Rekomenduojami pranešimai

Pagal oficialią informaciją patalpinta Playstation site https://www.playstation.com/en-us/editorial/this-month-on-playstation/everything-you-need-to-know-about-returnal/ Returnal palikys dinaminį 4K60fps su raytrasingu.

Geros žinios, panašu kad Playstation 5 įsibėgėja, nes ir RE: Village panašu tą pati sugeba ir tai tik kartos pradžia. Good to Go✌️ 

sm.01.750.jpg

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tik norejai PS5 patirties, javelin, tai sitas turetu tikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, žinau apie jį mačiau treilerius. nors roug like ir ne mano stiliaus, bet būtinai pabandysiu. Gal net ir pirmų nuolaidų sulauksiu, nes visgi dabar jau neturiu tiek daug laiko žaidimams (kartais net norisi tiesiog pailsėt, nieko nežaidžiant), tai dar Demon's Souls puse liko. Šitas geras, veža. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ivertintas neblogai.

Citata

 

  • Push Square — 9/10
  • GameSpot — 9/10
  • Spiel Times — 9/10
  • GamesRadar+ — 8/10
  • Destructoid — 7.5/10
  • Game Informer — 9.5/10
  • Videogamer — 9/10
  • Game Rant — 10/10
  • Wccftech — 9.3/10

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt teks pirkti nelaukus nuolaidų. Perskaičiau keletą apžvalgų, pasirodo kad geraiausiai išnaudoja visas PS5 naujoves (Dualsens haptic feedback, 3D Audio) iš rimtesnių žaidimų po Astros Playroom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kurie žaidžiat Day1, @gedunex tu jaučiu jau turi, ar vertas savo pinigų, kaip įspūdžiai? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikejo mano trofejus patikrint :D nusipirkes turiu, bet dar disko nebuvo kada ikisti :) 
Nier Replicant 1.22474487139 kapoju platinai. pats zaidimas nera ilgas, bet jau tas ginklu upgrade tai n* :D
side questai irgi zemiau plintuso :D kai sita sulosiu, tada ziuresiu kaip viskas bus, ar nebus kad uzsites kol isbandysiu Returnal, nes Mass Effect iseina 14 diena :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku? Ne, vakar nebuvau prisėdęs, leidau sau pailsėt prieš sunkesnę darbo dieną. Esu netoli Demons pabaigos, tai ir galvojau kuom čia užsiimt, sekantis eilėje būtu Returnal, bet disco dar nepirkau, principingai pagailo 70e, nes nėra mano asmeninio top saraše, už pigiau norėčiau gauti. Bet nusiprikau Nier: Automata, manau išbandysiu, vis pasižiūrėdavau apie ji per ankstesnius išpardavimus bet nesiryždavau, o dabar gal atėjo laikas. Turėtu būti geras gamepaly. Nežinau kaip tu, bet Village pirksiu tik su nuolaida, kaip ir Valhalla, nesitikiu iš jo stebuklų. Vienintelis first person iš paskutiniųjų, kuris man tikrai patiko buvo Exodus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip ka as daug papasakosiu apie Returnal? pilna review jau dabar jei idomu. skill up padare 44min review. acg turi irgi. ir siaip PS5trophies gali paziuret ir paklausyt ir t.t.

siaip zaidimas tikrai paliko daugeliui zaideju gera ispudi. toks rogue lite AAA stiliaus zaidimas masems. toks man rods jis pirmas tokios kokybes kurtas. tikrai nelengva masems toki zaidima parduot, su mintim, kad mirsti ir vel viska is naujo zaidi. o siaip, zaidimas atrodo fantastiskai. 

pokolkas kas man nepatiko kad nera save-continue funkcijos, bet kurejai sake klausosi, tai dave zinot kad gal sukurs kas pades siuo klausimu, nes tikrai, error pasitaiko zmonems, smulkiu bug ir t.t. ko pasekoje prarandi visa progresa, tai jau problema, siaip viena streama ziurejau, tai zmogus ruosesi boso kovai 3h. ir jau zadejo link jo eiti ir zaidimas uzluzo, primeti? ir tokiu maciau ne viena, kur praranda valandu valandas. ir dar biski problema del platinos, nes pasitaiko kad uzsibugina trofejai keli. ir aplamai, vienas trofejus kur RNG dalyvauja, tai PS5Trophies vos nesikeike, nes jam truko vieno iraso ir to iraso negauna jau daugybe valandu zaidziant :D

https://twitter.com/PS5Trophies_/status/1389692986552950785

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už replay. Kiek suprantu jame nėra sudėtingumo lygio pasirinkimo kaip ir souls like, ar aš klystu? Šiaip manau turėtu man patikti, pirksiu aš jį, bet biški luktelsiu kol pigiau galėsiu gaut.

Ne į temą: nuoširdžiai stebios tavo užsispyrimų renkant platinas (čia be sarkazmo), man tai manau kantrybės ir laiko neužtektu vos ne kiekvienam žaidimui platinas išmušinėt. Bet kiek suprantu tave veža nuo to?  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai, visaip buna. kartais uzknisa, kartais buna linksmai. Nier Replicant biski per daug jau man buvo. o ir zaidima reik perzaidinet daugybe kartu. Nier Automata belekiek kartu geresnis buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, gedunex parašė:

Nier Automata belekiek kartu geresnis buvo.

Galu gale bandysiu šitą, kiek kartu vis pasižiūrėdavau, bet dabar paėmiau. Žiūri pas mane tuoj nemažas žaidimų backlogas gausis, dar Cyber ir Valhalla nebandyti. Dėl Cyber tai pats nežinau ko aš laukiu. Pirkau Day1 dėžutę, po to prasidėjo visas šitas šaršalinas su performance, laukiau kol pataisys. Daugiau mažiau aptaisė, tuomet laukiau PS5, gavau. Dabar pats nesuprantu, gal PS5 versijos laukiu? Taip ir guli stalčiuje, tik kad išpakavęs buvau?  

Vakar išėjo naujas Returnal patchas iki versijos 1.3.3. Bet kaip dažnai būna jis be tam tikrų pataisymų daliai žaidėju atnešė ir problemų. Kai kurie su jo gauna klaidą CE-100028-1, kuri sunkiausiais atvejais panaikiną visą žaidėjo progresą, o šito žaidimo naudojamos mechanikos mastu, tai yra tam tikra katastrofa, nes jeigu nepasiekiai hard pointo (nežinau tiksliai ar 1 ar 2 yra per žaidimą), tai viską gali pradėt nuo nulio. Patchas jau atšauktas, kaip suprantu laukiama hot fix, o žaidėjams housmark kol kas rekomenduoja išvis neleisti Returnal "saugumo sumetimais".   

sm.01.750.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.