Lonsdale

The Last Of Us TV Series

Rekomenduojami pranešimai

o taip laukiau, baigsiu ziureti Peacemaker per HBO MAX ir Cancel subscription , nes nera jau ka ziureti per HBO MAX, nebent tik senus serialus pasiziureti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi dėja kol kas nepaliko didelio įspūdžio, bet taip, dar anksti sprest ir taip tai yra tik teaseris. Sulaukime serialo. Bet neginčiju kad prastas vieno iš pagrindinių personažu parinkimas gali sušikt visą serialą. Būtu labai liūdna.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai didžiausia problema kaip atrodo Elly, nežinau ar aš galėsiu į tai žiūrėt. Išvis stebiuos kaip ši aktore sugebėjo praeiti castinga. Na ne tokia yra Elly ir viskas, ji niekuomet nebuvo ši žiopla mergiotė.  su Joelu viskas ganėtinai neblogai. Įtariu kad prodiuseriai tai jau supranta, bet nieko negali padaryti. Galėtu filmuoti iš naujo kol dar ne per vėlu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal išvaizdą tikrai netinka, jin labiau panaši į pačią Ashley Johnson. Smagu, kad skirsis nemažai nuo pačio žaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Džekeris parašė:

@Javelin Source?

Per reddit prašoko, tikėkimes pasitvirtins.

1.jpg

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar šiais metais žadėjo baltijos šalyse HBO MAX paleisti. Bet panašu susidėjo gan ilgam su šaraškino kontora Telia. Man legaliai pažiūrėt nebus galimybių. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro, ta prasme per paprastą HBO, kur Telia siulo nebus ? Ką daryti tuomet, vpn nemėgsu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

the-last-of-us_B9l42KJ.jpg

Pasižiūrėjau šiandien per Telia pirmą serija. Na nuostabiai suėjo, pateisino visus lukesčius, 9,5/10. Akivaizd=iai matosi kad ir toliau bus geras. Iš tikrūjų tai milžiniškas darbas padarytas su originaliu šaltiniu ir tuo pačiu tai yra kinas. Pedro Paskal, Tommy super tiko. Marilin kaip gyva. Man asmeniškai visgi reikai priprasti kad Bella Ramsi yra Ellie (už tai 0,5 balo), bet aš negaliu paneigti jos talento. Tess savo vietoje. Rekomenduoju.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.