ieva_lt

keliones

Rekomenduojami pranešimai

Ei atgavinam seną temą, manau kas nors, tikrai dar norės pasigirti ne tik kokią šalį norėtų aplankyti bet galbūt iš čia pakomentavusių ir apie tai ar išsipildė jų svajonės aplankyti tam tikrą šalį. Aš tai vasara jau galvojau niekur neatostogausiu bet netikėtai gavosi taip, kad Skrydis į Antalija guli ant stalo ir pirmyn į Turkija. Aišku visi neramumai ten tie, ačiū Dievui aplenkė mane... Kas susiję su kompais tai galiu pasakyti atvirai, intikas ten užknisa :D Lietuva yra tikrai žiauriai toli pažengusi su intiko greičiu... Vyko ten dar kažkoks lol;o kaip ir turnyras vienas didesnių tik nepamenu pavadinimo, tai nu kaip Lietuvoje daug vaikų dėl lol'o yra pamišusių, tai ten tokia pati situacija, šeip tikrai smagu buvo :)

 

Mano paskutinė kelionė buvo į Sankt Peterburgą. Dvi savaites kultūrinausi ir dirbau, Kas patiko: žemos kainos dėl ekonominių sankcijų Rusijai, nemokamas parkavimas ir visada lengvai randamos parkavimosi vietos prie visų lankomų objektų. Žodžiu dabar yra labai geras metas pamatyti Peterburgą, Maskvą, Kijevą kol ten ekonominis sunkmetis ir mes sąlyginai turtingi esame. Peterburge kaip Lietuvoje dabar kainos. Kijeve pigiau viskas. Maskvoje vos brangiau nei Lietuvoje. Bet dar prieš kelis metus ten buvo daug daug brangiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

liepos gale rugpjucio pradzioj su savo masina apvaziavau dali europos iki croatijos ir atgal per austrijos alpes. patys geriausi ispudziai , pacios geriausios atostogos ir pati nuostabiausia kelione gyvenime. 

viso gavosi 14 dienu ir pravaziuota apie 5400 km viso. miegota viesbuti tik 2 naktis. visa kita masinoj. 

 

E25dEW5.png


RQhMDvw.jpg


1g9wJvR.jpg


3RsVtcn.jpg

as 186cm ten tilpau pilnai istiesiant kojas . ant 3 sluoksniu paralono ciuziniu patogumas buvo kaip namie lovoj is tikro. 


cozZ70U.jpg

man dabar GTS dragon trail trasa is tikro labai primena man mano keliones vaizdus ...


KxFY9R1.jpg


auksciausia Austrijos Alpese vieta kur gali uzvaziuot masina 

dtfvuEC.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man teko visą rugpjūtį praleisti Maskvoje ir Peterburgę, sunku buvo suvokti tuos milžiniškus miestų maštabus, įspūdžių beproto daug, daug ką pavyko apžiūrėt ką buvau suplanavęs. Kaip Metro fanas, visą pusdienį praleidau važinėdamas tarp stočių ir vaikščiojant po jas, perskaičius knygas ir peržaidus žaidimus, visai kita atmosfera.. Netgi pavyko nusipirkti kolekcinį Metro leidimą kur visos trys dalys vienoje knygoje, plius Artiomo Evangelija. Teko pamatyti daugybe objektų, vietų, kurie yra didžiausi pasaulyje ar sukurti pirmi pasaulyje, kaip pvz tikra raketa Vostok ar Buran kosminis laivas,  man, kaip kosmonautikos fanui tai buvo vienas iš dižiausių achievmentu. Bendrai mėnėsis laiko šiuose megapoliuose išvargino, beproto didelis žmonių skaičius ir dažnai jautiesi tiesiog kaip turguje, šliauždamas tarp žmonių grūstyse. Grožio prasme Peterburgas ir jo priemiesčiai gražiausia ką teko matyti Europoje lyginant su kitais miestais kuriuos mačiau (Londonas, Paryžius, Berlynas, Varšuva).
 

