Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys 2021.04.29 visose vietose

 1. 2 taškai
  Jei nieko neiseis , duok geriausiai isejusias fotkes ir su PhotoShopu panaikint, jei reik galima ir visus properties/meta data atstatyt lyg butu su fotiku fotkinta.
 2. 2 taškai

  Iš albumo: Driving Sim PT2

  Vyrukų iš VirtualRacing vizitas truputį sujaukė planus :) bandysiu užkelti automobilį su jų įranga. Tikimės šių metų Palangos, bet sunku žadėti :) stay tuned
 3. 1 taškas
  Dalinuosi naudinga programa, kuri diegiama į PC, kurios dėka galima iš tikrųjų parsisiųsti bet kokios kokybės YouTube video į kompiuterį, kad 4K! Pats išbandžiau - veikia napriekaištingai. Parsisiųsti galite čia - https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader
 4. 1 taškas
  Ivertintas neblogai.
 5. 1 taškas
  kaip tik norejai PS5 patirties, javelin, tai sitas turetu tikti.
 6. 1 taškas
  Na man dažnai nesiseka rasti žaidimus pagal pavadinimus, bet @Magnitas kaip visada pagelbės. Jau gegužės 6d. ant PC turėtu išeiti Metro: Exodus Enchanced Edition. Pagrindinis skirtumas nuo senos versijos pilnas RT palaikymas ir 4K teksturos. Kiek supratau iki metų pabaigos (bet aišku norėtusi greičiau) pagerinta versija turėtu išeiti ir XBox S/X, PS5. Nieko nerašo, bet labai tikios kad konsolių pagerinta versija turės 4K60 fps mode, nes man asmeniškai tai labiau jo reikėtu, negu tik 30fps su RT. Jeigu bus 60 su malonumu pereisiu iš naujo. Geras buvo žaidimas. Fingers crossed, laukiam.
 7. 1 taškas
  Nenoriu nesąmonių prirašyt šis auto, kaip simuliatorius (vairas, pedalai, pavaros, rankinis, VR akiniai, kt.) jau dirbo prekybos centre ir lauke. Viso projekto vystymo esmė, kaip vyrukai 'deklaruoja' yra verslo frančizės kūrimas.
 8. 1 taškas
  @Magnitas tėvas mano tokią Nokia turėjo, oj Snake'ą valdžiau ant jo preitam tūkstantmetyje
 9. 1 taškas
  Va lentina tai gerai padaryta kartu su TV ir audio sistema
 10. 0 taškų
Laiko juosta Vilnius/GMT+03:00