Impaler

Ar turime mūsų tarpe VeloManų? Ką minate? Minam kartu?

Rekomenduojami pranešimai

Atėjus vasarai ir esant geriems orams vis dažniau šoku ant dviračio ir lakstau po Vilnių, tačiau galvoju, kad būtų dar linksmiau, jeigu susirinktume kompanija, pasidalintume įdomesniais maršrutais, prasilėktume jais ir pan. Visai neblogai man atrodytų numinti kad ir iki Žaliųjų ežerų, išsimaudyt, atsigert ko nors gaivinančio ir t.t. :trl: Atsiliepkit kam ši mintis prie dūšios būtų ? pasiderinsim ką nors.

Kokiais dviračiais Jūs važinėjate? Kiek dažnai važinėjate?

Aš pats 2016 m. nusipirkau pirmajį rimtą dviratį Grand Canyon AL SL 6.9, tai buvo geriausias sprendimas, kad iškentėjau beveik 2 mėnesius ir nepirkau pirmo pasitaikiusio. Tai su juo kasdien ir į darbą važinėdavau visus metus ir po miškelius, parkus ir visur kur.

large.1728470194_2016-09-0615-29-14.jpg.

Įmečiau daugiau detalesnių savo žirgo foto su priedais į albumą:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velnias Viliau gaila, kad nesi Klaipėdoj nes pats neseniai įsigijau naują dviratuką ir pats mėgstu išlėkti kur. Anyway gero kelio ir pojūčių ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis dar važinėju su 2006 metais pirktu Fort dviračiu ;D bet jau planuose keisti į naują žirgelį :) Kol kas esu nusižiurėjęs Specialized pitch sport 2020

20180831_152625.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad niekam nagai nenieztetu ,kai palikciau ant masinos, tai pora tokiu kur po 50-80 euru skelbimuose

6XOCJS1.jpg

uGEjqvv.jpg

o minu tai nuo 6m amziaus kai pirma karta buvo nupirktas Desna toks senu laiku sulankstomas. dabar aisku buvo tarpas kai nemyniau nieko kazkiek laiko bet pagrinde visalaik myniau. o ta Desna tai turejau kazkur 10 metu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai pradejau nuo desna, tai ir tebevarau su desna.. :) Patinka man jie, as mazais atstumais vazineju, bet pavazineju daznai sezono metu. Turiu 4 dabar, restauruoju po biski

DSC_0154.JPG

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau matau bent viena minskeli ten o gal ir pora. desna sedyne kietos odos su spyruoklem. siaip gal visi cia Minskeliai kartais ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jau primaisyta, sedynes, vairai ir ratai, nei vieno originalaus 100%. Siaip del tikrumo cia mano du yra desnarikai ir du aistai pagal rema. Bent jau mes taip vadindavom, desnarikas arba aistas, minskelis pirma kart girdziu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn aist as maniau kad ten ereliuko variantas sulankstomas buvo. na minskas tikrai buvo va toks vienas kieme turejo buvo minsk parasyta o pas mane desna. sedyna kieta su spyruoklem ir sparnai mano dazyti kaip remas o jo sedyne paralonas kaip tavo fotose ir ten sparnai irgi ne remo spalva. minskai gale turejo mazesne zvaigzdute, desna buvo didesne tai leciau vaziavo pamenu gerai. 

o gal mano buvo desna 2. nepamenu ?

mano tokio tipo buvo dazyti sparnai ir sedyne tokia o anie bent pas mus kiek kas turejo buvo minsk dviraciai. 

i prieki aisku dejom vyrisko sakes issikeldavo kaip reikia ,o i gala veliau netgi mopedo padanga ziauriai agresyvia tokia. 

1_1_5515211.jpg

 

 

dar vazinedavom ta remo sulankstyma atsisuke tada remas pusiau susilenkdavo ir vaziuodavom skersu remu .. budavo fun zodziu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau as vaikysteje melyna aista toki su mazais ratukais ir kur irgi per puse remas susilenkia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va ir mano Zirgas, isygijau lygiai pries metus. ilgai negalejau apsipresti tarp 27.5 ar 29 coliu ratu. Tai issirinkau 27.5+.

