Jonis

Mėgstamos sporto šakos

Rekomenduojami pranešimai

Grobuonis n* :D b***** kaip jum negaila , man viena kart suo toki gera kando i kojas kraujai bego ir TT. (ce kaime) tai daba tas suo vos negeriausias mano draugas (is gyvunu aisq lol)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tipo kraujo broliai, :D beto rimtai kaip jum negail taigi varna bet visgi gyvunas kaip ir visi patiktu tau varna is to pacio orinio tau tiesiai i aky :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip negalėčiau nuskriaust gyvūno... Na muselės neskaitau :D Bet jau varnas šaudyt nu n*...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai daug sporto saku patinka ziureti:boksas,kikboksas,dziudo,gimnastika,plaukimas,krepsinis,futbolas tik kai zaidzia Real Madridas.....O nuo mazens pati lankiau gimnastika,tik paskui turejau trauma ir baigesi mano karjera,dabar tik del malonumo einu i sale pasportuoti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar labai pradejau dometis ''pompolos begimu'' nu tipo ten kajp nuo buliu bega,o siajp pirmoj vietoj taj figuriniai suoliai y vandeny, o paskuj taj eina fule ,kashis, poolas jau atsibodo,dar patinka per viasat pasiziurek kajp tysonas snukius dauzo .neseniai nusipirkau riedlente tai dabar beginneris.Tajp taj esu extreemas pandziau ciuozti su vandens slidem.snieglentes,su bangliente vos nepaskendau :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paciam daryt tai 1.slidineti. 2.kasi lost. 3.fule lost

 

ziuret 1.fule 2.kasi 3.bmx,skate t.t

 

bet vistiek slidinet fainiausia jau keturis kartus buvom su tevais 3 slovakijoj ir 1 austrijoj.

 

SLIDES 4 EVER

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar patinka vasara su vandens mocu varineti,tik nervina kai juroj bangos buna tai biski baisu,adrenalinas sukyla!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tai:

 

1. Kasis.

2. Wrestlingas (ir per telika ir paciam :D)

3. extreme sportas

4. Baseinas (ir upe "sventoji", nes mano sodyba ten netoli, taj zjbs panardyt nuo 6m. liepto i 1,8m. -2,0m. gyli :D)

5. Fule (paciam bishki kamuoli paspardy. Tik jokiu budu ne ziuret)

6. F-1

7. Batutas

8. Laipiojimas (tiek uolos, tiek specialios aiksteles)

9. Pokeris :D

10. Begiojimas (nuo mentu... JOKE!!! ;))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar ziauriai uzsikabinau ant skateboardu galvoju nesamone bus tuo paciu metu kaimynas turejo riedlente kuria pats isviso nevazinejo tai as pasiskolinau tai po 2 savaiciu ollie'nimo remas nuluzo. tai ta riedlente uz 6 litus (! :rolleyes::( :() nusipirkau. po to is kit draugo pasiskolinau irgi biski palaike bet vistiek nuskilo remo o paskui brolis su dipu pervare aisku abidvi riedlentes buvo pirktos uz ~20 lt is eurokos. beje gal zinot siauliuose kur pardavineja skeitus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik Futbolas, nu dar wrestlingas bet cia toks ir sportas B)

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.