Jonis

Mėgstamos sporto šakos

Rekomenduojami pranešimai

Nu zmogeliai paporinkit apie savo megstamas sporto sakas 8)

Man pvz pirmoj vietoj ralis, WRC su savo atplyshusiais nuo baimes vairuotojais ir taip visokios gonkes. Dar pris dushios galiunu sportas, kur tikri VYRAI pasirungia.

Krepsinis ir kiti lietuvos dievinami dalykai kazkodel manes netraukia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu chia nesiskajto kajp sportas bet mextu kartajs per BTV pasizhiureti RAW, zhinau kad ten suwajdinta, bet kazhkodel nej fule nej kashis nej kokios ten formules netraukia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kultivuodavau ping ponga, dabar apleides, o del sporto saku kurias ziurim per tv tai nzn, idomu gal paziuret galiunus ir siaip kokio biski kasioko geresnio... Ziurisi dar lauko tenisas. Bet kad labai idomu butu ziuret per tv tai nepasakyciau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nuo pat 2 metu nepaleidau kamuolio ir krepšininkas buvau oj oj oj iki pat kol baliavoti pradėjau. ;) Undefeated, undisputed vienas prieš vieną rungtynėse. ;) Žodžiu krepšinio maniakas (kaip ir konsolių širdyje dar tebesu iki šiol). Tik dalykas toks, kad kašio žiūrėti nepatinka - tik jį žaisti.

 

Toliau yra pro-wrestling'as, kečas, kaip sakant. Nors ir yra "sports entertainment" bet vistiek paminėsiu jį. Žiūriu kiekvieną WWE ir TNA šou. Kadangi lietuvoje pro-wrestling'as nepopuliarus taip kaip Bušido ir t.t., būrelių pro-wrestling'o nebuvo niekada, o jei būtų - bučiau ėjęs, oj ėjęs! ;) Ir dabar eičiau. ;)

 

Futbola variau tik per fizinio lavinimo pamokas 6-8 klasėse. Nes klasėje buvo visi baxurai, kurie kašio žaisti NEMOKĖJO (ar galite įsivaizduoti tokį bajerį?? Bet tai tiesa), todėl visada liepdavo lošt fulią.. Iš pradžių laba nemokėjau lošt, nei varytis nemokėjau padoriai. Kai prasižaidžiau po keletos mėnesių tai buvau top penkete imamiausių į komandas žaidėju. ;)

 

Pradinėse klasėse ir iki 6-os klasės kvadratą nerealiai mėgau. Daug diplomų dulkėja kažkur. Bet jau išaugtas žaidimas tas kvadratas.

 

Užteks šiam kartui. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradėjau bėgioti kas rytą ;) jau 4 dienas ištempiau ;) pirma diena 4 ratus iveikiau- snd jau 10 ;) nei mastyti reikia nei ką, bėgi ir viskas, ir galvoji: nemirk! nemirk! dar gali bėgti ;)

kitas mėgstamas sportas, bet kenksmingas sveikatai litrobolas ;)(tikiuosi suprantate apie ką aš). kašę žiūriu, fūlę tai iš esmės tik stadione patinka žiūrėti :shock:

Formulės 1 maniakas buvau kažkada, bet dabar kai žiūrau tai man jau kelintas sezonas ji kažkokia nuobodybė, jokių emocijų nekelia tik migdo. ai visokio brudo patinka pažiūrėti po biškį.

O kečas(wwf) ir pažiūrau, bet man tai kaip spektaklis, sportu nevadinčiau, bet čiotka vistiek ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a man tai kasi patinka zaist ziuret nemegstu tai einu i kiema kai geras oras su broliu prasimetit ir dar per fizini su klasiokais einam 3 vs 3 ar 2vs2 tai zaidziam kol treneris is aikstes rengtis isvaro paskui man fule eina irgi patinka zaist bet ziuret nelabai ir dar LABAI patinka pro-wrestling tie megstami pas mane yra raw'as ir smackdown'as (nes kitu nesu mates ;) tiesa sakant ziuru tik raw'a bet ant ps2 zaidziu svr todel taip ir domiuosi smackdown'u is pat pradziu kai pirma kar maciau raw'a rungtynes tai koves edge su cena tai buvau edge'o sirgalius nes per cenos prisistatyma kazkoks labai durna atrode kaip ir tas stonecold ar kaip ten bet paskaui pamaciau kaip cena kaunasi ir kai edge'as imasi nesvariu dalyku tai pradejau niekint ta edge'a ir variau uz cena ir dabar patinka paziuret kaip cena su shawnu vienoj komandoj pries RKO ir kaip visada cena su shawnu laimi, geras vaizdelis paziuret kaip cena durnina edge'a ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

