunku su tuo skaitmeniniu pasauliu. Man 100 kartu geriau laikyti zurnala rankose nei skaityti naujiena vaizduoklyje. :D Tiesiog Zurnalas yra Zurnalas. :) Gaila, kad tokia situacija pas mus yra. Nera kazkokio tai sraigto kuris apsaugotu popierini leidini. Iki dabar pavydziu Vokieciams, kad jie turi savo Computer Bild zurnala.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 11 minučių, Magnitas parašė:

Tavo tiesa. Nors man vis dar sunku su tuo skaitmeniniu pasauliu. Man 100 kartu geriau laikyti zurnala rankose nei skaityti naujiena vaizduoklyje. :D Tiesiog Zurnalas yra Zurnalas. :) Gaila, kad tokia situacija pas mus yra. Nera kazkokio tai sraigto kuris apsaugotu popierini leidini. Iki dabar pavydziu Vokieciams, kad jie turi savo Computer Bild zurnala.

 

Zurnalas tikrai smagiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uztekdavo isvesti random atsakyma su echo, kad parodytu per tv tavo tinklapi,kaip kazkoki gera dalyka. Smagus laikai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia gi as ikeles, geras, kad PLM'anas atrado :D. Man pasiseke kai radau senus diskus su NKTV laidom, pagalvojau del "history sake" reikia ikelt i intika, kad butu prieinama. Kiek zinau auksciausia kokybe buvo 420p, bet kai kurios 240p viskas buvo is nktv.lt serveriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir bandziau senesniu atkast, bet nepavyko, o i nktv.lt servus tik nuo 2005 talpino. Be pacio Ernesto Januso panasu niekaip negausi, jei isvis jie dar turi koki archyva. Jau tik nebent tik kokia viena kita laida kas su videku isirase ~2000m.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, super laida buvo, visada savaitgalio rytai ja prasidėdavo :)

Pamenu kažkada bandėm prasimušti į jų laidą :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.