Rekomenduojami pranešimai

@cookeris @Lonsdale Na aš re7 ir re8 negaliu vadinti tikrais re serijos žaidimais, nors re7 labai patiko, bet man nesijautė tikras re žaidimas, labiau kitas horror IP įvilktas į re pavadinimą, re8 vilkolakiai ir raganos come on jokio aš čia re nematau, bet gal aš klįstu ir re8 bus dar vienas superinis žaidimas kurio kaip minėjau nelaikau re žaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet prie ko cia side projektas? remeikai tikrai nebus pagrindinis projektas

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Lonsdale Na  suklydau pavadindamas side projektu re8, tarp kitko prisiminus re3 remake tikrai galima pasakyti, kad remake yra side projektai, kadangi re3 taip iškarpė ir padarė action žaidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad VILLAGE turėtu būti geras, laukiu panašiu (pagal kokybę) įspudžių kaip RE2 Remake. Originalo nežaidžiau, ber Remake labai patiko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Internautai atkreipe demesi i vampyres auksti nuotraukoje. Bus virs 3 metru? ?

497386_1pDttoUTDh_rev.jpg

 

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei bus i ta puse kaip Re7, tai bus puiku man. Re7 super atmosfera if gameplay. Mesciau i sali visokius Re6 quick time event'us :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir bus ziauriai geras geimas, RE turetu krypti i "The Thing"+virusas puse, o ne i burtu lazdeles. "Stebuklingu lazdeliu" iskiepinimas RE zaidime.. oj ne. 

Na, bent jau tikiu ir tikiuosi Village bus super grajus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2021-01-15 00:05, Džekeris parašė:

@cookeris @Lonsdale Na aš re7 ir re8 negaliu vadinti tikrais re serijos žaidimais, nors re7 labai patiko, bet man nesijautė tikras re žaidimas, labiau kitas horror IP įvilktas į re pavadinimą, re8 vilkolakiai ir raganos come on jokio aš čia re nematau, bet gal aš klįstu ir re8 bus dar vienas superinis žaidimas kurio kaip minėjau nelaikau re žaidimu.

Dauguma žmonės tą patį sakė ir apie RE4. Bet su laiku tai tapo  vienu iš mėgstamiausių ir gerbiamiausių žaidimo  serijoje.

 

@Magnitas Pastebėjau savam FB sraute, kad atsirado pilna straipsnių apie tai, kad šis vampyrės paveiksliukas patiko daugiau nei turėtų kai kuriems fanams. :D 
@ReiKaz Kokios stebuklingos lazdelės?

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano akimis RE7 buvo eksperimentas, kuris pasiteisino, tad RE8 turėtų būti pilnas, drąsus kūrėjų žingsnis nauja kryptimi, koks kadaise buvo RE4 (kaimas, vietiniai tamsūs kultai - yra panašumo :)). kol kas viskas, ką parodė apie Village intriguoja. laukiam 21 dienos ir tikimės, kad parodys tai, ko nesulaukėm per TGS. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Village turėtu būti geras. Laukiu. Jeigu Cyber pas mane iki šiol guli stalčiuje (tą kiberfuturistika man visgi nelabai). Tai Village gavęs tikrai žaisiu iš karto. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin cyberpunk tai dar nėra ko žaisti ,kol neištaisys žaidimo bent gerus puse metų.


Tiesiogninės transliacijos nemanau kad žiūrėsiu, palauksiu kokių youtuberių apžvalgų ir pan.

Savo youtube įsijungiau :D 
image.thumb.png.07c8f2f524680c7a2ac337dce6e76567.png

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. RE turi progresuoti, bet as pritarciau nuomonei, kad cia jau ne RE. Tik naudojamas vardas kitam zaidimui. As labiau uz klasikinius zombius nei vampyres ar is God of War kazkokius monstrus su kuvaldom. Bet.. Zaidimas bus geras. Del to gincytis nereikia.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, kad giant woman keršys už brolį, o Ethan gelbės dukrą kurią pagrobė, žaidimas bus manau gera, bet istorija toks vaizdas, kad matyta filme :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkoks chaosas su tuo re.. per daug skiriasi tiek vizualiai, tiek monstrais kiekviena dalis, šaudymo sistema kažkokia medinė, vėl galėsi pirkt ginklus, kas atitolina žaidimą dar labiau nuo survival aspekto.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.