Impaler

Atnaujinkite el. pašto adresus savo paskyrose

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Noriu paprašyti Jūsų visų, kad įsitikintumėte ar Jūsų PlayManija.lt paskyroje yra nurodytas teisingas el. pašto adresas.

PlayManija.lt gyvuoja jau daug metų ir visai yra tikėtina, kad tuo metu, kai registravotės panaudojote tokį el. pašto adresą, kurio dabar nebenaudojate (pvz. kietiakas69@gmail.com ?) ir galbūt net nebeturite priėjimo prie jo.

Pvz. taip atsitiko su el. pašto adresais, kurie baigiasi ONE.lt. Jų atstovas patikino, kad jau daugiau kaip pusę metų yra išjungę šią paslaugą ir niekas nebegali gauti nei patikrinti ONE.lt pašto dėžučių. ? Taip pat išjungti jau yra ir šie paštai: centras.lt, bamba.lt, xxx.lt, delfi.lt, mail.lt bei email.lt. Neaiški situacija yra ir su Takas.lt bei Zebra.lt paštais...

Todėl prašau Jūsų spausti čia, kad patikrintumėte ar naudojate teisingą el. pašto adresą.

Noriu priminti, kad svarbu nurodyti teisingą el. pašto adresą, kad ateityje pamiršus slaptažodį galėtumėte atkurti prieigą prie savo paskyros, kad gautumėte pranešimus apie gautas asmenines žinutes, kad gautumėte svarbią informaciją susijusią su PlayManija.lt projektu, įskaitant ir apie rengiamus konkursus. ?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip keistai, paspaudus nuoroda plm,parode mano negaliojanti delfi pasta,kai ivedziau savo yahoo pasta,raso kad toks email uzimtas.hmm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau išspręsta :)

Na o kaip sekasi kitiems nariams? Viskas gerai?

Delfi.lt IT skyriaus vadovui ką tik patvirtinus prie draudžiamų paštų sąrašo prisijungia Delfi.lt teiktų pašto paslaugų el. paštai su galūnėmis: centras.lt, bamba.lt, xxx.lt, delfi.lt, mail.lt bei email.lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir, keist nereikejo, kaip susikuriau jau normalu emaila taip ir naudoju dar nuo `~2002m. O naujesni, kaip Gmail tapo kaip salutiniai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas blogai, kad pakeitus e.pasta mano darbdavys persekioja mane dabar ne tik darbe, bet ir minetame emaile.. :(:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.