Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys 2020.07.24 visose vietose

 1. 2 taškai
  If-Gta-5-had-only-the-Gta-4-physics.mp4
 2. 1 taškas
  Pirk PS2, nes su juo galesi zaisti PS1 zaidimus naudojant component kabeli, kas yra aktuolu filmuojant gameplay.
 3. 1 taškas
  Kartais ne toks ekranas buvo ? Nes jeigu toks, tai xboxas bus nulauztas RGH budu ir sitas ekranas islenda kai ijungi konsole su EJECT mygtuku. Jei visgi konsole nulauzta RGH budu tai del strigimo yra dvi opcijos: 1. Susikniso kazkas NAND atmintyje. Galima bandyt ja perrasyt. 2. Mirsta cpu/gpu/southbridge - realiai netaisomas.
 4. 1 taškas
  New level unlocked ačiū už sveikinimus!
 5. 1 taškas
  Ne į temą @Džekeris Nieko tokio. Zaidimo pavadinimas nebuvo toks, koks dabar tai ir nerado paieska, kaip ir man. Bet zinojau, kad buvo kurta.
 6. 1 taškas
  Tikiuosi bus ir PS5, nes mano PC nemanau, kad bus pajėgus next-gen žaidimus patempti Paieškoje vedžiau nieko nerado, tai pakūriau tema, o pasirodo ji buvo @Magnitas
 7. 1 taškas
 8. 1 taškas
  Sveiki PLM nariai, Ką jums reikia padaryti tai nueiti čia https://bit.ly/32ONQ5i pasirinkti kuriai platformai norite žaidimo paspaudžiate ant ENTER padarote visus punktus glem sistemoje ir raktas atsiras nusikopijuojate jį ir atitinkamai kokiai platformai pasirinkote ten ir įrašote.
 9. 1 taškas
  Atrodo ispudingai. Neaisku kiek Bugu lauks, bet.. Zaidimas vertas demesio. Bus idomu pamatyti sulyginimus. Nors ir zaidziau originala, bet sunkiai jau pamenu kazka. Matant sita atrodo lyg naujas zaidimas.
 10. 1 taškas
  Jei jau nauja buta perki tai ka jau ten smulkintis, imk abi. Verta susipazint tiek su PS1 tiek su PS2, abi konsoles jau tapo klasika. Zaist gal patogiau su PS2.
 11. 1 taškas
  Klasika tape žaidimai, labai džiaugiuosi turėdamas galimybę pažaisti dabar, vaikystėje žaistus žaidimus.
Laiko juosta Vilnius/GMT+03:00