 

post-746-0-01134700-1507748486_thumb.jpg

post-746-0-78100200-1507748487_thumb.jpg

post-746-0-56968100-1507748657_thumb.jpg

post-746-0-76985400-1507748745_thumb.jpg

post-746-0-46100300-1507748911_thumb.jpg

post-746-0-37216400-1507748959_thumb.jpg

post-746-0-17750000-1507748999_thumb.jpg

post-746-0-93429300-1507749023_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonija ir UK. Tiksliau Tokyo ir Londonas... O siaip dar visai noreciau i Pekina: pazistama buvo, tai sake, jei ne seima, tai nebutu grizus. :D

Vibesbringer, naivu tikėtis po tiek metų atsakymo, bet gal netyčia pavyko įgyvendinti svajonę ir nuvykti į Kiniją, arba būtų galima tos pažįstamos kontaktą kažkaip gauti? Mes su draugu svarstom intensyviai apie kelionę ten sekantį pavasarį, tai turiu šimtą vieną neatsakytą klausimą. Kol kas apsistoję esam ties šituo pasiūlymu bet dar svarstytina https://www.travelplanet.lt/keliones/pazintine-kelione-kinijos-perlai-azija-42 . Kaip manot, ar vietos kurios suplanuotos aplankyti vertos dėmesio (mums abiems čia yra svajonių šalis)? Ar 15 dienų Kinijoj yra užtektinai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gruodzio 13d isskrendu savaitei laiko i Egipta. Kas keliaujat ne i EU salis kur perkant keliones draudima ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man teko visą rugpjūtį praleisti Maskvoje ir Peterburgę, sunku buvo suvokti tuos milžiniškus miestų maštabus, įspūdžių beproto daug, daug ką pavyko apžiūrėt ką buvau suplanavęs. Kaip Metro fanas, visą pusdienį praleidau važinėdamas tarp stočių ir vaikščiojant po jas, perskaičius knygas ir peržaidus žaidimus, visai kita atmosfera.. Netgi pavyko nusipirkti kolekcinį Metro leidimą kur visos trys dalys vienoje knygoje, plius Artiomo Evangelija. Teko pamatyti daugybe objektų, vietų, kurie yra didžiausi pasaulyje ar sukurti pirmi pasaulyje, kaip pvz tikra raketa Vostok ar Buran kosminis laivas,  man, kaip kosmonautikos fanui tai buvo vienas iš dižiausių achievmentu. Bendrai mėnėsis laiko šiuose megapoliuose išvargino, beproto didelis žmonių skaičius ir dažnai jautiesi tiesiog kaip turguje, šliauždamas tarp žmonių grūstyse. Grožio prasme Peterburgas ir jo priemiesčiai gražiausia ką teko matyti Europoje lyginant su kitais miestais kuriuos mačiau (Londonas, Paryžius, Berlynas, Varšuva).

 

