• 0
vilmavilmantas

PS4 nemato PS store pirkto PS3 žaidimo Crysis 2

Klausimas

Sveiki nusipirkau ps3 zaidima crisis2 is ps store o mano konsole ps4 pro nemato ar galima ka tai nustatyti kad butu galima zaisti ps3 zaidimus su ps4 pro kinsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

8 atsakymai į šį klausimą

Rekomenduojami pranešimai

  • 1

Reikia pirkti ps4 zaidimus, o ne ps3. Dabar jau Crysis nepazaisit. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Ant PS3 nepažaisi PS4 žaidimų. Žaidimas turi būti pritaikytas būtent PS4. Nebent turi PS NOW prenumeratą, bet ir tai ten yra ne visi žaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Ne as nusipirkau ps3 zaidima ir galvojau kad galesiu zaist ant ps4 pro konsoles,bet ti zaidimo net nemato pirkau per kompa is ps store per savo akaunta kuris priklauso ps4 pro konsolei,maciau per youtube kad kaip tai padaro 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Su ps3 tai taip ant ps4 nepazaisi. Tačiau yra dar keistesnių dalykų. Aš ant ps3 pirkau žaidimą ps2. Ant ps3 eina viskas gerai, nes jis specialiai pritaikytas. Man buvo šokas kai aš ps4 nusipirkau ir norėjau tą ps2 žaidimą pazaisti. Situacija analogiška kaip tau. NEGALIMA!! Nes matot ten buvo žaidimas ps2 to ps3 pirktas, o yra atskirai tas pats ps2 to ps4 vadinasi. Mano jau isigyta žaidimą reikia pirkti dar kartą. Va čia tai jau briedas ar gobšumas aukščiausio lygio.

Redagavo Luigi
  • Patinka 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

butu keista kad matytu. kas per klausimai isvis. reikia pasilikt senesnes konsoles ir kai nori tu anu zaidimu tiesiog juos pasileist ant senesniu konsoliu. jokiu problemu. 

dabar su ps5 bent jau sako kad visus ps4 zaidimus galima bus pasileist ir zaist . tas tai gerai. seniau to niekas nebuvo sakes tai kam to isvis tiketis neaisku. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
prieš 7 valandas, Luigi parašė:

Su ps3 tai taip ant ps4 nepazaisi. Tačiau yra dar keistesnių dalykų. Aš ant ps3 pirkau žaidimą ps2. Ant ps3 eina viskas gerai, nes jis specialiai pritaikytas. Man buvo šokas kai aš ps4 nusipirkau ir norėjau tą ps2 žaidimą pazaisti. Situacija analogiška kaip tau. NEGALIMA!! Nes matot ten buvo žaidimas ps2 to ps3 pirktas, o yra atskirai tas pats ps2 to ps4 vadinasi. Mano jau isigyta žaidimą reikia pirkti dar kartą. Va čia tai jau briedas ar gobšumas aukščiausio lygio.

As galvojau kad su ps4 negali zaisti o su ps4 pro turetu veikti senesniu modeliu zaidimai na youtubej buvau rades kad paleidzia ps3 zaidimus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Youtube ne visada gali pasitikėti būna ir fake vaizdo įrašų kaip iPhone padaro ausines lizdą išgręže skylė su grąžtų. ? Arba ale GTA 5 paleidžia ant telefono... Vienu žodžiu tavo matytas vaizdo įrašas buvo tiesiog apgavystė arba buvo pritaikytas ps3 žaidimas ant ps4.  Ar tu grynai matai kai žaidžia crysis 2 ant ps4?? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
2020-04-06 07:26, CerberusLT parašė:

Youtube ne visada gali pasitikėti būna ir fake vaizdo įrašų kaip iPhone padaro ausines lizdą išgręže skylė su grąžtų. ? Arba ale GTA 5 paleidžia ant telefono... Vienu žodžiu tavo matytas vaizdo įrašas buvo tiesiog apgavystė arba buvo pritaikytas ps3 žaidimas ant ps4.  Ar tu grynai matai kai žaidžia crysis 2 ant ps4?? 

Cia jo su ta youtube yra briedo ?

 

2020-03-14 21:15, Luigi parašė:

Su ps3 tai taip ant ps4 nepazaisi. Tačiau yra dar keistesnių dalykų. Aš ant ps3 pirkau žaidimą ps2. Ant ps3 eina viskas gerai, nes jis specialiai pritaikytas. Man buvo šokas kai aš ps4 nusipirkau ir norėjau tą ps2 žaidimą pazaisti. Situacija analogiška kaip tau. NEGALIMA!! Nes matot ten buvo žaidimas ps2 to ps3 pirktas, o yra atskirai tas pats ps2 to ps4 vadinasi. Mano jau isigyta žaidimą reikia pirkti dar kartą. Va čia tai jau briedas ar gobšumas aukščiausio lygio.

Supratau jau,taip ir yra kai pritaikytas zaidimas tada ir veikia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šį klausimą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.