2018 kovas 1
 

2018 kovas 1

Kovas siais metais skurdus, labai laukiau orange box norejau paziureti kaip half-life ant ps3, bet... maniskis ps3 po valymo praejus savaite gavo YLOD, teks ieskoti naujo :(

Na ir didziausias man perliukas is cia esanciu Diablo 3 - reliai manau kitu zaidimu artimoje ateityje ir nepameginsiu kol sito iki galo nesuzaisiu, kazkada buvau labai uzsikabines ant Diablo 2 monster serveryje tiek SC tiek ir HC, aisku ant ps4 valdymas nebus patogus kaip su pele bet kolkas labai patinka :)

  • Patinka 2

Iš albumo:

mano kolekcija

  • 66 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 179 nuotraukos komentarai

2018 kovas 1 nuotraukos informacija


Rekomenduojami komentarai

Diablo ne taip smagiai zaidziasi kaip ant PC, bet visgi neblogai perkeltas. Pabegeciau ir as kartu, platinos taip ir nedamusiau, bet bijau prisizadet paskui laiko nerast :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

@Jeisonas as tik vakarais zaidziu, bet jei ka gali pakviesti mano psn benon8

@Brolis na geri ar ne geri zaidimai cia kiekvienam savo, pvz yra tokiu kur fifas, nba ar ufc zaidimus perka... :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Tiesa pasakius Diablo 3 ant PS3 ir PS4 valdosi ant tiek patogiai ir tiksliai, kad net nepagalvojau apie pele. Labai gerai viskas apgalvota, gerokai nustebau kai kazkada ant konsoles pasileidau Diablo. Puikus portas nuo PC, su malonumu paemiau platina. Dabar reikai prisiruosti Necromancer DLC pereiti

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

as siek tiek nerimavau del wizard teleporto, nes ant d2 tai buvo kazkas nuostabau kalant bosus del daigtu ar BR, na dabar esu 53 lvl tai veikia jis visai kitaip, negali jo isvien varyti tai kazkaip nejauciu dideles bedos :) zodziu kolkas patinka labai, toks pusiau su nostalgija zaidziu, idomu kaip seksis 6 charus palkelti iki 70 lvl iskaitant ir HC :D 

 

beja kurte sessonal ar paprastu charus?

 

ps. gaila kad neina sunkesnio lvl pasirinkti, dabar zaidziu ant Expert bet siek tiek per lengva, nors 2 kartus sugebejau mirti kazkaip :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.