tomashex

Būrėjos/ai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,klausimas kilo tik iš susidūrusių patiems ar iš draugų patyrusių girdėjusiems: kokią patirtį apturėjot, ar kažką pataikė ar ne? :) vien pasakymai kad tikit ar netikit tai nebus įdomu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As aisku nelabai link to nes keista, nesirisa logika mano, nes as stipriai linkes link mokslo atradimu, technologiju, NASA ir pan. Visko paaiskinimas logiskai - kaip kas veikia.. ir t.t. - ant ko visas pasaulis veikia, gyvybes veikimas, panasiu veikimu logikos technologijos pastatytos.

Bet vienas artimas zmogus daro burimus kortom, runom, is delno ir t.t., sapnais tiki, ju issifravimu ir net perspeja jei kas tipo blogo atsitiks.. 

Neburia uz jokius pinigus, neburia bet kam, tik saviem, giminem pagrinde (nebent koks draugas giminiu). Ir labai keista.. pataiko, bet pataiko svarbius esminius dalykus, kaip pvz. nelaimes ar gimimus, ar sveikatos problemas.. t.t.

Gimines ir kai kurie ju draugai kas kazkiek metu vel gryzta ir net papasakoja, kad viskas arba daugkas issipilde. Buriasi toliasniam gyvenimui.

Kiek suprantu, tie isburimai gana abstraktus, kartais net reikia painterpretuot (nebent burejas konkreciau pasakys), gali net siekti iki 5m kol issipildo. Mazdaug tiek info is manes.

Redagavo ReiKaz
  • Patinka 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho Reikaz, nieko sau tavo artimas zmogus. Man kad ir sunku tuo tiket,bet pvz horoskopo zenklai daznai pataiko charakterio savybes is daugelio geru pazystamu ar giminiu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nulis idomumo tuose reikaluose, geriau pasidomet kazkuo ka gali suprast :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su bureja teko susidurti kai sese budama gal 5 ar 6 metu krito nuo kedutes ir prasiskele galva.. Nuo to momento kai tik susinervindavo ar issigasdavo tai iskart isberdavo veida....kiek per visokius gydytojus tuo metu mama su sese buvo praeje, niekas nerado jokio paaiskinimo  ar gydymo kaip tai isgydyti. Po  kazkiek laiko tevai gavo konkaktus vienos bobutes miestelyje, jog buria ir daro uzkalbejimus. Tai po vieno vizito pas ja momentaliai dingo visos problemos pas sese su berimu. 
Liko tik klausimas ar istikruju tai padejo ar tiesiog sutapimas...

  • Patinka 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Altec128  hmm labai mazai tiketina kad sutapimas jog praejo berimai,kai visi daktarai nepadejo . Cia kaip suprantu labai seniai buvo? Kazko apie 90's galvoju? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 12 minučių, tomashex parašė:

@Altec128  hmm labai mazai tiketina kad sutapimas jog praejo berimai,kai visi daktarai nepadejo . Cia kaip suprantu labai seniai buvo? Kazko apie 90's galvoju? 

Taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi trumpai pasidalinsiu, pamenu per giminės susitkimus girdėdavau, kaip mamos sesuo, jos vyras, dukra, močiutė važiuodavo pas tokią būrėją iš Varnių (galbūt? nebepamenu tiksliai) ir iš kalbų, tai sakė, labai daug ką teisingai pasakydavo ypač kas susiję su sveikata.

Periodiškai ir lankydavosi kas metus gal. Bet vieną kartą taip nugrybavo pranašaujant ne su sveikata susijusius dalykus, kad daugiau nebegryžo. :D

Įdomus dalykai šiaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Altec128 parašė:

Taip

Hmm.. Jauciu dabar galetu daktarai isgydyt tokius keistus isberimus issigandus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau  @tomashex ... žmonės nėra vien skura ir kaulai, kaip mus mato medicina, kuri tik toje pavadinkim sferoje ir darbuojasi.

Yra žmonių, kurie mato ir jaučia daugiau nei visi likę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ką tik, Impaler parašė:

Nemanau  @tomashex ... žmonės nėra vien skura ir kaulai, kaip mus mato medicina, kuri tik toje pavadinkim sferoje ir darbuojasi.

Yra žmonių, kurie mato ir jaučia daugiau nei visi likę.

Gal keistai atrodys, bei Impaler nesitikejau is taves tokio universalumo mastyme,cia gera prasme :D va man ir stereotipai neteisingi. Jei zmogus prie mokslo,pvz kaip Tu prie IT, tai nereiskia kad vien mokslu tiki. Pagarba Viliau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D oj patikėk, aš ne toks sausas, koks kažkaip sugebėjau pasirodyti, na bent jau tau. Ask me anything reikia padaryt ar ką? ?

