Shliuzas

Infinite Undiscovery

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka



Pavadinimas : Infinite Undiscovery
Zanras : action/JRPG
Kurejas/Leidejas: tri-Ace/Squareenix
Konsoles : Xbox360
Isleidimo data : 2008 rugsejo 1d.



Zinote kodel Xbox360 pardavimai nekokie Japonijoje , atsakymas labai paprastas , siai konsolei beveik nekuriama jrpg , bet Squareenix gali sia padeti istaisyti paskelbdama daugiau jrpg nei PS3. Ir vienas is tu zaidimu yra Infinite Undiscovery.
Si zaidima kuria tri-Ace , komanda kuri sukure Star Ocean ir Valkyrie Profile serija , bei Radiata stories. Man asmeniskai labiausiai patiko SO serija , bet IU taipat atrodo neblogai.

Stai zaidimo Preview , kuriame labai aiskiai papasakojama ko galime tiketis is sio jrpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ooo .. nu va, jau kurį laiką stebėjau šio game išeinamus trailerius ir t.t bet pamiršau sukurti temą (:

Nu ką galiu pasakyti, visai malonus akiai geimas atrodo, kažkiek užneša į FF12 iš real-time battle ir lakstymą po didžiulius mepus, bet tikiuosi, kad istorija tokia nieko verta nebus kaip ff12 (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...as prisipazinsiu, kad mane sitas geimas domina...as buvau labai nusistates pries xbox360, nes ant jo nemaciau zaidimu, kurie mane domintu..o dabar sitas geimas man labai giliai i sirdi iejo...ir as ji labai noreciau nors isbandyti kada nors....bet zinoma...vel gi ta pati dilema...ar verta pirkti visa konsole del vieno vienintelio zaidimo?? O kas jeigu jis dar net ant PS3 iseis?? Nors ir po metu ar kada!? Tada as padaryciau didele klaida, jeigu investuociau beveik visa 1000 litu del vieno vienintelio geimo...na nezinau, kazkaip susijauke mano mintys dabar. bet vienas dalykas jau yra aiskus, veliausiai nuo dabar pradejau gerbti x360 konsole, nes tikrai pripazistu...jau yra geimu, kurie tikrai super man atrodo, ir kurie mane traukia...va kaip....man dabar taip geda, po to kai as taip x360 peikiau....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...as prisipazinsiu, kad mane sitas geimas domina...as buvau labai nusistates pries xbox360, nes ant jo nemaciau zaidimu, kurie mane domintu..o dabar sitas geimas man labai giliai i sirdi iejo...ir as ji labai noreciau nors isbandyti kada nors....bet zinoma...vel gi ta pati dilema...ar verta pirkti visa konsole del vieno vienintelio zaidimo?? O kas jeigu jis dar net ant PS3 iseis?? Nors ir po metu ar kada!? Tada as padaryciau didele klaida, jeigu investuociau beveik visa 1000 litu del vieno vienintelio geimo...na nezinau, kazkaip susijauke mano mintys dabar. bet vienas dalykas jau yra aiskus, veliausiai nuo dabar pradejau gerbti x360 konsole, nes tikrai pripazistu...jau yra geimu, kurie tikrai super man atrodo, ir kurie mane traukia...va kaip....man dabar taip geda, po to kai as taip x360 peikiau....

Ar verta pirkti konsole del vieno zaidimo - verta jei tu to zaidimo labai nori ir daugiau nera jokio kito budo ji palosti, beje X'ui tokio tipo zaidimas (jrpg) dar ne vienas bus : Star Ocean 4 , Last Remnant , Tales of Vesperia (jau isleistas). Teisingai sakai , kad gali apsigauti del to , kad tie zaidimai pasirodys ir ant PS3 , nes Last Remnant skirtas abiem platformom, SO4 greiciausiai taipat bus isleistas PS3 , Infinity Undiscovery ir Tales of Vesperia- galbut, galbut ne. X'as tikrai pasikauste jrpg zaidimais , as tikrai nustebes , PS3 nebera ta jrpg "tevyne" kaipkad buvo PS2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiekit, o čia valdymas bus toks myki ir duoda į galvą ar kažkas tokio kaip ff, kur turi parink kokį smūgi ar burtą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau čia valdymas bus kaip paprasto 'action-rpg'. Paemi spaudai mygtukus o su kitais magijas leidi ar dar kaip ..gal kaip Kingdom Hearts?

