Rekomenduojami pranešimai

Dabar susitriges esu su ferrari kolekcija, laabai jau sunku laimėti, ir išvis baigti lenktynes :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku ne mano reikalas,nesu ps5 turėtojas, bet kiek teko matyt anglų ir ruskių kalbom , tai visi sako, kad turizmas buvo great, o tapo nebe toks ? a jūs visi giriat? nors tai gerai, man irgi patinka ne tai , kas daugumai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra už ką pagirti, bet taip, jis netoks kaip seniau, bet polyphoni kaip matau biški žiūri ką žmonės galvoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTS pirkau pirma diena... o dabar jau kazkaip ne... nzn kas cia nutiko bet ok GTS su karjera... cia jei ant PS4 pro ziuret... tai ale tik dadejo karjera eventus,... bet realiai kas dar ? ne nieko tai tiesiog GT su karjera.... nu nzn ... gal ne taip labai man jo ir reikia. nemanau kad galetu pasilygint su GT4 karjera vistiek. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 16 valandų, scalman parašė:

GTS pirkau pirma diena... o dabar jau kazkaip ne... nzn kas cia nutiko bet ok GTS su karjera... cia jei ant PS4 pro ziuret... tai ale tik dadejo karjera eventus,... bet realiai kas dar ? ne nieko tai tiesiog GT su karjera.... nu nzn ... gal ne taip labai man jo ir reikia. nemanau kad galetu pasilygint su GT4 karjera vistiek. 

Nelabai supratau ką su kuo lygini, bet GT7 "karjera" yra meniu book, ir ten renki auto kolekcijas, dalyvaudamas varžybose, taip pat yra license kaip ir seniau, bet dar pridėjo, ale tokius kaip eventus su skirtingom užduotim, + jų sudėtingumas didėja. yra tiuningo elemtani, tiek visual tiek performace lygiu, taip pat used car dealeship, tik labai jau ten skystokai tų mašinų ir jo kartą per parą atsinaujina, ir tik realiai viena mašina įkrenta, tai kažkaip esu susidares tokį įspūdi, kad kitos mašinos dar realiai neegzistuoja, ir jas papildo su kekvienu nauju updeitu. beje dabar irgi buvo updeitas, pridėjo naujų eventų su low perrfomance mašinom, kas mano galva yra kur kas įdomiau nei lenktyniauti su sportinėm :)  Aš supratau vieną dalyka, kad tuo žaidimu reikia mėgautis, tarkim pasiimi kokią corolą levin, ir važiuoji niurburgringe o po to žiūri pakartojimą, labai smagu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.