Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2019.10.18 visose vietose

 1. 6 taškai
 2. 4 taškai
  PS savininkams shopto.com siūlo nuolaidas papildymo kortelėms ( pats paėmiau 100GBP už 87 GBP), pliuso prenumeratai, jei kažkas planavot pirkti, atkreipkit dėmesį.
 3. 3 taškai
  @guma147 , nepatikėsi, bet pagaliau, praėjus vos 2688 dienoms po šios temos sukūrimo, Gidų skiltis pagaliau grąžinta.
 4. 3 taškai
 5. 3 taškai
  Man pradzia buvo sunki taip pat, buvo momentas kai pagalvojau wtf as ka tik nusipirkau. I meniu, mechanikas tikrai reikia isigilinti, nes labai lengva pasimesti. Taciau viska issiaiskinus akyse tampa sviesiau ir zaidimas tampa paprastesnis. Man pagaliau gavus galimybe pasikrauti salia Bridges stabo stovinti motocikla prasviesejo akyse :), zaidimo tempas padidejo zenkliai, dabar stengiuosi visur raliuot su juo, plius gali zinoma ant jo prikrauti sunkiu kroviniu. Be batu kruvinom kojom neteko gryzti, taciau nuo skardzio nulekt su viskuom - Yes. Learn to balance lol.
 6. 2 taškai
  Realiai labai lengva, žiūrint kurį modą naudosi, yra autobleem ir bleemsync. Autobleem užtenka susiformatuoti flesha ir įsikelti reikalingus failus ir žaidimų romus į flesiuka (tiesa ne visi flesiukai gali veikti, pagrinde tik USB 2.0). Bleemsync šiek tiek sudėtingesnis nes reikia ifleshinti kerneli į pačią konsolė. Realiai atliekant pagal instrukcijas kokia valandą gali užtrukti Aš dar dasipirkes OTG kabelį kad galėčiau dviese žaisti ir flesiuka jungti per maitinimą gale. Daugiau info: https://modmyclassic.com/bleemsync/ Kad palaikytų OTG kabelį kaip matosi foto , reikia įdiegti bleemsync 1.2 modą
 7. 2 taškai
  negalėjau nepasidalinti
 8. 2 taškai
  Auksinės taisyklės Aišku yra kelios auksinės taisyklės, kurios jums gali padėti išvengti bėdos tai kaip 10 šauktinių įsakymų: 1. Jeigu yra kokių bėdų visi turi būti kaip vienas kumštis / visi už vieną, vienas už visus 2. Ginklas niekada nėra švarus, jis valomas tol, kol vadas pasako dėti į ginklinę 3. Rikiuotėje geriau nekalbėti, nes gali tekti papildomai pastovėti 4. Niekas iniciatyvos nemėgsta, originalių minčių ir efektyvių sprendimų taip pat 5. Vadas visada teisus, net ir tada kai visiškai nusišneka 6. Saugok ekipuote, nes tarnybos gale bus rimtai finansiškai jeigu neturėsi 7. Valstybės duodami kedai yra visiškas g*****, atsivežk savo 8. Nebandyk kelti revoliucijų, tai nepaeis gausi minusą arba tarnybinį 9. Per daug nesimuliuok, nes chebrai bus blogai, o kai chebrai blogai, tau dar blogiau. 10. Jeigu turi maisto ji gerai paslėpk, kitu atveju valgysi, kol visi sportuos Na, o jeigu pasisekė negauti minuso. Prieš važiavimą vyksta toks dalykas vadinamas muiliaku arba muilo švente, kai kariai valo kambarius ir baterija su ūkišku muilu. Valytojos, kurios dirba OGB skundžiasi šią veikla todėl, dažniausiai vykdomas „Fake Muiliakas„ kai naudoji tik vandenį. Svarbiausią, kad grindys blizga, o toliau metodai ir visi kiti sprendimo būdai lieka šauktiniams. Ką veikia tie kurie pasielieka savaitgalį, čilina poilsio kambariuose žiūri filmus, žaidžia su konsolėmis, naudoją valdišką internetą, kad pumpuotu filmus. Kiek sužinojau dar vienas nelegalus daiktas, kurį turėjau buvo nešiojamas HDD, į kurį pumpuodavau piratinį stafą ir rodžiau žmonėms, visi usb daiktai – šnipinėjimo grėsmė. Filmuke pristatyti veikėjai: Vedžitas, Krilinas, Naruto, Džekas, Abro, Šernas, 8 Kambario Kapitonas, Boksininkas, Treneris, Karolis, Girtuoklis, Paleckis, Kalnietis
 9. 2 taškai
  na ka bandom pirma serija. tikiuosi daug nu ir super serija. geresnis dalykas nei paskutiniu metu matyti nauji filmai kino teatre. laukiam ep 2 15 diena turetu jau but
 10. 2 taškai
  Ir kaip Kurjerio simuliatorius?
 11. 2 taškai
  Galima drasiai sakyti, kad ir si menesi visi naujausi ir ateinantis zaidimai jau patogiai isitaise PLM forume. O dar ir portalo atnaujinimo darbai.
 12. 2 taškai
  @Mantinijo nes ten, kur nerodo komentaro, įdėtas tik video be jokio teksto (arba paveiksliukas).
 13. 2 taškai
  62 eurus WTF šiaip tikrai ne mano skonui žaidimas gerai kad nesu tas žmogus kur perka žaidimus kai tik pasirodo.....
 14. 2 taškai
  Linkas: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/soma/home Linkas: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/costume-quest/home
 15. 2 taškai
 16. 1 taškas
 17. 1 taškas
  Aš varau šeštadienį iš Klaipėdos, jei kas norit junkitės
 18. 1 taškas
 19. 1 taškas
  Na, kad tiek įdėjus darbo būt gaila nepabaigt. Žinoma smagiau būtų daugiau laiko ir pinigų skirt, bet dabar neišeina dabar kėdainiuose, bet galutinis tikslas užsimest ant kokios priekabos su išskleidžiama palapine ir padaryt mobilų su generatorium. Būtų smagu ir iš idėjos į kokį šonaslydį ar žiedines nuvešt ir vaikam duot pažaist
 20. 1 taškas

  Iš albumo: Driving Sim PT2

  Daug darbo verčiant sienas, grūzą pilant ant rūsio, trinkelių dėjimas, ankeravimo vietos ruošimas ir t.t. privedė prie persikraustymo. Daiktas bus švaresnėj vietoj, ne toks drėgnumas, mažiau purvo, dulkių, šiltesnė patalpa padės projektui ilgaamžiškesniam pabūt su tokiais darymo tempais:)
 21. 1 taškas
  @Magnitas teksto redaktoriaus opcijos priklauso nuo lango pločio kuriame rašai/redaguoti pranešimą. Yra 3 lygiai. Kai atsisakėm fluid dizaino, lango plotis tapo nesikeičiantis tam tikrose situacijose, viena jų pranešimo redagavimas ir jis yra siauresniame lange. Pasidomėsiu ką galima padaryti. Kuo mažesniam ekrane dirbi - tuo mažiau ir tuo svarbiausios opcijos yra pateikiamos. @Magnitas sprendimas labai paprastas pasirodo. Kai pasirenki pranešimą redagavimui paprasčiausiai tekstą "Redaguoti"atidaryk naujam naršyklės lange ir viskas.
 22. 1 taškas

  Iš albumo: Driving Sim PT2

  Perkrausčius vietos daugiau neatsirado, net iš kart maloniau dirbti ir šaltu oru.
 23. 1 taškas
  Faktas tas jog zaidimas tikrai unikalus. Bet jis tiesiog ryja tavo laika, kaip koks narkotikas, baisiau nei WoW. Tiek mechaniku, kas ruosis pereidinet, imkit atostogas lol.
 24. 1 taškas
  pralinksmino vienas komentaras youtube: "I think it is a great game, I'll give it a solid 5 out of 10." :))
 25. 1 taškas
  Pristatinės naujoves skirtas Xbox'ui, ir paskui paaiškės jog Xbox'as visiškai nereikalingas - naujovėms užteks tik PC su Windows 10.
 26. 1 taškas
  tokia cheesy reklama primine apie verktinius
 27. 1 taškas
  Labai sunku isrinkti kuri platina butu tokia jau labai ypatinga, as tai savo 90% platinu labai dziaugiuosi bet jai jau reiktu kazka rinkti apsistociau ties GTA IV arba RDR abu zaidimai nuostabus grindas didziulis, bet nesigailiu nei 1 min praleistos prie ju!
 28. 1 taškas
  Čia yra toks modas, kuros buvo ir senojoje versijoje. Jo esmė, kai įrašai temos pavadinimą yra įvykdoma paieška ir randa panašiai pavadintas temas. Ko pasekoje gal tau nebereikia kurti savos ir rašyti joje.
 29. 1 taškas
  PlayStation nusimato idomus metai. Kai suprantantis bei megstantis savo darba zmogus atsistoja i vadovaujamas pareigas, dazniausiai rezultatai buna labai geri, tas galioja daugelyje sriciu.
 30. 1 taškas
 31. 1 taškas
 32. 1 taškas
  Nezinau ar bugas dar veikia, bet galite isbandyti jeigu turite pazistama kuris naudoja EGS ir turi zaidima kurio jus neturite. Epic Games Store exploit allows you to play and keep a game forever, without even buying it https://www.ccn.com/the-epic-games-store-has-a-massive-security-fault/ /// Galiu patvirtinti, kad metodas vis dar veikia. Aisku zaidimas nepateks i musu Library, ir mes jo neturesime ateityje kaip supratau, bet pazaidus keleta minuciu ne savo accounte, o tada zaidima paleisdami per savo galime pratesti zaidima. Neaisku tik ar nebus taip, kad zaidima uzblokuos kokiu nors budu? Tada ko gaila bus tai pasiekto progreso.. Bet kokiu atveju kas nesivaiko Trofeju, o nori suzaisti gera zaidima siulau Control, Metro exodus, Sherlock holmes: the devil's daughter. Pasiulymas galioja patikimiems nariams. Jeigu kas susidomejo rasykite.
 33. 1 taškas
 34. 1 taškas
  Nauji prijomai sukurti šiais metais: Kad kas nors nuport'intų visa tai į mano WWE 2K14...
 35. 1 taškas

  Iš albumo: mano turtas

  Genesis abu VA1.8, du Mega Drive 2 VA1.8, ir VA0.
 36. 1 taškas
  Siek tiek skaiciu ir statistikos
 37. 1 taškas
  „Death Stranding“ apžvalgos buvo išplatintos vaizdo žaidimų spaudoje prieš žaidimo pasirodymą lapkričio 8 d. Žiniasklaida sulaukė neįtikėtinai įvairaus požiūrio - balai svyravo nuo 6 iki 10.
 38. 1 taškas
  Idėjau skelbimą ir jis iškart nebegalioja..... Ar aš ne taip idėjau? Ir nuotraukos neleido uždėti ir kaip skelbimą redegoti?
 39. 1 taškas
  Tokiais momentais grauzi nagus del to jog neturi PC su kokiu RTX 2080Ti
 40. 1 taškas
  Jump Force - Toshiro Hitsugaya Trailer
 41. 1 taškas
  Netycia radau priezasti del kurios neina pajudinti klaviaturos rodykliu norint paeiti atgal jeigu kokia raide ne ta parasyta ar siaip kazka pataisyti. To priezastis yra : D (be tarpo). Kai Rasai ranka sita smaila uzstringa judejimas. Atstringa jeigu paspaudziu SpaceBar. Beje, kai parasai posta, rasai antra, antras jau patenka ne i pirma, o i nauja pranesima. Zinant koki @scalman ar @Magnitas tai rasant papildyma prie jau parasytos zinutes su Ai, OJ, Em, Be, Me ir t.t. Vienas puslapis gali buti vien to zmogaus postais nusietas. O Redaguoti bus tikrai sunku paspausti, kad to isvengti Jeigu irasai posta su dviem youtube video jie vienas prie kito sulimpa kaip.. Kaip bulkos rieke patepta sviesu prie grindu jam nukritus. Nepadeda nei tarpai nei paslinkimai. Ir siaip labai erzina zaisti su tuo "smaukikliu" jeigu atvirai. Noretusi tiesiog virs video paspausti Enter ir kad video nuslinktu zemiau.
 42. 1 taškas
 43. 1 taškas
 44. 1 taškas
  Del SSD tai suprantama, as vos kelis zaidimus surasau i 500gb PS4 ir pyst, nera vietos, todel jei daryciau upgrade tikrai ne SSD deciau.
 45. 1 taškas
  THE MANDALORIAN Trailer # 2 (NEW, 2019) Star Wars, Disney + TV Show HD
 46. 1 taškas
  2020-jų vasarą pasirodys ir asmeniniams kompiuteriams https://www.ign.com/articles/2019/10/28/death-stranding-is-coming-to-pc-in-2020
 47. 1 taškas
  Kūrėjas: Just Add Water Leidėjas: Outright Games Žaidimo variklis: Žanras: Adventure Režimai: Išleidimo data: 2019 10 18 Reitingas: Metacritic įvertinimas: Puslapis:
 48. 1 taškas
  Jau geriau atrodo, bet vis tiek kažkaip norėtųsi gyvesnio to pasaulio
 49. 1 taškas
  o aš aplamai stymerių nežiūriu. žiūrėti kaip kiti žaidžia? nu sorry, bet gaila laiko
 50. 0 taškų
  Nusivyliau. Pyranha Bytes fanas nusivylė. Tragedija. Pakeitė pagrindinį herojų. Kam? Nu gerai, grafika medinė, kovos sistema - tragiška. Nieko naujo, su tuo susitaikiau dar ankstesnėse dalyse, nu bet siužetas ir jo techniškas apipavidalinimas tai tik juoką kelia. Meluoju, ne tik juoką, bet dar ir pykti. Baisu net bandyti Elex, nors ten sako daug geresnis žaidimas. b*****, trečią dalį padarė "atsipiskit" principu. Po tiek valandų praleistų šiame žaidime supratau, kad Jūs, Piranijos, nesivystote.
Laiko juosta Vilnius/GMT+02:00
 • Naujienlaiškis

  Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite aktualiausias naujienas bei geriausius straipsnius tiesiai į el. paštą.
   

  Prenumeruoti