Techniškai aš mokykloje humanitaras buvau, matematikos labai nemėgau, bet mėgstu kompus ir kalbas. Nėra viskas juoda ir balta.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet juk nesunku horoskopus parasyt taip kad atspetu kazka. cia toks zaidimas gan gerai ismastytas. kaip ir ten zmogaus tipas na koks tavo tipas o koks mano , mano tai toks ir anoks , oho kaip sutampa. 

arba religija. kas yra religija , is kur ji atsirado, zmones prie valdzios sugalvojo kad reikia kazkokiu ten pasaku ir taisykliu ir pagasdint zmones kad juos geriau valdyt eitu tai ir sukure religija ir baznycias kur jie visi rinktusi. 

taip ir tos burejos nu gal ir nieko , tiesiog yra tokiu zmoniu kuriem reikia kad kas nors jiem kazka isneketu, tada jie geriau pasijaucia iskarto nu. nuotaika pakyla viska kai pasako kazka tokio kokia bureja ar kita aiskiarege.  nzn man to nieko nereikia , as niekuo netikiu, kaip ir kazkas sake tikiu mokslu tai kas jau patvirtinta to jau nereikia daugiau tirti, o kas dar neistirta tai tu  rezultatu dar laukiam.

kazkas buvo pasakes tokia idomia minti, isivaizduokim kad sunaikinam visa religijos knygas ir visas mokslo knygas viska viska nieko nelieka. na ir po keliu kartu zmones jau nieko nezino nei apie religija nei apie moksla, tai tie visi moksla isradimai vistiek anksciau ar veliau bus vel atrasti, o va religija ir jos knygos tai is kur jie atsiras , viskas basta butu religijom. 

ir siaip mes esam kasdiena valdomi daugelio dalyku , vis kazkas nori mus paveikti kazkaip , kad mes pirktume ta ar ana , reikia juk kazkaip musu smegesnis ten paveikti , kad ir zaidimus kad pirktume, na tai kai kurie tie dalykai yra visai geri ir naudingi manau, o kiti tai gali but labai blogi. 

tai tikekit kuo norit , svarbu kad tai leistu jum geriau pasijaust, bet nekiskit savo nuomones kitiem ir nemeginkit uzgincyt savo tiesu paremtu tuo dalyku. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie dalykai neegzistuoja, kaip ir vaiduokliai, horoskopai ar bet kokie kiti nepaaiškinami dalykai, kuriuos žmonės dėl neišprusimo sugalvoja priskirti kažkam ko negali paaiškinti vietoje ėjimo sunkesniu keliu ir išsiaiškinti moksliniais metodais. Būrimas yra kaip horoskopai - visiška absoliuti fantastika su realybe nieko bendro neturintis dalykas.

Kiekvienas gali tikėti kuom nori, bet nuo to tikėjimo kažkoks dalykas netaps realybe. Dėl pagijimų ir pan tai čia tiesiog paprastas moksliškai įrodytas placebo efektas, nothing more. Horoskopai atrodo, kad veikia todėl, kad jie yra sukurti taip, kad tiktų daugumai žmonių, kalbama abstrakčiomis formuluotėmis, kur tikrai kiekvienas sau gali prisitaikyti ir tai yra psichologinis triukas, nes dauguma žmonių tiesiog nepagauna to mechanizmo ir jiems nerūpi ir tai nebūtinai reiškia, jog tas žmogus kvailas, tai reiškia, jog tiesiog horoskopai gaudo žmones ant  žmonių nesigilinimo į tuos dalykus, jeigu žmogus paskaito kur nors 5 min horoskopą pagalvoja ir pamiršta. Lygiai taip pat yra su būrėjais, ypač tai pasidaro dar lengviau, nes jie gali išsiklausinėti informacijos kurios jiems reikalingos tam, kad parodyti, jog apie tave žino, ko tu nesakei, bet čia yra labai paprastas dalykas.

Ši visata nėra taip sukurta, jog kažkas gali daryti tokius dalykus, viskas paklūsta fizikos dėsniams ir yra galbūt gana paprasta. Bet žinoma reikėtų pridėti, jog nėra šiame pasaulyje vienos tiesos, tad galbūt aš absoliučiai klįstu ir nusišneku, o galbūt esu teisus, svarbiausia yra, net ir labai stipriai tikint kažkokiu dalyku, negalvoti, jog tu esi 100 proc teisus, ir visada palikti vietos abejonei, tai yra geriau tiek pačiam, tiek kitiems, vis tiek 100 proc. tiesos niekada nesužinosime.

Redagavo Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.