Majjoras

Kazkas tokio kaip lineage2

Rekomenduojami pranešimai

nu as nzn bet man tas ff12 kazkoks meslas jis nuobodus palosiau 2 dienas ir dbr kazkur voliojasi tas cd niekam nereikalingas bent jau man lineage daug kartu geresnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as nzn bet man tas ff12 kazkoks meslas jis nuobodus palosiau 2 dienas ir dbr kazkur voliojasi tas cd niekam nereikalingas bent jau man lineage daug kartu geresnis

gal biski papasakotum koks lineage 2 siuzetas ir koks ten tikslas keltis lygy,siaip ten vaizdas toks,ieini,bastaisi vienas po plotus begalinius ir daug kartu zuni,kol pasikeli ta lygy,su kitais nelebai bendrauji iejas naujokas nes gali greit sumalt tave kokie kietekai,o jei ne,tai vykdai questus lakstai daug ,kapoji daug,viskas suprantama bet kur cia pagrindinis zaidimo idomumas,siuzetas,kuris itrauktu ir nepaleistu,kur pasakojama istorija ten? butent tai man patinka visuose single player rpg,o ypac japonu rpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

KAs svajoja pradet lost L2 is patirties nepatariu lost pralosiau ji 2 metus beveik ir is to man jokios naudos per ji tik biski i degrada nuejau, bet nieko as atsigaunu jau :lol:

Slamstas tas L2 i ji nenoriu ziuret net...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

KAs svajoja pradet lost L2 is patirties nepatariu lost pralosiau ji 2 metus beveik ir is to man jokios naudos per ji tik biski i degrada nuejau, bet nieko as atsigaunu jau :lol:

Slamstas tas L2 i ji nenoriu ziuret net...

Auksines mintys :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nomuone geriausias online game tai yra warcraft3 teh frozen throne o ne online tai manau visos ff dalis :) beto ff11 su lineage nera ir ka lygint.

ir FF XII :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tam zaidime ff 12 galima pirkti ten visokius gynklus pvz yra greidai kaip ant lineage buna d grade c grade b grade...?

Ir kaip ten zaidimas vyksta pradedant zaisti tu vistobuleji ar kokie leveliai auga?

majjorai,ten viskas ko tu tikiesi ir daugiau,pirma nusipirkes sy zaidima truputy nusivyliau,nes buvo panasus y lineage,bet antra diena mana nuomone pasikeite!sis zaidimas visais aspektais yra pranasesnis us L2.Siulau tau jy nusipirkti ir paciam isbandyti,nes zaidimas,siuzetas,grafika,pats zaidimo variklis yra SUPER! ir sjp kruva monstru slaptu vietu,intrigu ir pan. zdz visas paketas tobulam zaidimui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hack.g.u normlai ten panashus

.hack//G.U. vol. 1//Rebirth isvis pasaka,o kur dar sekancio dvi dalys,reiks pazaist butinai,o kai nezaidi visad gali pasiziuret .hack anime seriju,kad suprast kas yra kas,ne jau tiek tu seriju yra kad jai pradedi zaisti nuo .hack//GU vol1 rebirth,tai idomu ir anime pasiziuret pacia pradzia,tada daug kas susideda ir tampa aiskiau,joks L2 cia net nesilygina,atsimenu kai losiau ji gal pusdieni,lakstai lakstai,prisijungia koks draugelis numeta saibu belekiek,ir isvaro o tau reikia kelti lygi kad galetum uzsideti geresnius sarvus ir ginklus,ir varai kapotis...na kazkaip nei idomu nei ka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik nereikia tiek siuzeto pervertinti... FF zaizdamas jauciuosi kaip anime ziuredamas, o anime man patinka. tai yra gerai. BET jokiu ispudziu jis man tikrai nesukelia... butent tai l2 padaro, kai su ahujena chebra kovoji ir mirsti petys i pety pries dar ahujenesne kruva zmoniu per castle siege.

as asmeniskai l2 kur kas ilgiau galiu zaisti nei FF , man jis labiau patinka, bet as dziaugiuosi kad jo nera ant ps2, nors pats ir esu ps2 savininkas, nes cia jam konkreciai NEVIETA ir nesuprantu kodel zmones uzduoda klausimus ir ieskok ko nors panasaus ant konsoliu.

