Impaler

Ozzy Osbourne - Ordinary Man (2020) Klausėt jau kas nors?

Ar klausote Ozzy Osbourne?  

1 narys prabalsavo

  1. 1. Ar klausote Ozzy Osbourne?

    • Taip
      1
    • Ne
      0


Rekomenduojami pranešimai

Ozzy Osbourne

Ordinary Man

Ordinary Man
  • Išleidimo data


    2020
  • Žanras


    Heavy Metal
  • Formatas


    Album
  • Nuotaika


    Angry

Ozzy Osbourne

Ordinary Man


Aprašymas

Ordinary Man is the twelfth studio album by English heavy metal singer Ozzy Osbourne. It was released on 21 February 2020 through Epic Records and was produced by Andrew Watt. This is the longest gap between two albums from Osbourne to date, spanning with almost ten years since Scream. The album received mainly positive reviews, with many considering it Osbourne's best album in years and favorably comparing it to both his early solo work and Black Sabbath.



Dainos

  • 1. Straight to Hell 03:46
  • 2. All My Life 04:18
  • 3. Goodbye 05:34
  • 4. Ordinary Man 05:02
  • 5. Under the Graveyard 04:57
  • 6. Eat Me 04:19
  • 7. Today Is the End 04:06
  • 8. Scary Little Green Men 04:21
  • 9. Holy for Tonight 04:52
  • 10. It's a Raid 04:21
  • 11. Take What You Want 03:50
Daugiau...

Ar yra tarp mūsų Ozzy mėgėjų?

Prieš kelias savaites jau turėjau šį albumą na ir galiu pasakyt senis visai dar parako turi, tikrai gerai susiklausė šis albumas.

Muzikinis stilius vėl kiek kitoks, bet asmeniškai man jis visai tiko ir patiko kaip skamba. Vokalas, kaip 71 metų žmogaus, irgi skamba gerai. Iš pastebėjimų Ozzy fanų grupėje, tai žmonės labai kategoriški pasirodė arba patinka arba klausyt negali. :D

Bendra daina su Post Malone įdomus žingsnis. Grynai, kad pritraukt jaunų klausytojų auditoriją. Gabalas norma visai.

Tiek užkabino, kad paėmiau jo autobiografiją I Am Ozzy paskaityti, tai nepatikėsit kiek prisijuokiau, kiek istorijų apie jo tūsus, gėrimą ir narkotikus ir ką veikdavo prisivartojęs. ? Yra ant tiek pat baisu ir ant kiek juokinga. Paskutinė iš skaitytų juokingų (šokiruojančių net gal tiktų žodis šiuo atveju, nes čia žostkiausia realiai buvo) istorijų, tai kai tour'ino kartu su Motley Crue, kurie buvo tada dar gerokai jaunesni bičai už jį, bet tokie pat nusirovę tūsovčikai. Situacija tokia, visi gryžta į viešbutį, Ozzy parūpinęs 2 plytų kokso ir visi prie baiseino uliavoja, staiga Nikki Sixx sugalvoja pašiurpint Ozzy. Atsistoja ir pradeda myžt prie baseino, tada ant keturių ir pradeda gert iš tos balos... O tada Ozzy lyg niekur niekor priėjo prie jo irgi ant keturių ir irgi pradėjo gert. ? Tai nebebandė perspjaut po to jo ant 'kas padarys didesnę nesąmonę'. Tokių, kiek švelnesnių, istorijų jau buvo dešimtys iki tol perskaityta, jų tikrai knygoje netrūksta. Nors knygos perskaičiau 73%, bet drąsiai rekomenduoju. Lengvai skaitoma ir juokas beveik kiekvienam puslapyje.

rock star vintage GIF

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.