Majjoras

Kazkas tokio kaip lineage2

Rekomenduojami pranešimai

matai kaip, tai tau vadinasi tobulejima supranti visai kitaip nei as. nes as pvz pries npc zaizdamas nei trupucio netobuleju, na suprantu kokios zaidimo galimybes ir tiek, o vat butent kai susitinki pries zmogu, tada megini isgauti is saves maximuma, kad pries kita zmogu neapsileisti. tik tada pradedu tikrai zymiai tobuleti, kol pasieki savo sugebejimu ribas.

 

p.s. ne visus servus lohai uzvalde, toli grazu... vien del to kad stiprus charai taves neivertina, nereiskia kad jie lochai. Vertina tik tada , kai is tikro esi rimtas zaidejas, o iki to ilgas kelias ir daug mokimosi ir nesekmiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai kaip, tai tau vadinasi tobulejima supranti visai kitaip nei as. nes as pvz pries npc zaizdamas nei trupucio netobuleju, na suprantu kokios zaidimo galimybes ir tiek, o vat butent kai susitinki pries zmogu, tada megini isgauti is saves maximuma, kad pries kita zmogu neapsileisti. tik tada pradedu tikrai zymiai tobuleti, kol pasieki savo sugebejimu ribas.

 

p.s. ne visus servus lohai uzvalde, toli grazu... vien del to kad stiprus charai taves neivertina, nereiskia kad jie lochai. Vertina tik tada , kai is tikro esi rimtas zaidejas, o iki to ilgas kelias ir daug mokimosi ir nesekmiu...

pasenau reiskia jau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane singleplayer irgi labiau traukia.. ;)

mmorpg kazkaip niekada nemegau

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane singleplayer irgi labiau traukia.. ;)

mmorpg kazkaip niekada nemegau

mane taip pat,kazkaip idomu visai kai nera visiskos laisves o zaidi pagal tam tikrus remus,eini is tasko A i taska B,ir tame kelyje sutinki priesus,kurie tau trukdo taigi reikia juos pasalinti,net nebuna kito pasirinkimo,todel atrodo viskas gerai ir teisingai,o kai daug laisves rpg zaidimuose,tai gali apeiti visus priesus,nebutina eiti is tasko A i taska B,kai nieks nepasakoja tau apie veikejus,kai nerodo jokios istorijos,nera intarpu...tai buna neidomu

p.s. niekam nepersu savo nuomones,tai tik mano nuomone

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragon quest XIII : Return of the cursed king - gan neblogas rpg , bet jei nori kažko labiau link lineage bandyk FinalFantasy serijas :lol::D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo jai perkat ps2 tai ir zaiskit ten visokius ps2 geimus ir neieskokit tokio slamsto kaip l2 pats losiau nieko idomaus ten nera krc keli lwl darai profesijos quost keli lwl darai kita quost ir .t.t nesamone kazkokia uzsikeliau 65 lwl ir isejau isvis istryniau o kaip prisimenu l2 tai pykinti pradeda ;) ir losiau and x4 reitu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, nežinau ar kas sakė, tai dar toks Phantasy Star Universe yra, jo ten irgi toks neblogas jrpg, daug visokių galimybių ir t.t ..siužetas net yra, nors daugiau online skirtas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.