Jis man puikiai tarnauja ir trasa vaziuojant(Didesnis padangu slegis) ir bekele nuo kalno leidziantis.

 

jRZGTmEYN_9rJ8LPO024Ed8bUAfExXrkU-LkPK7RXYvv2EaZTh0XpVIDLMBW-8VOtFbTeKAaR_3xbd8NalNp7pOgCAXdYrf_dcs0y8Su0bS1K6s_HXSRhUtfshZLb6IwpTDrm7Hqq-phLJVpTeupc29BEB-jPeGqf6HVCPo-aHV8orqQ5GvuQJtdG8AjWWhE3FtF-ogyWVX9Jibn7-zAcXI3A53qRvl_f0uvpfpWbbZ1tqbqC1z5GSO-RA0trM_20d5Q1ZeCS7uK7sfphWyg69Nju14oWRtzoEFaz4UvBeYGrA5X2WCW8TI2_aNnw3fD_Sw_APhoEL9tCH21SbplBvhzoCDICO4dwWjxXIHpj6MEjXkfo_WIexmFypg0s-dRyfE7qqdpMuyds4DliHsMHHCRW1GTN5MlDtVlftrSDNEXu92h9A2PynhJwgaxRP_xP3mbXGtl82N1dj-Tw4qYdiBperM79aMWc6Ei3KBGGaULNFOmnhfDh-QnJJGzbk0zqz3tvvUwhXCzeVG9DJDXuU2-Dc9Zak3pIYZ2-ajrm4Dfr-_5Y6kG4zb-o0Oh6BekQjOd8njdW--diF-fC8tE_eGV_HkNSfX_GWFwsFxaw5MkGihzFZxE1iRhqL0y2bmAwydwQyD2jJOJtviUh4ZXmg5veDESxeTj9spUqQuc6GoShJ6Mvz9BT_fYFLHkOQ=w1651-h1238-no?authuser=0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 11 valandų, scalman parašė:

nzn aist as maniau kad ten ereliuko variantas sulankstomas buvo. na minskas tikrai buvo va toks vienas kieme turejo buvo minsk parasyta o pas mane desna. sedyna kieta su spyruoklem ir sparnai mano dazyti kaip remas o jo sedyne paralonas kaip tavo fotose ir ten sparnai irgi ne remo spalva. minskai gale turejo mazesne zvaigzdute, desna buvo didesne tai leciau vaziavo pamenu gerai. 

o gal mano buvo desna 2. nepamenu ?

mano tokio tipo buvo dazyti sparnai ir sedyne tokia o anie bent pas mus kiek kas turejo buvo minsk dviraciai. 

i prieki aisku dejom vyrisko sakes issikeldavo kaip reikia ,o i gala veliau netgi mopedo padanga ziauriai agresyvia tokia. 

1_1_5515211.jpg

dar vazinedavom ta remo sulankstyma atsisuke tada remas pusiau susilenkdavo ir vaziuodavom skersu remu .. budavo fun zodziu. 

Jo jo, darydavom ir mes visus tuos tuningus. Dedavom dujokaukiu slangas ant vairo, gamindavomes kalpokus is bliekos arba fanieros. Kameros budavo su 10 lopu maziausiai, nieks nauju nepirkdavo. Sededavom su kiemo draugais pas mane padvale ir remontuodavom savo desnarikus, tuninguodavom. Paskui varydavom prie upelio i uzmiesti, dabar kai pagalvoju mes labai daug pramindavom. Buvo is manes toki dvirati netgi pavoge :) Nostalgija yra todel man gaila ismesti, lai buna jie vietos as turiu kur laikyti. Siaip pastebiu pilna dar tokiu dviraciu, ir puikios bukles, bent jau Klaipedoj, tik vaziuoja su jais diedukai ir bobutes, visada atkreipiu demesi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 16 valandų, vesiolas parašė:

Velnias Viliau gaila, kad nesi Klaipėdoj nes pats neseniai įsigijau naują dviratuką ir pats mėgstu išlėkti kur. Anyway gero kelio ir pojūčių ?

