Renataz

UEFA EURO 08

Rekomenduojami pranešimai

Tj wa isirasiau si zaida rase 4.0x greiciu o verify rase 7.5x ir isideddu i konsole pasileidzia ir po kokiu 5 min issoka uzsrasas kad tip restart console it pleas kazka kad nuwalytau diska su serwetele.Tj kas kaltas ar greitis kad tokiu rasiau ?ar apsimoka dar wiena cd gadyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikriausei yrasinejimo greitis kaltas ;] reike 2.4 o ne 4 ;] arba diska lieva nusipirkai (pvz livestar ar acme)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikriausei yrasinejimo greitis kaltas ;] reike 2.4 o ne 4 ;] arba diska lieva nusipirkai (pvz livestar ar acme)

 

As rasau 2.4x greiciu bet man raso daugiau negu 2.4x greiciu tj nezinau ka daryt o diskas tj TDK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesuprantu koks tolkas tą verify daryt? Jei nesuverifyins tik pamatysi kad err yra ir viskas, bet diskas jau ar taip ar taip sugadintas, tik dar valandą laukt reiks...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas del valdymo, kadangi zaidime nelabai aiskiai parasyta ir tt

 

1- kaip uz prasyt auksto paso i prieki? Y duoda zema pasa, bet man reikia auksto

 

2- ar tiesa, kad galima reguliuot kamuolio skriejimo trajektorija? nesu tikras, bet tokiu gandu teko girdet, kad su RS tai daroma. nelabai pavyksta man kazkaip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimuks: pasirenku championata, kaip padaryt kad pasirinktos komandos priesininkus valdytu draugas? norim pasirinkt dvi komandas bet kad zaistumem vienas pries viena. leidzia pasirinkti tik zaist vienoj komandoj...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas i viena puse su pulteliu paeina o kitas i kita ir zaidziat vienas pries kita.

 

lengva pasakyti.. :) leidzia tik i viena puse. cia zaidziant cempionata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lengva pasakyti.. :D leidzia tik i viena puse. cia zaidziant cempionata

 

vienas pries viena galit zaist tik pirma pasirinkima pasirinke ir "team" berodz (yra dar be a pro ir penalty shootout, kurie abu netinka). jei norit championshipa tai teks zaist abiem ir galesit valdyt tik 2 zaidejus komandoj. man pvz sitas priimtinesnis, nes su kaimynu susiloasiam visai padoriai ir golai musu buna:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas pries viena galit zaist tik pirma pasirinkima pasirinke ir "team" berodz (yra dar be a pro ir penalty shootout, kurie abu netinka). jei norit championshipa tai teks zaist abiem ir galesit valdyt tik 2 zaidejus komandoj. man pvz sitas priimtinesnis, nes su kaimynu susiloasiam visai padoriai ir golai musu buna:)

dviese vienoj komandoj viena, vienas pries kita - kita. noretusi keliem pradet zempionata ir po to draskytis finale.

 

o maca iseina simuliuot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai va siandien ir as parsisiunciau.Tai dabar noriu paklausti kaip penalty must normaliai?Kazkaip nelabai iseina,tiesiai i vartus iseina must,o jei i sona tai i vartus nepataikau net :/ Gal kas galit paaiskinti kaip reikia musti normaliai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai va siandien ir as parsisiunciau.Tai dabar noriu paklausti kaip penalty must normaliai?Kazkaip nelabai iseina,tiesiai i vartus iseina must,o jei i sona tai i vartus nepataikau net :/ Gal kas galit paaiskinti kaip reikia musti normaliai?
Tai tu taip stipriai nespausk :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas klausimas: as isirasiau uefa euro 08 ir kai paleidziu tai pasidaro ekranas juodas ir daugiau nieko neivyksta, net ir isjungti nebeduoda tik belieka perkrauti kompa. gal kas zino ka daryt kad veiktu sis zaidas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.