Rolazz

Gears of War 2

Rekomenduojami pranešimai

As nesuprantu jusu, kaip jus drystat buti nezaide gear of war 1 dalies cia juk best game ever :) as tai 2 dali imsiu kai tik pereisiu pirmaja, bet kazkaip taip ir neprisiruosiu jos iveikti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dzozai tai greiciau iveik nes antra dalis man zyyyyyyyyymiai geresne. Grafika patobulinta,daugiau prieshu rushiu, daugiau ginklu, pvz:Neshiojamas skydas.

Galima sliauzhiancius prieshus paimt ir naudot kaip apsauga.

Multiplayeris irgi liux: yra berods 7 rezhimai + dar Horde rezhimas kury as tik ir bandziau nes GoW2 oficialiai iseis tik uz dvieju savaiciu :thumbsup4: taj nenorejau bano gaut.

Beto galima zhaisti su botais

pirma dali zaidziau ant PC ir vertinciau 8/10 nes truputi strigo, vienos vietos labai uzkniso ir nebandziau multiplayer per tas kvailas apsaugas.

o antra vertinciau kazkur 9.0-9.5/10 tikrai geresne dalis, man zymiai labiau patiko ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mane žaidimas tikrai užkabino, geras.

 

Tik vat nepereinu vienos vietos, gal jūs žinote kaip pereiti:

 

 

Ten kur ant valtelės esi, ir kažkoks grobuonis apsižioja ją, ir ten šauni į akį ir jis prasižioja ir įeini į jo burną, ten nesuprantu, jo tas kažkokias ataugas atšaudau ir nieko, vistiek prarija jis mano tą valtį... :|

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mane žaidimas tikrai užkabino, geras.

 

Tik vat nepereinu vienos vietos, gal jūs žinote kaip pereiti:

 

 

Ten kur ant valtelės esi, ir kažkoks grobuonis apsižioja ją, ir ten šauni į akį ir jis prasižioja ir įeini į jo burną, ten nesuprantu, jo tas kažkokias ataugas atšaudau ir nieko, vistiek prarija jis mano tą valtį... :|

 

cia pati pabaiga? Nes as tai 5 chapter pradzioj dabar ir nebuwau dar tokios wietos priejes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei rimtai tai pirmas GOW man labiau patiko :thumbsup4: Ten story ažkoks stirpesnis buvo ir antroj per daug prisifanatzavo kažkokie akmeniniai sliekai... Bet šiaip game really nice :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais juk norisi tokio action geimo visiem,nesvarbu kad dabar zaidziu kazka kita ir jo kol kas neisijungsiu,bet siustis reikia tada kai buna naujiena,tada kai daugiausia siunteju,greiciau sincia,o pazaist visada spesi juk kad ir veliau,nes va norisi dabar koki "senesni" geima parsisiust tai jau nieko nesigauna nes niekas ju neseedina,todel geriausia siusti nauja geima kai buna pats siuntimo bumas,o pazaist galima ir veliau kai ateis laikas

man pvz viskam ateina savo laikas,buna laikas racingam,buna rpg,buna shooteriam,kartais norisi koki horrora sumest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei rimtai tai pirmas GOW man labiau patiko :thumbsup4: Ten story ažkoks stirpesnis buvo ir antroj per daug prisifanatzavo kažkokie akmeniniai sliekai... Bet šiaip game really nice :nunchuks:

o ka nori pasakyt nebuwo linksma pjaustyt arterijas ir iki puses pasruwusias sarwais waiksciot? XD poto dar bairdas sako:niekada negalwojau kad spjaudysiuos ne sawo o priesho krauju xD Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ką, ką tik perėjau. Neblogas, bet nieko labai įspūdingo. Smagu ant tų pabaisų pajot :thumbsup4: Trūko rimtų bosų.

Tas worm'as geriausias buvo, bet ir tai jo viduj reikia vaikščioti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi katik pries valanda perejau. Na ka geimas neblogas man geresnis uz pirmaja dali bet tikrai truko rimtu bosu ... Pabaiga isvis tyliu nesamone :thumbsup4: Nu seip labai patiko.

 

ten kai buni jo burnoi ir saudai tas ataugas ir paskui ten toks kaip gerkle ar kazkas pns isiplecia ten granata imeti. Paskui vel taip pat ir po 3 karto jis mirsta. :nunchuks:

 

Redagavo Ciufa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi katik pries valanda perejau. Na ka geimas neblogas man geresnis uz pirmaja dali bet tikrai truko rimtu bosu ... Pabaiga isvis tyliu nesamone :thumbsup4: Nu seip labai patiko.

 

To dwesk: ten kai buni jo burnoi ir saudai tas ataugas ir paskui ten toks kaip gerkle ar kazkas pns isiplecia ten granata imeti. Paskui vel taip pat ir po 3 karto jis mirsta. :nunchuks:

 

Šeip tai aš šito klausimo klausia, ne jis :-) Bet neesmė, svarbu atsakiai, tai norit pasakyti aš jau prie pabaigos? Kad čia aš dar beveik net nieko nežaidžiau, o jau perėjau, nu nesamonė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry susimaisiau :thumbsup4: . Nu dar ne bet jau nelabai toli nu zodziu dar bus ka zaist :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aj baikis kad trumpas ir negalima losht mp nes dar neisleistas,gal reiks parinkt achievemtus,ar su botajs pazhaist xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nėra toks trumpas, aš gal 2 dienas žaidžiau po kokias 5 valandas, gal daugiau... Sakyčiau vidutinio, normalaus ilgio.

 

Šeip tai aš šito klausimo klausia, ne jis :-) Bet neesmė, svarbu atsakiai, tai norit pasakyti aš jau prie pabaigos? Kad čia aš dar beveik net nieko nežaidžiau, o jau perėjau, nu nesamonė...

Ne į temą

Jei tu prie to worm'o, dar toli iki pabaigos...
Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na viskas. Perėjau ir aš :-) Na tikrai smagiai pasišaudžiau, šeip nelabai mėgstu kur šaudyti reikia visokius zombius ar kažką pan, bet šis užkabino ;-)

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.