Dėkui, na ką padarysi, kad skirtinguose lietuvos galuose gyvenam :) Kokį modelį nusipirkai?

prieš 13 valandų, Altec128 parašė:

Kol kas esu nusižiurėjęs Specialized pitch sport 2020

Svarbu važiuoja :) Pažiūrėjau specs'us tavo išsirinkto dviračio ir norėčiau atkreipti dėmesį į vieną dalyką. Šakė - SR SunTour XCT. Ji yra su sprindžinom, ne orinė. Suprantu biudžetas pas tave yra numatytas turbūt, bet pabandyk bent iki SR SunTour XCR ištempti, kad būtų orinė.

prieš 13 valandų, scalman parašė:

kad niekam nagai nenieztetu ,kai palikciau ant masinos, tai pora tokiu kur po 50-80 euru skelbimuose

o minu tai nuo 6m amziaus kai pirma karta buvo nupirktas Desna toks senu laiku sulankstomas. dabar aisku buvo tarpas kai nemyniau nieko kazkiek laiko bet pagrinde visalaik myniau. o ta Desna tai turejau kazkur 10 metu. 

Greičiau tau mašiną nuvarys, o ne dviračius :aww:

prieš 12 valandų, busted parašė:

As tai pradejau nuo desna, tai ir tebevarau su desna.. :) Patinka man jie, as mazais atstumais vazineju, bet pavazineju daznai sezono metu. Turiu 4 dabar, restauruoju po biski

DSC_0154.JPG

Tu pasirodo dar ir RetroMinėjas :D Šimtas metų Desnos akyse nemačiau jau.

Mano paties pirmas normalaus dydžio dviratis buvo toks labai neįprastas ir mano nuomone retas dviratis (nes antro tokio niekada nesu matęs) buvo maždaug Rambyno rėmas, bet su Desnos dydžio ratais. Turėjo net rankinį stabdį priekiniam ratui, o galiniai stabdžiai, kaip įprasta su pedalu stabdydavai. Oranžinė spalva dar :D Toks dažnai gendantis dviratis buvo, kad oj oj oj, pamenu viena paskutinių kelionių buvo kai aš važiuoju miško keliu palei ežerą ir vairas tiesiog užstrigo negalėjau niekur pasukti.. na ir tiesiai į ežerą aš su viskuom :D gaila Red Bull nesponsorino manęs tada :lol2:, o sekantį kartą tiesiog nulūžo vairas su visa šake. Mečiau per bortą tą laužą.

prieš 11 valandų, bigisk parašė:

Va ir mano Zirgas, isygijau lygiai pries metus. ilgai negalejau apsipresti tarp 27.5 ar 29 coliu ratu. Tai issirinkau 27.5+.

Jis man puikiai tarnauja ir trasa vaziuojant(Didesnis padangu slegis) ir bekele nuo kalno leidziantis.

jRZGTmEYN_9rJ8LPO024Ed8bUAfExXrkU-LkPK7RXYvv2EaZTh0XpVIDLMBW-8VOtFbTeKAaR_3xbd8NalNp7pOgCAXdYrf_dcs0y8Su0bS1K6s_HXSRhUtfshZLb6IwpTDrm7Hqq-phLJVpTeupc29BEB-jPeGqf6HVCPo-aHV8orqQ5GvuQJtdG8AjWWhE3FtF-ogyWVX9Jibn7-zAcXI3A53qRvl_f0uvpfpWbbZ1tqbqC1z5GSO-RA0trM_20d5Q1ZeCS7uK7sfphWyg69Nju14oWRtzoEFaz4UvBeYGrA5X2WCW8TI2_aNnw3fD_Sw_APhoEL9tCH21SbplBvhzoCDICO4dwWjxXIHpj6MEjXkfo_WIexmFypg0s-dRyfE7qqdpMuyds4DliHsMHHCRW1GTN5MlDtVlftrSDNEXu92h9A2PynhJwgaxRP_xP3mbXGtl82N1dj-Tw4qYdiBperM79aMWc6Ei3KBGGaULNFOmnhfDh-QnJJGzbk0zqz3tvvUwhXCzeVG9DJDXuU2-Dc9Zak3pIYZ2-ajrm4Dfr-_5Y6kG4zb-o0Oh6BekQjOd8njdW--diF-fC8tE_eGV_HkNSfX_GWFwsFxaw5MkGihzFZxE1iRhqL0y2bmAwydwQyD2jJOJtviUh4ZXmg5veDESxeTj9spUqQuc6GoShJ6Mvz9BT_fYFLHkOQ=w1651-h1238-no?authuser=0

