Rolazz

Gears of War 2

Rekomenduojami pranešimai

Na tai ir as imciau, bet bijau ir bana lapkricio pabaigoj pasiimt.. Blem prikalbejo cia draugelis, tai bijau dabar leakus lost, especially kai dar naujas dashboard ant nosies :thumbsup4: Krc galejo nenuleakint taip anksti... ;/

Ne į temą

pwnd. aš kaip tik džiaugiuos, nes man ats live kažkoks š krūva, o reikėtų ne kaltint o džiaugtis kad taip anksti nuleak'ina... graudu...
Redagavo dankratas
OFF Tag`us naudok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pwnd. aš kaip tik džiaugiuos, nes man ats live kažkoks š krūva, o reikėtų ne kaltint o džiaugtis kad taip anksti nuleak'ina... graudu...

Ne į temą

Tu jau automatiskai ant saves uzsi'pwn'inai taip sakydamas, kad tipo XBL š**** :thumbsup4:) As dar golda uzsipirkes, tad palikt XBL gaila butu.
Redagavo dankratas
OFF Tag`us naudok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tai lauksiu release date ir tada tik zaisiu. Nors ir labai laukiau sito zaidimo, bet tikrai db yra ka zaist, nauji zaidimai vienas po kito iseina. Taip, kad galima ir palaukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau turiu uzsisakes sita geruma internetu +dar WaW , nes man tiesiog sazine kartais grauzia tokius zaidimus "Vogtai losti" ;)

Abejoju ar man cia daug kas pritars , bet ir galvos nereikia sukti del ban'u , ir ramiai losi LIVE...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia antra dalis susijus bus su pirma? nes nezaides as tos pirmos nezn apie ka cia geimas tas sukasi tai nezn ar apsimoka imt ji ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia antra dalis susijus bus su pirma? nes nezaides as tos pirmos nezn apie ka cia geimas tas sukasi tai nezn ar apsimoka imt ji ;)

Abi dalys susije viena su kita

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abi dalys susije viena su kita

tai gal geriau pirmiausia pirma perzasit ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš pirmos dalies nežaidęs, bet ir nežadu ;-) Užteks man GOW2 :-)

 

Tai jau kas nors išbandėte tą versiją kur jau internete mėtos? Viskas su ja gerai?

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš pirmos dalies nežaidęs, bet ir nežadu ;-) Užteks man GOW2 :-)

 

Tai jau kas nors išbandėte tą versiją kur jau internete mėtos? Viskas su ja gerai?

As isbandziau-veikia ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isbandziau-veikia ;]

Ne į temą

Na tada ir man spėju reiks rašyti, kai tik pereisiu FarCry2 :-)

O tai tipo kai loši dar neišėjusius oficialiai žaidimus, poto tik kai pasijungi į live ban? Nes lošiau jau daug taip neišėjusių oficialiai, kolkas naršau po live ir kai reikia DEMO pasiemu. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo įsirašiau pažaidžiau - veikia .Daug neperėjau nes žaidžiu co op su savo 8 metų broliu .Bet kiek žaidžiau galiu pasakyt ,kad žaidime naujo nieko nepamačiau.Jokių naujovių valdyme.Šiaip gameplay toks pats kaip pirmo.Nu nežinau gal toliau pažaidus bus kas nors.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi įsirašęs, nelabai daug naujovių . Bet yra finishing movies, gali locustą pasiimt kaip skydą ir t.t. Nu , bet žaidimas vistiek labai įdomus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O dviese tipo irgi labai įdomu? Nes galvoju ar apsimoka imti 2 joistiką ar ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O dviese tipo irgi labai įdomu? Nes galvoju ar apsimoka imti 2 joistiką ar ne

Ne į temą

Pirmą dalį tai labia smagiai su draugeliais pliekdavom, antrą, manau, bus taip pat smagu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.