Klausimas

Sveiki visi. Gal galite padeti/patarti kaip reikia teisingai uzsisakyti PS4 Plius, pradedant nuo regiono pasirinkimo (turiu UK accounta) ir teisingo apmokejimo. Tai yra korteles pririsimas : ar galima priristi lietuviska debit kortele, ar reikia rinktys kita Paypal metoda?, o jeigu galima lietuviska, tai koki adresa rinktys, nes duoda tik UK regiona, ar tinka taip? Aciu uz jusu pagalba :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5 atsakymai į šį klausimą

Rekomenduojami pranešimai

  • 1

Veikia su Revolut kortele, turiu UK regioną, su Revolut be problemų jau porą kartų buvau pirkes EA Access, su swedbank kortele nebandžiau, bet kaip kolega sakė, kad jam veikia, tai reiks ir su ja kitą kartą pamėgint nusipirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Na kazin ar lt kortele pavyks priristi prie playstation, uk kortele buvau padares.siaip imi kodus is pvz gameslandlt ir vargo nematai,gauni i emeil koda,suvedi per ps store,ir turi ps plus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Irgi visur skaičiau, kad lietuviškos kortelės negalima pririšti, tačiau jau trečia mėnesį iš eilės perku PS Now būtent per Swedbank Debito kortelę (mastercard). Įvedus kortelės duomenis, tai net automatškas prenumeratos pratęsimas veikia. Vieną dieną, visai pamiršęs žiūriu, kad nusiskaičiavo pinigai, tai buvau labai nustebęs, kad kortelė veikia.

O regioną gali rinktis bet kokį. Rusakalbiai dažnai renkasi RU, Lietuvoj labiausiai paplitę UK regiono accountai, bet dalis renkasi ir US dėl galbūt geresnių kainų (jei pirksi digital).

Tavo turimas UK accountas puikiai tiks. Įsirašai kortelės duomenis, o adresą palieki tą, kuris pas tave nurodytas accounte (angliškas adresas). Su tokiais nustatymais man pilnai leidžia užsisakyti PS Now prenumeratą, tai PS Plus irgi turėtų leisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
prieš 3 valandas, tymbarkFM parašė:

Irgi visur skaičiau, kad lietuviškos kortelės negalima pririšti, tačiau jau trečia mėnesį iš eilės perku PS Now būtent per Swedbank Debito kortelę (mastercard). Įvedus kortelės duomenis, tai net automatškas prenumeratos pratęsimas veikia. Vieną dieną, visai pamiršęs žiūriu, kad nusiskaičiavo pinigai, tai buvau labai nustebęs, kad kortelė veikia.

O regioną gali rinktis bet kokį. Rusakalbiai dažnai renkasi RU, Lietuvoj labiausiai paplitę UK regiono accountai, bet dalis renkasi ir US dėl galbūt geresnių kainų (jei pirksi digital).

Tavo turimas UK accountas puikiai tiks. Įsirašai kortelės duomenis, o adresą palieki tą, kuris pas tave nurodytas accounte (angliškas adresas). Su tokiais nustatymais man pilnai leidžia užsisakyti PS Now prenumeratą, tai PS Plus irgi turėtų leisti.

Oho neblogai patobulejo,pries pora metu tikrai swed mastercard nepaejo man :)

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Vien del Swedbank Apple Pay palaikymo Lietuvoje jau yra unreal, del sito nesistebiu jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šį klausimą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.