Na šis geimas mane domina, bet tikrai nemanau konni, kad šis geimas jau TOKS geras, kad konsolė vien dėl jo pirkti, bet jei tu esi nusistatęs ir į kitus Xbox jrpg tai kodėl gi ir nepaimti?

Čia dabar žmonės tik svarsto: ar multiplatform ar ne? Jeigu kūrėjai pasako EXCLUSIVE tai tegu taip ir lieka :D

 

Nors nieko prieš būčiau, kad keli ps3 geimukai išeitų ant X'o >.>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiekit, o čia valdymas bus toks myki ir duoda į galvą ar kažkas tokio kaip ff, kur turi parink kokį smūgi ar burtą?

Trailer'yje matosi , kad tokio Battle Menu nera kaip FF , greiciausiai bus panasiai kaip Star Ocean serijoje, vienas mygtukas bus ataka , kiti Attack Skill'ai ar Magija , arba magija gali buti pasirenkama kitame meniu paspaudus

pauze.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, pirma nusivylimo gaidelė pažiūrėjus trailerį. Charakterių veidai - akmeniniai. Ir visi jie nelabai išsiskiria ..kažkaip man neatrodo, kad story geras bus, gal gameplay gelbės padėtį, nors visad sakiau, kad geras STORY nugali betką. x>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi nusivylimas totalus is video,net nera ka lygint su lost oddysey,seniau isejusiu,ir sita geima tikrai isleido Square ??? nu sorry visiskai tada jau,net nemeginsiu manau jo losti visiskai

per daug veikeju tavo komandoj,kovos per daug action stiliaus visiskai,veikejai neidomus,grafika tikrai ne next gen,jei is x360 galejo istraukti tik tiek tai sorry...neidomios misijos,pati istorija nezinau ar ka pakeis jei reikes valandu valandas vien tik pirkti,ir derinti kam ka duoti is tavo milziniskos komandos,tai cia tikrai padare nesamone,ir sorry tikrai square sitiek sugaisto laiko,bet gal geriau as uzsidesiu ff12 ir per nauja palosiu

netgi ispudingu CG nesugebejo padaryt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi nusivylimas totalus is video,net nera ka lygint su lost oddysey,seniau isejusiu,ir sita geima tikrai isleido Square ??? nu sorry visiskai tada jau,net nemeginsiu manau jo losti visiskai

per daug veikeju tavo komandoj,kovos per daug action stiliaus visiskai,veikejai neidomus,grafika tikrai ne next gen,jei is x360 galejo istraukti tik tiek tai sorry...neidomios misijos,pati istorija nezinau ar ka pakeis jei reikes valandu valandas vien tik pirkti,ir derinti kam ka duoti is tavo milziniskos komandos,tai cia tikrai padare nesamone,ir sorry tikrai square sitiek sugaisto laiko,bet gal geriau as uzsidesiu ff12 ir per nauja palosiu

netgi ispudingu CG nesugebejo padaryt :D

square sita geima tik isleido bet nekure, aisku man paciam square zenklas paprastai asocijuojas su gerais dalykais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu wot sitas buwo lauktas zaidimas bet deja stiprei nuwyle , weikeju characterei labia leksti,dialogai wapse paskutine nesamone, weikeju parciuose irgi perdaug, heal itemu naudojimas wapse totali tragedija turi atsidaryti meniu ir weiksma tuo metu toliau wyksta td jame susirasti itemu dali ir tada potionu dali isirinkti kuri nori ir pamasinti ant weikeju ir jai kol tai darysi neatbegs priesai ir neuzmus tawes reiskia pasiseke... gameplay per trumas ir skill tree per didelis. wienintelis pliusas grazi grafika ir nuostabus sillai ^^ bet wistiek saim zaidimui daugiau nei 5/10 neduociau >.> square enix gan stiprei paskubejo su siuo zaidimu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.