megstu lb papalint kashiuka, kats nuo karto fule, kiti sportai nlb domina, kashi tai loshiu nuo kokiu7 m. nu krc :roll: ;)

o del to raw tai anksciau (iki 2006m.) buwau prisiekes fanas dbr kazkaip nei 5 nei 9; per btv zet neidomu nes ten nevisas ir tas radzevicius pievas kalba; o siustis harde nlb vietos yra; tai kazkaip ir atsisakiau to wrestlingo is savo sarasu... :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Megstu ziuret boksą, fūlę, F-1 ir kašę. Bet va butent tokia tvarka pagal idomuma man ir eina.

Nu o apie kečą... Prisireiskiau jau as cia pakankamai... ;)

Tolerantiskai pratylesiu... :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mAN patinka fule zaist,bet ne ziuret(nebent pasaulio ciampionato finala),kase kazko nepatnka,dakara ziuriu visalaika,ir dar man patinka lost stalo tenisa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kečas tai tas pats wrestlingas (amerikietiškosios imtynės ).

Iš kur toks pavadinimas lietuviškas ar nelietuviškas nežinau, bet aš jį jau nuo vaikystės žinau. Beje Auron už ką F1 eini?

Aš už KIMI ;) būtent už Kimi o ne visą Ferari, nes tai Schumacherio irštva ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as uz ta irstvos seimininka ir uz irstva... :)

As uz Ferrari balejinau dar tada, kai Sumio cia nebuvo ir nebuvo jie tokie sekmingi kaip dabar... Nuo vaikystes, tsakant...

Dar labai zaviuosi Renault komandos progresu! Ir daug kas su manim nesutiko, kad kazkas bus kai jie pilnai komanda is Benneton'o pereme.

O as visada sakiau, kad bus fokusu ir ju naujoves nubloks visus. Ir kai tai ivyko, tai visi draugeliai kas pries tai sake "eik, nusisneki". Buvo graziai uzciaupti!!! Nesupranta jie apie F-1 nieko... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pirmoj vieoj man automobiliu sportas. Visa gyvenima, gal del to kad kai jau gimiau tevas uzsiiminejo automobiliais. Tai nuo pat vaikystes su juo ziuredavom F1, kai Shumis dar Bennettone buvo. Bet dabar nublanko man F1 kazkodel, pirma vieta skiriu tik WRC. Nu negaliu, megstu ir tiek, WRC lygiu nera ir nebus! (Bent man) :D

Per telika tai beveik visad pasiziurau K-1, boksa, karate cempionatus.

Ir dar kas be ko, dievinu BMX sporta! Kol neturejau automobilio, tai buvo didziausia aistra. :D

Ir savaime aisku, didelis Lietuvos rinktines ir Ryto sirgalius. :D

 

O siaip tai, tevas nuo vaikystes treniravo karate, po to lankiau treniruotes, bet paauglystej (apie 16m.) apleidau, tada atsirado BMX, kuris ir iki siol labai patinka, tik vat kankina traumu galybe ;) Bet kad ir kaip bebutu gaila, kas dazniausiai atitraukia nuo sporto, tai automobiliai arba mergina. ;) ;)

 

Ai! Dar atsirado sporto saka, pavadinimu: GRAN TURISMO 4 ;) ;) ;)

 

Papildyta po 4 minutės(-čių):

 

Nu zmogeliai paporinkit apie savo megstamas sporto sakas 8)

Man pvz pirmoj vietoj ralis, WRC su savo atplyshusiais nuo baimes vairuotojais ir taip visokios gonkes. Dar pris dushios galiunu sportas, kur tikri VYRAI pasirungia.

Krepsinis ir kiti lietuvos dievinami dalykai kazkodel manes netraukia.

O tu vyreli, pats galetum pilnai dalyvaut tuose galiunuose. Pasitreniruotum...

Nes man akys :shock: issprogo viena kart, kai pakelei golfa uz arkos, kad net ratas pakilo nuo zemes. :shock: ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.