Magnitas

PS5 dizainas? (apklausa)

PS5 dizainas  

109 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar jums patiko PS5 dizainas?

    • Taip
      73
    • Ne
      25
    • Neturiu nuomonės
      11


Rekomenduojami pranešimai

Reiktų pridėti foto kada konsolė yra horizontaliai, nes man asmeniškai kuomet konsolė pastatyta vertikaliai, tai nelabai, bet kuomet ji yra horizontalioje padėtyje, tada vaizdas geresnis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo kaip koks taco :D

The-Best-Classic-Tacos-550.jpg

Šiaip nėra taip, kad labai patiktų, bet labiau patinka nei nepatinka.

PS4 labiau patiko man asmeniškai, bet prie PS5 priprasti reikia, o jei dar išeitų visai tamsi versija, tada dar geriau žiūrėtųsi. Su laiku, kaip įprasta, dar ir kokios slim versijos sulauksim, kuri dar kiek kitaip atrodys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano skoniui - Sony pataike. Nice work.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dizainas irgi patinka, išskyrus spalvą, bet, manau, kad tik laiko klausimas, kada bus naujų variantų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

10/10, pagaliau kažkas naujo, vietoj juodos spalvos ypač, horizontaliai pastatytas išvis atrodo nerealiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat patiko, pataike i mano skoni. O isvaizda kaip jau kolegos minejo Future of gaming :) 
Ir visai gerai, kad iskirtinio ir daug apkalbinejamo dizaino tai atnes tik daugiau naudos paciai PS stovyklai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neatskleisiu savo balsavimo, tai TOP secret, bet.. Nezinau kodel, tai visiskai nesusije, man dizainas vienu momentu primine vapsvos veida. :D Aisku po @Impaler Taco dabar jau nebeturiu to vaizdo. :D uz dizaina 7. uz ideja 4. Geriau negu X, bet tikrai negeriau negu galejo. As vis del to norejau pamatyti kazka kosmisko.

Kaip minejau, nereikia liudeti del tos baltos spalvos. Po menesio kito naudojimo turesite grazu Black Edition. :D

p.s. Tie memai "nuzude". ?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma mintis buvo, kad "ragai" gali nuluzti netinkamai transportuojant. Siaip gal ir normaliai atrodo, tik kitaip nei daugumai, man geriau ziurisi horizontaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vertikaliai gražiau, bet teks guldyt, nes neturėsiu kur pasistatyt ? šiaip gražu, kažkas unikalaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dizainas labiau patiko, negu nepatiko. Su jos gabaritiais (jinai tikrai didelė, kiek suprantu didesnė už pirmą ps3) jis kitoks ir negalėjo būti, nes darant tradicinį pramoninį (na kaip prieš tai buvusios visos ps4, ps2 panašiai neša) jį pavirstu į neskoningą griozdą. Šiaip mano akim žiūrint jį labiau skirta vertikaliai statyt, tuomet ne tokia griozdiška atrodo, bet ir horizontaliai pastatyta normaliai žiūrisi. Dar pastebėjau kad jinai "nepasislepia" interjere, kaip pvz. ta pati Pro pas mane jame "išnykdavo", bet tikrai atkreipia į save dėmesi, "žiūrėk, žiūrėk, čia aš esu Quin of Home Entartaiment" (gera pravardė jai galėtu but?). Ta blizganti juoda juosta per viduri, kur braižosi ir pirštu antspaudus fantastiškai renka, tai dizaino (būtent dizaino ne praktiškumo) prasme iš tikrujų yra labai geras sprendimas. Reikėjo jos. Apie malonu foninių šviesų išpildymą išvis nekalbu (čia tikrai gauna 10 balų, jaučiu pas juos gal ir atskira komanda buvo, kurie vien to konsoles apšvietimu užsiminėjo?) Tai va, man kokybės prasme, tai ji aukščiau už ps4 karta, čia nesutikčiai su daugumos įspudžių kad pigiai kokybės prasme jaučiasi. Kai Pro paėmiau nuimt, na tai jau tokios tos plastmases plonos ypač viršaus dangtelis, po pirštais lenkiasi, atrodo tuoj suluš. Ir išvis man Sony dėmesys tuom smulkiom įvaizdžio detalem labai patinka. Tiek. Dar tiesa jos ta balta spalva (na balta su juodu), man asmeniškai t. p. 10 balų, savo laiku specialai Pro white edition ieškojau ir pirkau. Čia net nereikįjo atskirai baltos ieškot, visos tokios? 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.