Augas1

Priklausomi
 • Pranešimai

  102
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  0%

Augas1 paskutinį kartą laimėjo Gegužės 18 2018

Augas1 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

37 Gera

Apie Augas1

 • Rangas

 • Gimimo data 1991.05.14

Profilio informacija

 • Miestas
  Alytus
 • Lytis
  Vyras
 1. Perėjau prieš porą metų Mafia 3 ant ps4, tai jau tuomet dauguma bugų jau buvo ištaisyti, bet čia ne buguose esmė o pačiam žaidime, jis absoliučiai monotoniškas ir apart pačios pradžios labai greitai pabosta. Prasyciau kita karta be konkreciu spoilu.
 2. Praktiškai galėjo tik pirmą dalį perleisti, laukiu lenktynių misijos
 3. Aišku norėtūsi naujos dalies, bet vistiek šitam nostalgija nežmoniška, ypač garso takeliui
 4. Pamenu ant Trackmania nations berods Top30 LT buvau, ech geri laikai
 5. Manau dėl to jog dabar grafika praktiškai mažai tobulėja, tapo beveik fotorealistiška (kas su nauja karta bus dar labiau) , dėl to tai kartu ir pliusas ir minusas. Anksčiau žaidimai turėdavo savotišką atmosferą, kiekvienas kažkuo buvo skirtingas. Dabar tarkim animacinio stiliaus Persona 5 man žymiai gražiau atrodo negu realistiškas Final fantasy 15.
 6. Neseniai perėjau šitą gėrį, tai pasakysiu taip, apart visokių bugų ir klaidų, čia buvo matyt geriausias atviro pasaulio RPG nuo Witcher 3 laikų. Realistiškas geimplėjus (jokių magijų), sudėtinga kovos sistema, graži grafika (vietom priminė mūsų Nemuno apylinkes:), įtraukianti istorija. Nors iš praleistų 80 valandų, spėju apie 20 užėmė krovimo laikas, bet kad taip įtrauktų žaidimas tai seniai nepamenu :).
 7. Augas1

  Nioh 2

  Įdomu ar vientisas pasaulis bus ar kaip pirmoj dalį atskiri lygiai?
 8. Man iš video per daug šviesus pasirodė, lyg koks god of war, o ta originalo atmosfera ir nelabai vykusi kovos sistema ir padarė žaidimą įdomu
 9. Čia video kaip įsirašyti bleemsync
 10. https://modmyclassic.com/wiki/index.php?title=PlayStation_Classic#Compatible_USB_Drives Čia šioks toks sąrašas flesiuku kurie veikia, šiaip dauguma senesnių veikia, pats naudoju SanDisk cruzer spark 32 gb. Mačiau yra galimybė pačioj konsolej persilituot usb maitinimą, bet čia manau sudėtingesnis metodas. Teoriškai ir išorinis hardas turėtų veikti.
 11. Matyt pataupe gamintojai, arba specialiai, kad nedarkytu konsolės visokiais modais ir pultais nors kaip minėjau per OTG kabelį palaiko USB 3 , nes gauna didesnį srovės maitinimą
 12. Realiai labai lengva, žiūrint kurį modą naudosi, yra autobleem ir bleemsync. Autobleem užtenka susiformatuoti flesha ir įsikelti reikalingus failus ir žaidimų romus į flesiuka (tiesa ne visi flesiukai gali veikti, pagrinde tik USB 2.0). Bleemsync šiek tiek sudėtingesnis nes reikia ifleshinti kerneli į pačią konsolė. Realiai atliekant pagal instrukcijas kokia valandą gali užtrukti Aš dar dasipirkes OTG kabelį kad galėčiau dviese žaisti ir flesiuka jungti per maitinimą gale. Daugiau info: https://modmyclassic.com/bleemsync/ Kad palaikytų OTG kabelį kaip matosi foto , reikia įdiegti bleemsync 1.2 modą
 13. Įsirašęs autobleem modą įsikėliau apie 60 žaidimų. Super prisiminti senus laikus, o pati konsolė tik 35 Eu kainavo:)