shinshilas

Visas garsas per Ausines

Rekomenduojami pranešimai

pas mane nera tokio :)

Ne į temą

ne pas tave viena... :) ir as pasigedau to kistuko ;D
Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JVC telikas, bet senas jau, yra ir naujesnis bet ten tevu ir neleidzia jungt :)

Ne į temą

b******, tau visiškai kaip man tas pats :) mano du kambariai sujungti antram aukšte, durų nėra, tik laiptai į apačią, apačioj tėvai teliką žiūri normalų, o aš antram aukšte ant mažo turiu lošt ir dar tyliai :) Bet čia tik kai sode būnu. Namie pas mane LCD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant mazu televizoriu nebuna nu nezinau ar ant visu o ant jau didesniu tai buna kiek ziurejau tai ant visu buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siulau dar karta apziuret ir prieki ir gala teliko, netikiu kad nera ausiniu lizdo. Jei nera tai teks su tevais keistis telikais.

kai kurie kad ir seni telikai turi dvi eiles tulpiu, vienos LR in'ai kitos LR out'ai. jei taip yra, nusiperki perejima kokioj nors elektronikos pardoj, gauni is tulpiu standartini ausiniu lizda ir kisi ausines. gali buti kad garso negalesi keist, tai ausiniu reikia su atskiru volume control'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tas LR? ir kur tokiu adapteriu rast?

Right Left isejimai arba ijejimai, pasijung tas garso tulpes tiesiai i perejima ir ikis ten ausiniu kistuka, volume per ausines galesi reguliuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasmane scart, o tos tulpiu jungtys laisvos, bet per tas pajungus x'as vaizdo nerodo, tik per scart'a eitu ten garsa prijungt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasmane scart, o tos tulpiu jungtys laisvos, bet per tas pajungus x'as vaizdo nerodo, tik per scart'a eitu ten garsa prijungt?

jeigu jungi per scarta tai ir vaizda ir garsa per ten pajungt reikia, jungi geltona raudona ir balta tulpes, aisq nustatai ant laido kad butu TV ir zaidi sau.

nesuprantu kokia problema dar gali but

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JVC telikas, bet senas jau, yra ir naujesnis bet ten tevu ir neleidzia jungt :doh:

b* no offence bet kiek tau metu?

ka tewam gaila kad palosi pora valandu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man 14 jeitai ka nors keicia, bet tetis grista ir nori telika paziuret tai as ant kito losiu, bet ant tevu TV irgi nera tos ausiniu jungties

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir tevus turi :P isvaryciau is namu as juos :P trukdo vaikui zaisti :P gal tevai jau tokie su metais?

 

O siaip nuo ausiniu "glusas" nepaliksi :P :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi JVC toks storas, tai prie laidu kur audio-video - kairej pusej ausiniu jungtis.

Redagavo Lawreed

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi ausines labai svarbu,ypac geimeriams manau tai isvis nepakeiciamas dalykas kad namie niekam netrukdytum,tik reikia ausines geras jau verciau isigyti,ir tikrai dar su namu kinu tokio efekto negausi jei kambarys mazas,tai tas garsas susimaiso,o ausinese viska girdi aiskiai ir tiksliai,tik va kad konsolese nepagalvoja apie ausiniu lizda ir garso reguliatoriu su ekvalaizeriu tai cia gaila,juk nieko jiems cia daug nereikia,tik padaryt isejima is garso plokstes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir aplamai kaip cia jie nepagalvoja kad zmones noretu per ausines zaisti kai kuria konsoles,jau nuo ps1 laiku jungem garsa per stipriakus ir gerejomes kas galejom leisti sau dideli garsa,bet kas negali ka tiem,norint su ausinem isgaut gera garsa ir kad reguliuotusi viskas ko reikia,tekdavo del konsoles jungti dar ir koki stipriaka ar namu kina,kas visai nera butina,kelia papildoma triuksma ir naudoja elektra,jo del sito tai jie nepagalvoja,net naujos kartos konsolese,aisku jau ten daugiakanalis garsas ir pan,bet na negali juk kaimynu pastoviai statyt ant ausu,pvz man reikia gero garso ir daug,kitaip net zaist nepradedu,jei nera galimybes jungti garsiai,tada ausines tik viena iseitis,aisku jei dar jos belaides,o jei dar ir palaiko daugiakanali garsa tai isvis ko dar noreti,kuo maziau kad girdetum viska kas aplinkui ir kuo daugiau garsu,tada gali sakyti tau ka nori,kad ir varpais skambint,nieko negirdesi,ir i zaidima geriausia isijauti vis del to su ausinem,kai netrukdo pasaliniai garsai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.