Rekomenduojami pranešimai

 

---

Kaip suprantu tai RE tampa dar didesniu veiksmo zaidimu negu buvo. Vos ne Call of Duty.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau ir aš įdėsiu?

Naujas RE: Village demo pasirodė geriau, negu tikėtasi. Matyt tas REngine tikrai gerai veikia + developeriu rankos tiesios

PlayStation 5 su raytraising — dinaminis 4K su 54-60 fps (45 fps);
PlayStation 5 be raytraising — dinaminis 4K su stabiliais 60 fps (60 fps);
PlayStation 4 Pro quality mode — dinaminis 4K chekerboard rendering su 34−49 fps (30 fps);
PlayStation 4 Pro performance mode — 1080p su stabiliais 60 fps (60 fps);
PlayStation 4 — 900p su 48−60 fps (45 fps).

Be skliaustelių demo gautas performance. skliausteliuose Capcom žadėtas performance. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man asmeniskai visai nieko. reikes dar pilaiteje pazaist ir galu gale paskui dar ta valanda. bet pradzia visai nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane RE kurejai jau pakankamai parode zaidimo, kad galima butu susidaryti bendra nuomone ir apsispresti del pirkimo.

Nors vaizdai/gameplay nera, bent jau man, labai aktualus, bet kam reikia papildomu vaizdu:

---

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijokite Spoilu! Australijoje kazkam jau pavyko gauti zaidimo kopija. Neaisku kaip, gal pavoge is sandelio, bet gameplay ir vaizdai jau plinta. Uzdarom duris, langus, atjungiam interneta, prisiperkam maisto ir laukiam dvi savaites. :D

 

 

  • Cha cha 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip nors apsisaugosim? Man su TLOU 2, kai nutekėjo pavyko spoilų išvengti, tai manau ir čia susitvarkysim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok. Bet jeigu kazkam reikes tai as turiu keleta laisvu kambariu. Aisku ten tik viena kede randasi, bet pradziai uzteks, kad nuo spoilu pabegti. ?

 

175981630_3132627156773724_7654596411334814180_n.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandžiau Castle demo. Kol kas ne labai man jis. Pirmas dalykas čia tikrai ne next gen, o tarpinis variantas. Antras dalykas eilinį kartą pastebėjau, kad man first person visgi ne labai patinka, nelimpa man jie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Interview IGN RE: Village režisierius Morimasa Sato ir prodiuseris Tsuyoshi Kanda papasakojo apie tai kada prasidėjo Village gamybos planavimas ir kada ir kaip buvo priimtas sprendimas žaidimą išleisti jau praėjusios kartos konsolems.

Pagal Sato Capcom davė nurodymą planuoti sekančią dalį 6 mėn. prieš galutinį RE 7 išleidimą. "Tuo metu mes nelabai įsivaizdavome kaip žaidėjai priims naują horror patirtį ir veikėjus, kurios siulė RE 7". "Bet kuomet mes išleidom 7 dalį ir žaidėjai ją priėmė labai gerai, tai supratom kad RE 8 bus tiesioginiu 7 dalies tęsiniu".

Kanda t. p. pasidalino kad PS4 ir XBox One versijos buvo gaminamos "bandymų ir klaidų kelių" ir sprendimas išleisti žaidimą praeitos kartos konsolems buvo primtas jau po oficialaus Village anonso 2020 birželio mėn. (nuo saves pridėsiu kad tai tiesa, nes oficialaus anonso metu žaidimas buvo pozicionuojmas kaip skirtas tik naujos kartos konsolems, bet po to kai pamatė kad versijos senoms konsolems irgi neblogai sukasi, buvo matyt priimtas sprendimas (visai teisingas) uždirbti visus įmanomus pinigus?). Ir dar pridursiu kad kažkodėl tai galvoju kad su FromSoftware Elden Ring vyksta lygiai atvirkštinė situacija. Jis nuo pradžiu buvo anonsuotas kaip PS4/XBox One projektas, bet dabar įtariu verda karšti debatai ar tikrai tai įmanoma padaryti. Aišku įmanoma beveik viskas, bet jus tuomet įsivaizduokit kaip jis dabar atrodys po Demon's Souls remaik, o dar kalbama kad ten bus open world souls like žaidimas.

Taip pat Kando ir Sata pareiškė, kad jeigu komanda būtu nepatenkinta versijos skirtos senoms konsolems našumų, tai toks produktas nebūtu leidžimas į rinką (Cyber 2077?).

Apžvalgu embargo turėtu kristi 2d. prieš išleidimą (2021 05 07)

P. S. Net nežinau ar aš jo laukiu. Nelimpa man tas first person ir jis tikrai ne next gen. Na gal su nuolaida?   

sm.02.750 (2).jpg

Kanda (iš kairės)                                                                      Sato (dešinėje)

Redagavo Javelin
  • Patinka 2
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Modu kurejai jau siauteja. I demo versija sugebejo ideti dinozaura Barney. ?

524328_x4aH3xKZMA_residentevilvillagemod

O kiti tuo tarpu dalinasi, kaip demo versijoje sustabdyti laikmati kuris riboja bandymo laika. Aisku darbo daugiau negu malonu turbut. :)

Citata

 

Capcom has just released the PC demo of Resident Evil Village and as we’ve already reported, it comes with a timer. This demo lets PC gamers play it for 60 minutes. Thankfully, though, there is a way via which you can reset the timer.

In order to reset the timer, you’ll have to follow this guide. Basically, you’ll have to delete your local save files, disable Steam Cloud for the demo, and download Steam SAM. After that, your timer will be reset.

    Disable Steam Cloud for RE8 Demo
    Download Steam SAM (Steam Achievement Manager)
    Delete Local Savefiles
    (Located: D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\
    Delete those Files.
    Start Steam SAM
    Select RE8 Demo
    Remove Achievements and Stats, confirm.

 

 

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką gi, šiandien krito oficilaus embargo Village apžvalgoms. Bendrai žaidimas surinko Metacritic labai gerus įvertinimus - nuo 82 iki 86% prikalusomai nuo platformos (PS5 84%). viskas kaip ir neblogai, išskyrus tai, kad daugumai recenzentų užteko 10 val., kad pamatyti finalinius titrus. 10 val. Karlai:yao: Ir jo, jis daugiau action, negu survival horor.

Citata iš IGN review: "By the story’s end I was gleefully indulging in chaotic levels of carnage that reminded me more of a run-and-gun Call of Duty campaign than a slow-paced horror game."

Redagavo Javelin
Papildymas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

x win ?

VmJja4t.png

bet bendrai neatrodo jis kaip next gen . tai bus gerai ant ko pasileisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, scalman parašė:

bet bendrai neatrodo jis kaip next gen

Man irgi demo lošiant susidarė toks įspūdis. toks tarpinis variantas gaunasi, lyg geram senesniam 1080p žaidimui po kurio laiko padarė 4K grafika. Bet ne, ne next gen. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.