Rekomenduojami pranešimai

Prieš 30 minučių, MedLey parašė:

Gal jau kažkas "preorderinot" ? Įdomu sužinoti iš kur ir už kiek :)

Nepreorderinau, nes ne mano stilaius. Bet čia yra https://gameroom.lt/lt/ps5-zaidimai/products/gran-turismo-7-preorder-bonus-6967

Paprastai jie pristato žaidimą išleidimo dieną. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryte pažiūrėjau, ir galiu pasakyti kad senasis GT grįžta :)) reikia preorder pasidaryti, ir smagu kad laukti liko visai nedauk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu kazkas nebuvo tikras del GT7 tai po sio SOP, tikrai jau viskas aisku :D 
manau vien su situ SOP jie pardave desimtimis tukstanciu kopiju.

demesys detalems, meile masinom, viskas persigere kokybe. orai, tiuningas, masinos, trasos, muzika, viskas kvepia kokybe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GT7 padėjo į pavėsį Forza :D aišku neteisinga lyginti su Horizon 5, bet kol kas Forza Motorsport neišleistas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad su forza jį galima lyginti tik tuo kad jie abu lenktynių žaidimai :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GT buvo karalius ir dar liks ilgai.
GT7 turi garsa, grafika, masinu fizikas, auksciausio lygio gonkes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rudeniui nukeliau kai turesiu ps5mpaskutynius geimus pereisiu ps4 iki silto pavasario,ir atostogos??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kaip jum GT7 jau pazaidus? Man toks konservatytvus labai pasirode, daug pansumu su senesnem dalym, viskas aisku ir suprantama. Grafika ir pagerejus, lietus fizika visai nustebino. Kazkaip uzlijo Niurburringe,  viesta prasta buvo, pakartotinam vaziamvimui nusipirkau lietaus padangas, buvo visiskai giedra, kaip realiam gyvenime, patiko. Bet kazko jis man gan greit pabodo, praejau kavines misijas ir viskas, online zaist nemegstu, beliko tik drochint laikus auksui, ir masinas kolekcijai rinkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-03-16 00:56, Jeisonas parašė:

Na ir kaip jum GT7 jau pazaidus? Man toks konservatytvus labai pasirode, daug pansumu su senesnem dalym, viskas aisku ir suprantama. Grafika ir pagerejus, lietus fizika visai nustebino. Kazkaip uzlijo Niurburringe,  viesta prasta buvo, pakartotinam vaziamvimui nusipirkau lietaus padangas, buvo visiskai giedra, kaip realiam gyvenime, patiko. Bet kazko jis man gan greit pabodo, praejau kavines misijas ir viskas, online zaist nemegstu, beliko tik drochint laikus auksui, ir masinas kolekcijai rinkt.

Na aš kolkas jį realiai žaidžiu non stop, einu misijas, pasidariau teises iki super license, bet kažkas man su juo yra, nesuprantu, gal čia su manim kažkas pasidarė, bet nebėra tos nostalgijos žaisti kaip kad buvo su praietom dalim, toks jausmas kad kažko trūksta bet pats nežinau ko :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 5 valandas, MedLey parašė:

bet nebėra tos nostalgijos žaisti kaip kad buvo su praietom dalim, toks jausmas kad kažko trūksta bet pats nežinau ko :))

You just getting older, bro? that's all

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-03-25 13:17, MedLey parašė:

Na aš kolkas jį realiai žaidžiu non stop, einu misijas, pasidariau teises iki super license, bet kažkas man su juo yra, nesuprantu, gal čia su manim kažkas pasidarė, bet nebėra tos nostalgijos žaisti kaip kad buvo su praietom dalim, toks jausmas kad kažko trūksta bet pats nežinau ko :))

Trūksta online multiplayerio su manim, kaip kad su GT5 buvo, gaila mažai žaidėm ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-03-25 12:17, MedLey parašė:

Na aš kolkas jį realiai žaidžiu non stop, einu misijas, pasidariau teises iki super license, bet kažkas man su juo yra, nesuprantu, gal čia su manim kažkas pasidarė, bet nebėra tos nostalgijos žaisti kaip kad buvo su praietom dalim, toks jausmas kad kažko trūksta bet pats nežinau ko :))

Jo, matau tavo progressa, beveik visi tavo laikai stovi auksciau uz mano, kaip ir seniau. Kol misiju su licenzijom yra, tai viskas gerai, bet paskui kazkaip nuobodoka tampa. Nuliudino dar tas faktas kad zaidimas online prisijungimo reikalauja, nors Polyphony ir kompensavo 1.000.000 uz paskutiny downtime.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.