Impaler

Siūlykite / prašykite gidų, kurių dar nėra

Rekomenduojami pranešimai

parasykit kas gida kaip greitai uzsiregint ant XBL.Nes naujokam is pradziu reginantis pasidaro labai painu ir nelengvas darbas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau reiketu gido, kur parasyta kaip pajungti interneta xbox 360 konsolei, kaip sukonfiguruoti nustatymus ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau gidus "mokomes lua(psp programu kurimui)" ir "maziname zaidimu dydi(spaudziame,bei issimame nereikalingus dalykus)" :huh: Jei reikia parasykite idesiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butu lb geras gidas 'kaip suskaldyt pc hdd", nes kadangi sio momentu man tokia info praverstu :) :) :) :) :)

Redagavo fakassss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siulyciau portalo kurejam ne tiek gida, kiek kazka panasaus i walkthrough sukurti, kur paprastai ir greitai butu galima gauti info apie zaidimu eiga ir tt

 

pvz pirma tema butu NFS PS -> grip masinos (zaidejai dalintusi visokia info apie masinos parametru reguliavimus). keleta dienu nerandu kaip man nusireguliuot skyline, kad posukius normaliai isiminetu

 

sekanti butu tarkim Guitar Hero3 -> valdymas (info kaip lost su joystick, kaip teisingai naudoti whammy ir tt)

 

ateityje galetu tapti neblogu lietuvisku walkthrough portalu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai reiktu Wii gido kaip nucipint :)

Gal kada ateityje. Shancu yra, kad tokis gidas kuria diena atsiras.

 

 

butu lb geras gidas 'kaip suskaldyt pc hdd", nes kadangi sio momentu man tokia info praverstu :) :) :) :) ;)

Mes ne PC asu burelis, ne musu kompetencija. To nebus 99%.

 

 

siulyciau portalo kurejam ne tiek gida, kiek kazka panasaus i walkthrough sukurti, kur paprastai ir greitai butu galima gauti info apie zaidimu eiga ir tt

 

pvz pirma tema butu NFS PS -> grip masinos (zaidejai dalintusi visokia info apie masinos parametru reguliavimus). keleta dienu nerandu kaip man nusireguliuot skyline, kad posukius normaliai isiminetu

 

sekanti butu tarkim Guitar Hero3 -> valdymas (info kaip lost su joystick, kaip teisingai naudoti whammy ir tt)

 

ateityje galetu tapti neblogu lietuvisku walkthrough portalu

Na turime mes toki dalyka kaip gamefaqs.com ? cia zinok, butu LABAI platus uzhmojis apsikrauti walkthroughais. to greiciausiai nebus, nes cia butu labiau lindimas y "zaidimu rinka". o kaip zinia playmanija yra apie konsoles, ju technine puse.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butu lb geras gidas 'kaip suskaldyt pc hdd", nes kadangi sio momentu man tokia info praverstu :):):):):)

pries irasant os (windowsus) galima suskaldyt :)

 

o siaip maciau computerbild zurnale yra parasyta kaip suskaldyt hdd :) tad atsisiusk arba nusipirk zurnala :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butu lb geras gidas 'kaip suskaldyt pc hdd", nes kadangi sio momentu man tokia info praverstu :D:D:D:D:D

 

 

programa vadinasi "Partition magic". atsisiunti ir ja naudotis yra kaip 2 pirstukus apsysioti:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai nieko būtų gidas "Kaip susikonfigūruoti Xbox Live su LAN + 2 tinklo kortos.". Radau anglišką, bet man nelabai pavyko... Viską padarau, bet neveikia. Gal visai negalima, jei IP prie kortos pririštas, bet kažkas (lig ir Kasuga) kažkur minėjo, jog tikrai įmanoma?

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.