tymbarkFM

Geriausių 201X dešimtmečio žaidimų rinkimai

Rekomenduojami pranešimai

LogoMakr_52WeYM.png.3fbc5d932165a4ba2dc64d4ed84208a8.png

Kadangi šiuo metu visi renka pastarojo dešimtmečio žaidimų TOP'ą, įdomu sužinoti Playmanų nuomonę. Nuo 2010 metų buvo išleista tikrai daug įvairiausio kalibro žaidimų ir išrinkti vieną būtų labai sunku, todėl siūlau vardinti kelis, kiek tik norit, o vėliau, reikalui esant, iš jų išrinksime dažniausiai paminėtus ir padarysime galutinę apklausą.

Svarbiausia ir vienintelė taisyklė: Oficiali žaidimo išleidimo data turi būti 2010 - 2019 metų laikotarpyje.

Savo variantus rašome iki sausio 31 d. Nedarykite savo topų, o tiesiog paminėkite savo kandidatus. Jei neapsisprendžiate - siūlykit kelis. Atsiminkite, kad tikslas - išrinkti geriausią.

  • Patinka 3
  • Ačiū 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia neimanoma. top 10 vargiai sudarysi, o tu cia klausi apie viena varianta ar kelis. man asmeniskai yra eile zaidimu kuriu as negaliu atskirti, verti 1 vietos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TOP5 arba TOP10 padarysim. Žiūrint kiek variantų bus. Tai ir siūlyk visus, kurie tavo manymu verti. Paskui PLM chebrą išsirinks ir bus matoma bendra mūsų bendruomenės nuomonė šiuo klausimu ?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man asmeniskai tai geriausia buvo God of War, Bloodborne, Witcher 3, Nier Automata, Mass Effect 2, Red Dead Redemption, Skyrim, Borderlands 2, Yakuza 0, The Last of Us. ir vistiek mes dar turim ne ka blogesnius Journey, Uncharted 4, Persona 5, Titanfall 2, Dark Souls, Sekiro, Batman AC, God of War 3, Far Cry 3, Assassin's Creed Black Flag, ir dar trecia desimtuke ore sudeliot galima :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš siūlyčiau šioje temoje nominuoti žaidimus iki tam tikros datos, o tada sukurti apklausą, kurioje lengvai visi galėtų atiduoti balsą ir patiem nereiktų rankiniu būdu skaičiuoti balsų :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, tikrai sunku, daug gerio buvo gal priedo taip pat kiekvieno zanro geriausius.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkračiau galvoje žaistus žaidimus na ir tai nebus populiarus variantas, bet tikrai nežaidžiau jokio žaidimo tiek daug ir taip smagiai kaip WWE 2K14. Toliau Tekken Tag Tournament 2. Dar ką prisiminęs papildysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienareikšmiškai geriausias praėjusio dešimtmečio žaidimas yra The Witcher 3: Wild Hunt šis žaidimas tikrai iškėlė kartelę visiems šio žanro žaidimas, gal net aplamai žaidimams ir kompanijoms 15$ dlc 30-40 valandų content'o kuris labai kokybiškas ir būtent DLC žaidimui pelnė GOTY apdovanojimą.

Redagavo Džekeris
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Screen-Shot-2020-01-11-at-14-43-10.png

Sauni ideja @tymbarkFM, manau zmogus turetu rinktis ne pagal tai ka mano interneto dauguma, bet pagal tai ant kiek zmogus buvo tiesiog iklimpes i savo isrinkta zaidima ar zaidimus. Mano variantai butu tokie.

  • The Last Of Us
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • God Of War
  • Uncharted 4: A Thief's End
  • Horizon Zero Dawn
  • Days Gone
  • Red Dead Redemption 2

Issirinkti viena yra labai sunku, nes zaidimai ir tech. evoliuciuonuoja. Taciau manau issirinksiu butent ta kuris mane daugiausiai paveike, del butent sio zaidimo nusipirkau PS3, veliau del to pacio zaidimo Remastered versijos as nusipirkau PS4 ir viena is stipriausiu priezasciu isigyti PS5 bus taip pat sis zaidimas - The Last Of US!, antra viena The Witcher 3: Wild Hunt, jis buvo tiesiog uzvaldes mane.

Redagavo SoulReaver
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai mano variantai butu tokie: 
God of War 
Bloodborne 
Witcher 3 
Nier Automata 
Mass Effect 2 
Red Dead Redemption 
Skyrim 
Borderlands 2 
Yakuza 0 
The Last of Us

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano būtų geriausia žaisti žaidimai.

God of War, The Witcher 3, Mass Effect 2, Red Dead Redemption 2, The Last of Us, Uncharted 4, Batman: Arkham Knight, Spider Man, Crysis 3, Deus Ex: Mankind Divided, DooM.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.metro exodus, 2. devil may cry 5,  3.gear of war 4.Doom, 5.borderlands 3, 6.final fantasy 15, 7.rage 2, 8.resident evil 2 remake, 9.SOMA, 10. alien isolation.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai sunku issirinkti, daug zaidimu buvo man geru ir noretusi parinkt atskirus zanrus. Nu, bet bandau perziuret kiekvienu metu geriausius. Plius tikrai nemazai geru nesu bandes ant PS4, dar ir ant PS3 nespejau. Nebus sarase, ko nebandes.

Mass Effect 2
Skyrim
L.A. Noire
Deus Ex: Human Revolution
Dead Space 2
Crysis 2
Max Payne 3
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
DOOM
Resident Evil 2

Redagavo ReiKaz
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Batman arkham knight, mafia3, god of war 3, detrot become human, yakuza kiwami, Naruto uns4 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Top 10, geriausias žaidimas, tai nei galvoti nereikia, hands down:

1. The Last of Us

2. Grand Theft Auto V

3. Red Dead Redemption 2

4. The Witcher 3

5. Resident Evil 2 Remake

6. Rise of the Tomb Raider

7. Uncharted 4

8. Days Gone

9. Rocket League

10. Assassins Creed Origins

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.