Aš taip pat buvau Maskvoje ir be galo džiaugiuos aplankius šį įspūdingą miestą. Miestas išties milžiniškas. Žaviuos baletu ir scenografija, o Maskva tam tinkamiausias miestas. Į Maskvą skridau birželio viduryje per baltąsias naktis (https://lektuvubilietai.lt/lt/flights/countries/ru-keliones-i-rusija/mow-skrydziai-i-maskva), manau, tai geriausias laikas, nes naktis realiai net neateina, šviesu visą naktį. Beje, jei kas planuosit į kelionę į nuostabiąją Maskvą, būtinai paragaukit tradicinių rusiškų pyragėlių su karamėle!!!! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas buvot prie Juodosios jūros? Aš su drauge vis noriu nuvažiuot prie paplūdimio, bet no labai daug kurortų atgraso kainos, o nuo kitų kurortų atgraso, kad ten žmonių belenkiek. Tai galvoju gal rytų Europa būtų išeitis. Žvalgausi į šituos kelialapius ir visai suviliojo ten nuvažiuot https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-bulgarija Paplūdimiai iš nuotraukų nenusileidžia Ispanijos/Italijos kurortams, o kainos pasižiūrėjus net pigiau nei Lietuvos. Tai gal visai verta nuvykt?:D Neapiplėš ten manęs ?:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai kažkaip nuo seno traukė lik Okeanijos, dar kaip didelis Žiedų Valdovo fanas jaučiau pareigą kadanors gyvenime apsilankyti Naujojoj Zelandijoj. Tai su drauge beveik du metus niekur nevykome atostogauti, o dabar pasiėmėme kelialapį iš čia https://www.travelplanet.lt/keliones/kelione-i-naujaja-zelandija-ir-australija-okeanija-65, tai vasaros gale patripinsim už visus du metus :D O ateityje tai labai jaučiam abu su drauge kažkokią trauką Balkanams, teko susipžinti Vilniuj su nemažai žmonių iš Balkanų, tai labai kažkaip daug bendor su jais suradome, tai jaučiu ten ir keliauti po tuos kraštus būtų labai lengva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek iš anksto turėčiau užsisakyti bilietus, kad užsitikrinčiau geriausias kainas kelionei iš oslo į Vilnių, ir ar yra kokių nors rezervavimo strategijų, kurios galėtų padėti man rasti pasiūlymų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pateikdamas keletą neutralių patarimų ir faktų apie bilietų užsakymą iš Oslo į Vilnių, norėčiau pabrėžti, kad kainos gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant laiką iki išvykimo, avialiniją, keleivių skaičių ir net metų laiką. Pirmiausia, rekomenduojama stebėti kainų tendencijas tam tikru laikotarpiu prieš planuojamą kelionę. Tai leis jums gerai suprasti, kada kainos yra mažiausios ir kada jos yra aukščiausios. Taip pat svarbu paminėti, kad skirtingos avialinijos gali turėti skirtingą bilietai kainodaros politiką ir įvairias akcijas bei nuolaidas. Rezervavimo strategijos taip pat gali padėti gauti geriausias kainas. Vienas iš būdų - naudotis avialinijų bilietų palyginimo svetainėmis, kurios gali pateikti išsamią informaciją apie įvairių avialinijų kainas ir maršrutus. Be to, galite naudotis bilietų rezervavimo svetainėmis, kurios gali pasiūlyti specialias nuolaidas ir pasiūlymus tiems, kurie rezervuoja bilietus tam tikru laiku iki išvykimo. Norėdami gauti geriausią kainą, rekomenduojama atidžiai stebėti kainų pokyčius ir pasinaudoti pasiūlymais, kurie gali reguliariai pasirodyti. Be to, svarbu patikrinti alternatyvius maršrutus ar avialinijas, kurios gali turėti žemesnes kainas ar patogesnes sąlygas. Galite patikrinti pasiūlymus ir bilietų į skrydžius iš Oslo į Vilnių kainas naudodamiesi šia nuoroda: https://tickets.lt/avia/direction/oslo/vilnius. Ši svetainė gali suteikti išsamią informaciją apie skrydžius, kainas ir galimus pasiūlymus, padedant jums rasti geriausią pasiūlymą pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler tikrai šitie virš manęs nėra suspicious :D man rodos yra taisyklės čia kurios neleidžia reklamuoti kažko komerciniais tikslais ir dar du accauntai ryškiai fake, nes abu sukurti, kad tipo vienas paklausia, kitas atsako :D čia moderatorių nėra jau? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas, aš puikiai tą matau :D jų veikimo principai yra tokie akivaizdūs. tiesiog už vargą palikau pranešimus, iki kol kitą kartą juos pamatysiu, ir tavo dėka tai įvyko. Pasižymiu trynimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.