Gražiai atrodo visas juodas toks. :thumbsup4: Kuriam mieste mini?

Prieš 26 minutes, busted parašė:

Jo jo, darydavom ir mes visus tuos tuningus. Dedavom dujokaukiu slangas ant vairo, gamindavomes kalpokus is bliekos arba fanieros. Kameros budavo su 10 lopu maziausiai, nieks nauju nepirkdavo. Sededavom su kiemo draugais pas mane padvale ir remontuodavom savo desnarikus, tuninguodavom. Paskui varydavom prie upelio i uzmiesti, dabar kai pagalvoju mes labai daug pramindavom. Buvo is manes toki dvirati netgi pavoge :) Nostalgija yra todel man gaila ismesti, lai buna jie vietos as turiu kur laikyti. Siaip pastebiu pilna dar tokiu dviraciu, ir puikios bukles, bent jau Klaipedoj, tik vaziuoja su jais diedukai ir bobutes, visada atkreipiu demesi :)

Kieme draugai vyresni irgi tais dalykais užsiiminėdavo, iš faneros kalpokus gamindavo arba špiekius apvyniodavo spalvotom izoliacijom, o šampano korkos abiejuose vairo galuose buvo irgi didelis kietumo požymis, :genius: kai pagalvoji koks marazmas, pigiena ir absurdas tai buvo, bet atrodė tuo metu kažkas tokio :omg:

Bet kai pagalvoji kažkada ir tokios šukuosenos buvo cool, tai.. :aww:

1980s-fashion7.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 23 minutes, Impaler parašė:

špiekius apvyniodavo spalvotom izoliacijom

Kas su spalvota izoliacija apvyniodavo,o kas ant špiekių užsidėdavo tuos metalinius susegimus, kuriais susega duonos ar batono pakuotes ;D

 

Prieš 25 minutes, Impaler parašė:

Svarbu važiuoja :) Pažiūrėjau specs'us tavo išsirinkto dviračio ir norėčiau atkreipti dėmesį į vieną dalyką. Šakė - SR SunTour XCT. Ji yra su sprindžinom, ne orinė. Suprantu biudžetas pas tave yra numatytas turbūt, bet pabandyk bent iki SR SunTour XCR ištempti, kad būtų orinė.

Na taip, bet tokiam biudžete( mano ~500e) nerasi su orine šake, nebent naudotą dviratį pirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Altec128 o į naudoto pusę nenori nė žiūrėt? Aš įsivaizduoju prieš perkant gali nuvežti pas meistrą, kad įverintų jo būklę to ko plika akimi nematai ir jeigu išorė tenkina, tai kodėl ne? Pastebėjau naudotų dviračių kainos gali nemažai kristi.

@KypuTeTpaBy, @Dankratas, @SudraSkytaS jūs kartais irgi važinėjat jei atmintis neapgauna?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Impaler parašė:

@Altec128 o į naudoto pusę nenori nė žiūrėt? Aš įsivaizduoju prieš perkant gali nuvežti pas meistrą, kad įverintų jo būklę to ko plika akimi nematai ir jeigu išorė tenkina, tai kodėl ne? Pastebėjau naudotų dviračių kainos gali nemažai kristi.

@KypuTeTpaBy, @Dankratas, @SudraSkytaS jūs kartais irgi važinėjat jei atmintis neapgauna?

Na naujas yra naujas daiktas ? 

Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.