Brizas99

Unpopular opinion (game edition)

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų nuomonė išsiskiria iš daugelio žmonių žaidimų atžvilgiu? Feel free to present it here!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Silent Hill: Homecoming

Šis žaidimas gauna nemažai kritikos, bet man asmeniškai jis labai patinka. Įtraukianti istorija (kurią suvokiau tikrai ne iš pirmo karto, kai žaidžiau), muzika ir atmosfera superinė. Vienintelis priekaištas, gal kovos sistemai, bet ir tai nėra kritiškai blogai. Tikrai viskas patenkinama.

O kritikuojamas dėl istorijos panašumo su SH2, kur pagrindinis veikėjas pats nežino, kad nužudė tą ką stengiasi išgelbėti. Kažkam grafika netiko, na nežinau.. Man viskas tiko. Galėjo tik Pyramid Head'o daugiau būti :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alan Wake - nežinau  ko taip visi giria.  Dėčiau jį tarp vienu iš labiausiai pergirtų žaidimų. Pagrindinis personažas jau toks mėmė. Balsas jau toks monotoniškas. Gameplay irgi labai greitai kartojasi. Kovos irgi ne kažką. Yra vietų kad šaudai,šaudai,šaudai ir priešų bangos nesibaigia, o paskui pasirodo kad reikėjo bėgti pro juos ir tiek, ir taip ne viena vieta. Priešų įvairovė irgi ne kažką. Turint omeny, kad istorija siejasi apie siaubo rašytoją, tai fantazijos itin trūksta. Atmosfera pradžioje patiko ,bet atsibodo , nes labai pradėjo kartotis. Miškai, miškai, miškai.

Max Payne 3 - šitas iš gameplay pusės beveik viskas patiko. Bet ir tuo metu jau jautėsi kažkiek atsibodęs šaudymas už priedangos, tik esminis skirtumas, kad turi vaistinėles susirinkti. Bet ko nesupratau ko taip visiems visi sako kad istorija gera. Išvis apie ką yra istorija? Net nesupratau jos esmės.  Ar tikrai kažkas nustebo, kad Brazilija itin korumpuota? :D  Kadangi žaidimo buvo ne kartą atidėtas išleidimas, tai jaučiasi kad koks iškirptas turinys ne visada atsispindi istorijoje. 

Max antroje dalyje sau pagaliau sugebėjo atleisti už šeimos mirtį, bet jis vėl kažko užsidrepravęs. Na bet taip, pritariu kad yra neblogų Makso pamąstymų ar frazių.
Dead Space 1 - va su šitu tai sunkiausia paaaiškinti. Atrodo yra visi mėgstami elementai žaidime, bet kažko lyg man trūksta. Ar istorijos įdomesnės ar intrigos ar dar kažko. Jei bent intrigos kibirkštėlė būtų buvus būtų daugiau patikusi.

Nu kolkas tiek, čia kas pirma šovė man į galvą. :D 

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradziai papriestarausiu cookeriui- Alan Wake man yra geriausia ka MS (!) sukure tokio zanro,ziurint i atmosfera/story/gameplay. Na o i tema- nesupratau kaip daugeliui patiko Soma arba Amnesia- kankinausi juose visko ieskodamas ir nlb kabino zaidimai stengtis labiau pereiti .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau buvau užsiminęs apie The Order 1886, tai ši tema tinka dar labiau. Vakar užbaigiau šį žaidimą ir man jis vienas geriausių šioje konsolių kartoje. Nuostabi grafika, nuostabios aplinkos, neatsimenu kada žaidime norėjau tiesiog vaikščioti ir viską apžiūrėti. Istorija asmeniškai labai patiko, ta 19a. fantastika, išradimai kurie atrodo gan realūs, tikri veikėjai kaip Nikola Tesla, viskas sužavėjo. Aplamai veikėjai įtraukė, puikus įgarsinimas, mocaption, emocijos. Taip žaidimas trumpas, bet nemanau jog tai yra labai didelis minusas, žaidimas nuo to netampa prastas. Gal su istorija minusas tas jog tai buvo lyg viena serija iš kelių sezonų serialo. Labai tikiuosi jog gandai dėl naujos The Order dalies skirtos PS5 pasiteisins, juolab kad istorijos prasme tam vietos palikta labai daug. Tad reziumuojant man šis žaidimas vienas įdomiausių aplamai ir daug geresnis nei vertinamas kritikų.

Redagavo Dowydas
  • Patinka 3
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mad Max geras kokybiškas žaidimas, istorija gal vidutine bet gameplay tikrai stiprus ir atfosmera dykumos su savo audromis pakerėjo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

KANE & LYNCH 2: DOG DAYS. man vienas įspūdingiausių nuotykių. tiek atmosfera, tiek vizualiniais sprendimais, tiek garsu. tiesiog nerealu. 

DEVIL MAY CRY 3. visiškai nepatiko. nykus geimas. bet labiausiai erzino, kad pagrindiniai veikėjai jaunatviškai maksimalistiniai. to negaliu pernešt. 

METAL GEAR SOLID 2. bene geriausia dalis serijoje mano nuomone. vėlgi, atmosfera, veikėjai, kinematografija, aplinkos ir MINTIS... 

DARKSIDERS 2 geriau už pirmą dalį. 

SILENT HILL 4. geriausia dalis serijoje po SH2. 

THE EVIL WITHIN. pirma dalis daug geriau nei antra. 

HORIZON ZERO DAWN. visiškai nieko ypatingo. tik priešai ten ir tebuvo man įdomūs. 

RESIDENT EVIL 7. pasirodė kaip spin-offas. kažkoks keistas eksperimentas ir per trumpas.

BIOSHOCK: INFINITE. lygiai toks pat awesome, kaip ir kitos dvi dalys. 

MASS EFFECT. arba aš ten kažko nesupratau, arba žaidimai tiesiog ne man. patinka žaisti, bet labai jau koridoriniai ir nelabai įdomūs. 

HITMAN: CONTRACTS. geriausia dalis serijoje. 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.