lukasamba

Jūsų nuomonės, ar verta pirkti PS Plus ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, pats niekada nepirkau ps plus prenumeratos, ant PS4 žaidžiu tik single player žaidimus, pastebėjau, kad būna, jog Sony neblogų žaidimų kartais dalina, tiems kurie turi ps plus'ą, tai ir susimasčiau, galbūt verta užsisakyt kokiems metams jį, nes visai nebrangiai išeina, metams ant UK regiono ~40 eur, tačiau kadangi nežaidžiu online, tai man būtų privalumai tik, kad būčiau apsaugotas, jei kartais dingtų visi failai iš PS4 (cloud-backup), tačiau kartas nuo karto, pasidarau backup ir laikau laptope, na ir kitas pliusas man būtų duodami nemokami žaidimai į mėnesį, per patį ps store žaidimų neperku, tai išskirtinės akcijos man kaip ir negalioja, mėgstu tik diskus, kadangi juos galima vėliau parduoti arba išsimainyti, tai daugiau pliusų ir nematau. Ka jūs manot, ar verta būtų užsisakyti ? Ir šiaip įdomu, ar patys užsisakinėjat, ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats esu užsisakęs tik dėl nemokamai dalinamų žaidimų. Nors online nelošiu, bet manau, kad tikrai apsimoka. Plius, kaip pats paminėjai, gauni automatinį backupą. Pasakysiu daugiau - apsimoka paimti ir Playstation Now prenumeratą. Net nėra dabar prasmės pirkti naujų žaidimų, nes šios dvi prenumeratos duoda man daugiau, nei turiu laiko žaisti. Na nebent kažkoks išskirtinis naujas žaidimas išleidžiamas, kurį nori kuo greičiau sulošti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, tymbarkFM parašė:

Pats esu užsisakęs tik dėl nemokamai dalinamų žaidimų. Nors online nelošiu, bet manau, kad tikrai apsimoka. Plius, kaip pats paminėjai, gauni automatinį backupą. Pasakysiu daugiau - apsimoka paimti ir Playstation Now prenumeratą. Net nėra dabar prasmės pirkti naujų žaidimų, nes šios dvi prenumeratos duoda man daugiau, nei turiu laiko žaisti. Na nebent kažkoks išskirtinis naujas žaidimas išleidžiamas, kurį nori kuo greičiau sulošti.

Aš iš tu oldschool žmoniu, kurie mėgsta tik diskus, na žiauriai geras jausmas, nuvažiuoji į parduotuvę, nusiperki diska, gryžti namo, įdedi diska, lauki kol įsirašys žaidimas ir pagaliau pasileidi jį.. Tiesiog aš net labiau patį žaidima vertinu ir jis smagiau tuomet žaidžiasi :D vien nekalbant tai, kad kiekviena karta reikia įdėti diska, kad galėtum žaisti, net ne problema man, o dar smagiau, esu bandes Ps Now trial'a, patiko, patogu, bet ne man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai verta, nemokami zaidimai man neidomus, nes juos as jau dazniausiai turiu fizini, online nezaidziu (nebent reikia platinai pora trofeju), taigi naudoju backupams (nors mano minecraft save file neuplaudina... gal kad 450mb uzima...), turiu daug zaidimu pradejes, palikes, nepabaiges, zodziu jei viskas dingtu tikrai verkciau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai verta, buna zaidimu nusiperku su PS+ nuolaida kuri gerokai sutaupo pinigu, zaidimu duoda kuriu neturejau ir siaip visokiu exclusive dalyku buna. plius cloude viskas saugo. bet cia zinai, kaip kam, kazkam verta, kazkam ne bus.
siaip kiek teko kazkur skaityti kad su nauja konsoliu karta, tai betas gaus PS+ nariai ir kitokiu niekuciu, ziuresim ar tas bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia ne del verta bet to reikia jeigu nori online lost ir tiek. man nereikia. tai nepirkau kol kas per visa PS4 gyvavima dar neprisireikia. ziuresim kaip bus su PS5. gal ten reikes labiau kokiem tai dalykam. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano poreikiam Plus yra nevertas savo pinigu, todel jo neperku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane užknisa, kad žaidimą nusiperki ir dar reikia "Plus" kad tam žaidimui veiktu "Muiltiplayeri".... O kai ant pc nusiperki žaidimą jau gali iškart žaisti....... Lyg ant PS3 buvo nemokamai MP.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant PS3 buvo nemokamai.
yra kaip yra, dabar belieka tik uzduot klausima ar tau to reikia, nes kaina metams tikrai nera kazkokia didele o pacia verte atiduoda atgal tikrai neblogai, bent jau mano poziuriu. ziuresim kokia kryptim toliau judes PS+. ar duos PS5 zaidimu ar ne? ar kazka dar prides ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju vien tik dėl online galimybės ir šiaip geros akcijos žaidimams, tai kažkaip pastaruoju metu pamiršau kompaktus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.