Redagavo Chico

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik nereikia tiek siuzeto pervertinti... FF zaizdamas jauciuosi kaip anime ziuredamas, o anime man patinka. tai yra gerai. BET jokiu ispudziu jis man tikrai nesukelia... butent tai l2 padaro, kai su ahujena chebra kovoji ir mirsti petys i pety pries dar ahujenesne kruva zmoniu per castle siege.

as asmeniskai l2 kur kas ilgiau galiu zaisti nei FF , man jis labiau patinka, bet as dziaugiuosi kad jo nera ant ps2, nors pats ir esu ps2 savininkas, nes cia jam konkreciai NEVIETA ir nesuprantu kodel zmones uzduoda klausimus ir ieskok ko nors panasaus ant konsoliu.

ir isvis online zaidimai yra visai nelyginamai niekaip su single player,nes jie nera net nepanasus siaip,principas zaidimo ne toks biski,o del gerumo tai isivaizduok kad tam l2 tu hebros neturi ir tave ten mazai kas zino ir isvis mazai zmoniu buna kai prisijungi,ir ka ten tokiu atveju veikti ?? nuobodybe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man geriau Rogue galaxy uz jusu Final fanatsy XII ir lineage 2 ;) . ten ati geimas(jis ant PS2),nors istorija ir durna(tipo kazkoks durnelis nori uzkaraut kosmosa ar pns.) bet pats zaidimas man taaaaip patiko kad negalejau atsistraukt.ypac patiko zaidime kad gali sudeti du ginklus i viena ir gauni nauja niekur neparduodama unikalu ginkla,va to as jokiose RPG zanro(nasvarbu ar tai console rpg ar PC RPG).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man geriau Rogue galaxy uz jusu Final fanatsy XII ir lineage 2 ;) . ten ati geimas(jis ant PS2),nors istorija ir durna(tipo kazkoks durnelis nori uzkaraut kosmosa ar pns.) bet pats zaidimas man taaaaip patiko kad negalejau atsistraukt.ypac patiko zaidime kad gali sudeti du ginklus i viena ir gauni nauja niekur neparduodama unikalu ginkla,va to as jokiose RPG zanro(nasvarbu ar tai console rpg ar PC RPG).

tu manai kad to nera ant ff12? pffft...ten yra taip sunkiai gaunamu ginklau kad tau plaukai piestum stutusi xD ne as rimtai,bet as apie ta rogue galaxy nieka bloga nesakysiu nes nesu zaides,ir gali but kad jis man patiktu.taciau abejoju ar labeu uz FFXII

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu manai kad to nera ant ff12? pffft...ten yra taip sunkiai gaunamu ginklau kad tau plaukai piestum stutusi xD ne as rimtai,bet as apie ta rogue galaxy nieka bloga nesakysiu nes nesu zaides,ir gali but kad jis man patiktu.taciau abejoju ar labeu uz FFXII

geriau pazaisk manau patiks,bent pabandyk.tikrai verta siustis(na bent man atrodo)

 

EDIT:as zaides ir FF12 ir L2.BLogaiusiai ivertinciau L2 nes per dideli mapai ir kruva desimtmeciu lopu :)Final fantasy irgi man laaaaaabai patiko ir irgi nieko pries neturiu, ypac hunts(monstru ar kaip jie vadiansi medziokle) man patiko,ir pati istorija labai patiko zaidi ir jaquti kad filma kazkoki ziuri :lol:,bet vistiek rogue galaxy man geresnis ;(

Redagavo Robertas1994

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman , na jei jau neturi chebros, tai vadinasi tavyje problema kazkur, siaip normalus zmones bendrauja, todel ir yra tai online game'as , ir reikia gerai pagalvoti ir susizinoti kokiam serve geriausiai pradet , kad poto gailetis netektu kad paskubejai ir praleidai daug laiko.

 

ir isvis as nesuprantu, zmogus paprase patarti "ka nors panasaus i l2" , nors man tai keista kad jis iesko kazko panasaus i l2 ant konsoles, bet... tai jei patariat ka nors tai ir patarkit ka nors panasaus i, l2 o ne viska kas kaip tik atvirsciai nei l2 ( FF siuo atveju, toks jausmas kad sitam forume FF neuztenka threadu kad cia ji kisat ) jei nieko panasaus nezinot (as bent jau ne) tai ir nepatarinejam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman , na jei jau neturi chebros, tai vadinasi tavyje problema kazkur, siaip normalus zmones bendrauja, todel ir yra tai online game'as , ir reikia gerai pagalvoti ir susizinoti kokiam serve geriausiai pradet , kad poto gailetis netektu kad paskubejai ir praleidai daug laiko.

 

ir isvis as nesuprantu, zmogus paprase patarti "ka nors panasaus i l2" , nors man tai keista kad jis iesko kazko panasaus i l2 ant konsoles, bet... tai jei patariat ka nors tai ir patarkit ka nors panasaus i, l2 o ne viska kas kaip tik atvirsciai nei l2 ( FF siuo atveju, toks jausmas kad sitam forume FF neuztenka threadu kad cia ji kisat ) jei nieko panasaus nezinot (as bent jau ne) tai ir nepatarinejam.

na single player delto ir yra single player kad tu nori vienas zaisti zaidima,ir pats viska valdyti,bendrauti jau geriau zinok su

NPC nei su tokiais proto bokstais kurie buna uzeme visus servus,tiesiog konsoliu sali kol kas nieks nekalba apie online,nes butent tas ir yra idomu kad ne pries realius zmones zaidziama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.