Magnitas

Forspoken

Rekomenduojami pranešimai

@Javelin Manau, kad ne time limited demo, iš teis geras forspoken, gražus ir įdomus pasaulis, na pasikartosiu dar karta esu Final Fantasy fanas, tad man šis žaidimas prilipo, nardydamas per pasaulį netyčią užklydau į lauką kuriame pasipylė priešai o visus išgalabijus atsirakino skrynią su item'ais ir gear'ais ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kai išbandysiu, pasakysiu savo įspūdžius. Čia jau mūsų visų skonių reikalas, gerai kad apskritai vis tų naujų žaidimų atsiranda, ne tik remaikai ir sequelai. Siaubas koks backlogas susidarė.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Pas mane didžiulis backlogas pasidarė kai ps+ extra dabar atsirado :D Kūrėjai teigia, kad finalinis game skirsis, bus dar geresni vaizdai.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jie turi pasidarbuoti su HDR nes tikrai prastokai. plius pasaulis turetu turet daugiau spalvu. kazkoks pablukes.

pasaulis tustokas, bet siuo atveju as nieko pries, nes tiesiog keliauti per ji smagu. pvz, Elden Ring buvo ziauriai nuobodus open world.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, Diavs parašė:

Na kas bandėt? Vertas dėmesio? 

Tai kad demo yra, galima pirminį įspūdį susidaryt. Aš tai palaksčiau 15 min. ir išjungiau, nekibo kažkaip. Bet mane pastaruoju metu apskritai iš žaidimų mažai kas užkabina, senstu:))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 11 valandų, Javelin parašė:

Tai kad demo yra, galima pirminį įspūdį susidaryt. Aš tai palaksčiau 15 min. ir išjungiau, nekibo kažkaip. Bet mane pastaruoju metu apskritai iš žaidimų mažai kas užkabina, senstu:))

Nenurasyk savęs per anksti! :)Gal tiesiog persisotinai, žaidimų kartelė aukštai iškelta ir pan.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin demo nelygu žaidimui, ypač kai net kūrėjai sakė, kad demo ankstyva versija, o galutinis produktas atrodys daug geriau, bet gal čia tik kalbos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, Džekeris parašė:

demo nelygu žaidimui, ypač kai net kūrėjai sakė, kad demo ankstyva versija, o galutinis produktas atrodys daug geriau, bet gal čia tik kalbos.

Nežinau @Džekeris, ir taip gali būti kaip tu sakai. Rytoj laukia Dead SpaceVideo Game Horror GIF by Dead Space

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as po mazu pradejau zaist bet dar toli nenuejau. viskas tvarkingai po kolkas. bet spalvu gamma tai silpna. ir performancas nevisada geras. turi kurejai padirbet stiprokai su tuo. pasaulis tai standartinis siu laiku. 

bet kovu sistema, judejimas tai labai geras. geros bosu kovos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.