Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys 2020.06.28 visose vietose

 1. 1 taškas
 2. 1 taškas
  Toks jausmas, kad žmonės nežiūri Netflix serialų.
 3. 1 taškas
  Vienas dizaineris pasitelke fantazija
 4. 1 taškas
  Labai mixed feeling dėl šio žaidimo, nemanau, kad žaidimas nusipelno tiek hate'o kiek jo gauna, bet bėdų su juo yra nemažai. (Jei neperėjot, neskaitykit) Dodge'inau spoilerius beveik 2 mėnesius, labai stengiaus pamegt šį žaidimą bet vistiek jaučiu, kad iki pirmos dalies genialumo jam labai toli. 6/10, galbūt 7. Paėmus žaidimą atskirai jis nėra blogas, bet kaip tesinys, prastokas.
 5. 1 taškas
  negalejau patiket kad pradesiu megti ir jausti simpatija charam kuriu iskart tiesiog nemegau, nes devai tiek giliai charus ispelotojo ... wow dar jauciu cia nepabaiga... jau norejau pries kelias valandas sakyt wtf ..bet dabar losiu ir megaujuos...
 6. -1 taškas
  Kam is viso kisti i zaidima seksualinius nukrypimus? Vat sitas mane supykde labiausiai. Antra dali ramia dusia praleidziu, kad nesusigadinti nuostabios nuomones apie pirmaja. Tiesiog tikejausi normalaus tesinio, sveiku protu isvystytos istorijos, o ne kazkokiu liguistu veju brukimo per prievarta. Supraskite mane teisingai, as nesu priesiskai nusiteikes pries "kitokius", tegul jie sau gyvena, bet kai man per prievarta kisa visa sita net i zaidimus, tai jau mano isitikinimu yra tiesiog bandymas primesti savo valia arba net nusikaltimas. Trecioje dalyje dar sugalvos ikisti transgenderius ir pasakos istorija, kokie normalus zmones yra iskrypeliai. Fui, norisi vemti nuo viso sito sudo. O kaip normaliose seimose augantys vaikai, jiems matau visai moralinis kompasas suplyso.
Laiko juosta Vilnius/GMT+03:00