Impaler

Kokius emuliatorius naudojate Retro konsolių žaidimams?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Šį kartą klausimas toks, kai emuliuojate retro konsoles per PC, kokius naudojate emulatorius, kokiai konkrečiai konsolei emuliuoti?

Kokie yra Jūsų jau patikrinti ir geriausi emuliatoriai? Juos surinksiu ir patalpinsiu į Emuliatorių skiltį parsisiuntimui.

Aš turiu du favoritus: Mega Drive su GENS, o NES su Jnes. Už juos gal ir galima rasti geresnių, tačiau man jie turi to ko reikia.

Retro konsolių žaidimų (ROMs) galite parsisiųsti iš mūsų puslapiohttps://www.playmanija.lt/failai/k37/retro-žaidimai/

Su laiku įkelsiu ir daug daugiau pack'ų skirtų kitoms sistemoms, neturėjau dar tam laiko, tačiau failus visus turiu.

Visi pack'ai yra naujausi surinkti iš No-Intro grupuotės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia daugiau tokių, kurie naudoja tikrą geležį. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš to ir tikiuosi, bet irgi nenoriu tikėti, kad visi TIK per originalią geležį viską ir žaidžia. Turi išimčių pasitaikyti. :D

Be to pradedantiem retromanams, tai in a way būtų try-before-you-buy :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš rekomenduočiau visgi dar pasidomėti Retroarch, ten labai patogi sistema apjungianti daug emuliatorių. Geriausia jį pasidaryti ant kokio raspberio, raspberį jungti prie tv ir turėti tokį kinda ultimate emulator retro machine. :D 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

retroarch meginau bet man patinka kazkaip labiau atskiri. cia ant PC

NES- Mesen

SNES - snes9x 1.60 x64

sega- fusion 364

GBA - VBA-m

nintendo DS - Desmume

3DS - citra

PSP - ppssppwin

gamecube/Wii - Dolphin

WiiU - Cemu

tai ka as emuliuoju pagrinde tai ko neturejau niekad pats tu konsoliu , ir man labai patinka tie retro zaidimai seni, nors ir DS , 3DS geri visai . 

plius turiu kolekcijas kompe irgi NES , SNES , mega drive zaidimu , pilnas kolekcijas visu zaidimu, po to nemazai DS , 3DS mario pagrinde ir castlevania losiau ir zeldas. Wii zelda ir mario , WiiU - zelda

mano ultimate retro machine yra mano laptopas. ten yra viskas nuo emuliu senu iki naujausiu PC zaidimu. 

zaidziu su PS4 pulteliu viska. turiu ir X1 pulteli kuris buvo tikrai labai geras viskam, bet patrumpino biski viduj iskrite varztelis ir dabar neveikia vienas analogas.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-02-03 15:12, Impaler parašė:

Sveiki,

Šį kartą klausimas toks, kai emuliuojate retro konsoles per PC, kokius naudojate emulatorius, kokiai konkrečiai konsolei emuliuoti?

Kokie yra Jūsų jau patikrinti ir geriausi emuliatoriai? Juos surinksiu ir patalpinsiu į Emuliatorių skiltį parsisiuntimui.

Aš turiu du favoritus: Mega Drive su GENS, o NES su Jnes. Už juos gal ir galima rasti geresnių, tačiau man jie turi to ko reikia.

Retro konsolių žaidimų (ROMs) galite parsisiųsti iš mūsų puslapiohttps://www.playmanija.lt/failai/k37/retro-žaidimai/

Su laiku įkelsiu ir daug daugiau pack'ų skirtų kitoms sistemoms, neturėjau dar tam laiko, tačiau failus visus turiu.

Visi pack'ai yra naujausi surinkti iš No-Intro grupuotės.

Tikrai gerus ROM pakus sudejes, kazkada reikejo Mega Drive zaidimu tai labai praverte, ten visi ROMai kruopsciai surinkti, su visom beta versijom.  Po to kai Nintendo uzrauke keleta puslapiu su emulem tai ju darosi ne taip lengva rast, tai manau labai gerai tokiam puslapi archyva turet.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps1 tai epsxe naudoju, bet reiktų ir kitus pabandyti. Erzina kartais tos "plaukiojančios" tekstūros.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose