Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys 2019.12.04 visose vietose

 1. 1 taškas
  Sveiki, Pristatau visiems naujas PLM narių grupes, kurios kiek paįvairins forume ilgai užsistovėjusią narių grupių sistemą. Tikiuosi sukūrus daugiau grupių ir suteikus joms apčiuopiamų privilegijų kils nors siekti vis aukštesnės grupės. Prašau susipažinti su naujovėmis čia - https://www.playmanija.lt/nariu-grupes/ O Jūsų komentarų ir pasiūlymų lauksiu šioje temoje.
 2. 1 taškas
  Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) nusprendė blokuoti interneto svetainės filmix.co (toliau – pirminė svetainė) veidrodines kopijas, kuriose yra neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys, rašoma pranešime spaudai. LRTK savo iniciatyva atliko stebėseną dėl pirminės svetainės naujų interneto domenų, identifikuojančių interneto svetaines, kurios suteikia prieigą prie tos pačios veiklos kaip ir pirminė svetainė filmix.co. Prieigą prie šios interneto svetainės dėl joje neteisėtai viešai skelbiamo autorių teisių saugomo turinio LRTK nusprendė užblokuoti 2019 m. rugsėjo 11 d., šį sprendimą sankcionavo Vilniaus apygardos administracinis teismas ir svetainė buvo įtraukta į LRTK interneto svetainių, naudojamų neteisėtai viešai paskelbti autorių teisių saugomą turinį, sąrašą. Stebėsenos metu nustatyta, kad interneto svetainėje filmix.co neteisėtai viešai paskelbtas autorių teisių saugomas turinys yra pasiekiamas naujais interneto domenų vardais nežymiai pakeičiant pirminės interneto svetainės pirmojo ar antrojo lygio domenus. Veidrodinių svetainių vizualinė išraiška ir jų vartotojo sąsajos yra beveik tapačios pirminei interneto svetainei. Šis sprendimas buvo priimtas vadovaujantis Privalomų nurodymų taikymo interneto prieigos paslaugų teikėjams tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2019 m. lapkričio 25 d. įsakymu Nr. ĮV-771 „Dėl privalomų nurodymų taikymo interneto prieigos paslaugų teikėjams tvarkos aprašo patvirtinimo “. Pagal šį aprašą LRTK įpareigota blokuoti interneto domeno vardus, identifikuojančius veidrodines interneto svetaines, kurios naudojamos paskelbti neteisėtai viešai autorių teisių saugomą turinį. Tai yra tokios interneto svetainės, kurių interneto domeno vardas yra beveik tapatus pirminėms interneto svetainėms – pridedamos arba pašalinamos kelios raidės, skaičiai, kiti ženklai, pasikeičia domeno galūnė ar pan. Sprendimai dėl naujų interneto domenų vardų blokavimo neturi būti sankcionuojami Vilniaus apygardos administracinio teismo. Interneto prieigos paslaugų teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šio sprendimo gavimo dienos privalės panaikinti galimybę interneto domenų vardų, identifikuojančių interneto svetaines, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu pasiekti tose interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį. --- Vis dar neturi ka veikti. Bet reikia parodyti, kad dirba. As tik matau viena nauda is tokiu straipsniu, suzinai nauja svetaine.
 3. 1 taškas
  Nu va, dabar jau įdomiau. Klausimas dabar kaip patekti į tas grupes ar VIP+
 4. 1 taškas
  RE 3 arteja? https://www.facebook.com/residentevil/photos/a.187578694596359/2831040720250130/?type=1&theater Pirmadienį, 13:44 Džekeris Kad RE3 Nemesis gaus remake čia 100% kitų metų E3 pristatys Pirmadienį, 18:26 Magnitas Siaip cia kalba eina apie nuolaidas visiems RE zaidimams. Bet esme, kad laukia RE3 pristatymas. @Džekeris Gal dar sulauksime kazko per Games Awards Pirmadienį, 18:29 Haze Norėtųsi ne tik RE3 Nemesis Remake kurio labai laukiu, bet ir Code Veronica remeiko Pirmadienį, 18:39 ReiKaz Kad ir kaip smagu butu smagu turet re2 ir re3 "reimagine" norisi ir klasikiniu geimu remasteriu, kaip ir Code Veronica HD i Steam. Pirmadienį, 22:12 Haze @ReiKaz kuo netinka xbox 360 versija? Pirmadienį, 22:24 ReiKaz @Haze tinka tinka. Tik noriu, kad butu ir PC versijos, plius dar modinimas geimu Pirmadienį, 23:30 paseles tai ka nebuvo re3 pc versijos,po tiek metu nubudo Pirmadienį, 23:32 ReiKaz Reik remasteriu, nes nera PC versijos puikios siai dienai, pvz re3 daryk kiek nori AI upscale, bet nezinia ar Gemini pavyks perdaryt exe koda, kad 3d modeliai nebutu software renderiu. Nes tikra betvarke ten. Beja kur su geresnes texturom SN releasai re2 re3, tai japoshkiu versija ir yra lengvesni zaisti, ir siaip pasikeitimu (nors atseit ir yra US versijos sudetingumas, nors jis irgi palengvintas).. ne tas. Capcom paimtu blyn ir padarytu remasterius, plius CVX i P, ot butu liuks Vakar, 00:01 Džekeris @Magnitas Štai ir pirmi leak'ai https://bit.ly/34Merht prieš 23 valandas paseles Tracking site gamestat adds new PlayStation Network additions as they come in, and box art variants have dropped in for Resident Evil 3, complete with a look at the redesigned Jill Valentine, Carlos Oliveria, and of course, Nemesis. You can see them down below for yourself. jauciu isvaizda pakeis,na aisku dar anksti speliot prieš 23 valandas Magnitas @Džekeris, opapa. Siaip sitas RE kelias man patinka. Aisku 7 dalis viska pataise, nors as jos ir nezaides. Per baisu man vienam tai daryti. Bet strategija man patinka. Prikelti zaidima kuris iki siu dienu yra klasika/vertinamas labai gerai. O kai jie dar ne tik sugeba pagrazinti grafika, bet padaryti siu dienu zaidimu tai cia kazkas tokio.. Noretusi, kad ir kiti imtu pavyzdi ir darytu taip, o ne tiesiog portintu zaidima i kita konsole ir tiek. Cia izi money. Darykite taip, kaip Capcom daro ir bus prikelta tikrai daug geru zaidimu. Vakar kaip tycia galvojau apie Mafia pirma dali ir jeigu tik ja prikeltu taip, kaip RE 2 ir dabar bus 3 dalis.
 5. 1 taškas
  GameON'e mačiau kaulus judino ir judino non-stop vaikai, būčiau gal ir pabandęs, bet per didelė auditorija tam buvo
 6. 1 taškas
  Nestumkit, as tai hype, kad ir kaip padarys priimkit kaip RE3 reimagine, o ne remake. Net ir re2 galeciau sneket ir sneket kiek nedaug yra is originalo, ne vien aplinkos ir isvaizdos, bet ir charakteriai bei pats siaubo elementas, atmosfera ir t.t. core game visai ne re2, net negali vadint remake. Prasem remake, o gavom reimagine, tad priimi kaip reimagine ir megaujies! Taip ir galvojau apie RE3, kad nebus nieko panasaus ko fanai tikesis. Galiausiai pamastai geriau toks geimas ar kad isvis nebutu - aisku geriau, kad geimas egzistuoja! Pora foto is speju busimo trailerio: Nemmis: Jill
 7. 1 taškas
  „Visiškas mulkis”: „Fortnite“ ir NFL sunkumu sulyginęs „Ninja“ tapo pašaipų objektu Vienas populiariausių pasaulyje žaidimų transliuotojų Tyleris „Ninja“ Blevinsas tapo patyčių objektu, kai pareiškė, kad „Fortnite“ yra sudėtingesnis už amerikietiškojo futbolo NFL lygą. „Ninja“, pernai iš transliacijų uždirbęs maždaug 10 mln. dolerių, „Twitter“ paskyroje teigė neįsivaizduojantis, kaip profesionalūs žaidėjai gali nepataikyti į vartų plotą. Negana to, amerikietis dar pareiškė, kad kompiuteriniai žaidimai, pavyzdžiui, „Fortnite“ turi daug daugiau sudėtingesnių detalių nei tradicinis sportas, todėl pastarasis esą lengvesnis už esportą. Po šių pareiškimų „Ninja“ sulaukė krūvos pašaipų, o neigiamos reakcijos žaidėją galiausiai privertė ištrinti savo ankstesnius pranešimus. Turbut didziausia nesamone, kad apie tai isvis yra kalbama. Kazkoks noliferis, gerai beje uzdirbantis, pasake kazkokia nesamone ir tai pavirto i plataus masto diskusija. Kur tas pasaulis ritasi..
 8. 1 taškas
  labiau migueli primyne is tekken
 9. 1 taškas
  Linkas: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rayman-legends/home?sessionInvalidated=true Issikrove jau EG su zaidimu davimu.
Laiko juosta Vilnius/GMT+03:00