cookeris

V.I.P.
 • Pranešimai

  1.168
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  0%

cookeris paskutinį kartą laimėjo Spalio 15 2019

cookeris patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

815 Puiki

Apie cookeris

 • Rangas

 • Gimimo data 1989.03.29

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4, PS3, PS2, DS
 • Steam ID
  coookeris

Paskutiniai lankytojai

1.495 profilio peržiūros
 1. Na gaila, ypač koncerto renginio su žaidimų atliekama muzika
 2. Ta apklausa skirta Azijos rinkoms jei ką
 3. @narkata tame ir esmė buvo
 4. @ReiKaz sveikinimai! Dėl laiko tai čia Impaler nustato kitą kartą reikės daugiau laiko padaryti kai bus suktesni klausimai.
 5. Na mano nuomonė kaip ir daugumos neisskirs. Daug iškirpta originalių lokacijų, mechanikų, besiplėtojantys istorijos taka, smurto sistema išvis supaprastatinta. Kodėl? . Siaubo ir tyrinėjimo beveik nulis. sakyčiau Ponas X labiau jaučiasi kaip Nemesis nei pats Nemesis . Po vienos vietos Nemesį pamatai ir nuspėjama. Bėgi ir tiek. Jo tikrai per mažoka,o originale tai su juo susitikimai yra reikšmingi. Struktūra visai kitokia. Žaidimas neužsistovi vietoje, varai į priekį. Labai jau vientisas ir "koridorinis". Tai nieko keisto, kad taip pirmą kartą žaidimas greit pereinamas. Na iš pliusų išvenginėjimas tiikrai geresnis nei originale. Taip sunku išmokti, bet tikrai daugiau pavyksta nei per originalą. Žaidimas gražiai atrodo ir smagiai žaidžiasi. Kai kurie takelio remiksai skamba gerai. Kaip žaidimas tai geras, bet kaip perdirbinys, tai tikrai nusivylimas. Atrodo kaip neišnaudota galimybė. RE2 perdirbinys kai kuriais aspektais yra silpnas ir originalas geresnį už jį, bet RE3 beveik kaip koks dlc jaučiasi. Galėjo tikrai neskubėti
 6. Visiškai prastai. Nesu žaidęs ir normaliai žinau iš bendro išprūsimo, bet visokių detalių ir vardų tai tikrai nežinau.
 7. @LFXiksas Tik su T-virus klausimu susimovei?
 8. Nu galvosūkiai tai išvis nesveiki
 9. Nu prastokai aš reiktų peržaisti žaidimą, seniai teko
  • Vienas teisingas atsakymas
  • 5 min.
  • 21 klausimas
  • 33 žaidėjai
  Ši viktorina yra skirta parodyti "Resident Evil" fanams kiek iš tikro žinote apie šią frančizę bei apie pačią video žaidimų pramonę, jų kūrėjus ir kt. Linkime sėkmės! 🧟‍♂️🧟‍♀️
 10. Alan Wake - nežinau ko taip visi giria. Dėčiau jį tarp vienu iš labiausiai pergirtų žaidimų. Pagrindinis personažas jau toks mėmė. Balsas jau toks monotoniškas. Gameplay irgi labai greitai kartojasi. Kovos irgi ne kažką. Yra vietų kad šaudai,šaudai,šaudai ir priešų bangos nesibaigia, o paskui pasirodo kad reikėjo bėgti pro juos ir tiek, ir taip ne viena vieta. Priešų įvairovė irgi ne kažką. Turint omeny, kad istorija siejasi apie siaubo rašytoją, tai fantazijos itin trūksta. Atmosfera pradžioje patiko ,bet atsibodo , nes labai pradėjo kartotis. Miškai, miškai, miškai. Max Payne 3 - šitas iš gameplay pusės beveik viskas patiko. Bet ir tuo metu jau jautėsi kažkiek atsibodęs šaudymas už priedangos, tik esminis skirtumas, kad turi vaistinėles susirinkti. Bet ko nesupratau ko taip visiems visi sako kad istorija gera. Išvis apie ką yra istorija? Net nesupratau jos esmės. Ar tikrai kažkas nustebo, kad Brazilija itin korumpuota? Kadangi žaidimo buvo ne kartą atidėtas išleidimas, tai jaučiasi kad koks iškirptas turinys ne visada atsispindi istorijoje. Max antroje dalyje sau pagaliau sugebėjo atleisti už šeimos mirtį, bet jis vėl kažko užsidrepravęs. Na bet taip, pritariu kad yra neblogų Makso pamąstymų ar frazių. Dead Space 1 - va su šitu tai sunkiausia paaaiškinti. Atrodo yra visi mėgstami elementai žaidime, bet kažko lyg man trūksta. Ar istorijos įdomesnės ar intrigos ar dar kažko. Jei bent intrigos kibirkštėlė būtų buvus būtų daugiau patikusi. Nu kolkas tiek, čia kas pirma šovė man į galvą.
 11. Valandos? Juokauji gal? Perėjau demo versiją per steam, užtrukau 17 min. Žaidimas tikrai geriau optimizuotas nei RE2, nereikėjo beveik žaistis su nustatymais, tik rezoliuciją pasimažinau ir kelis sau nemėgstamus efektus išjungiau. Deja keli dalykai nepatiko. Ir nėra jokio taimerio per demo,tai du kartus perėjau visgi daug dalykų buvau praleidęs. Reiks gal trečia kartą pereiti, kad sumedžioti tas lėles.
 12. Doom2. Super shotgun, tooooks žvėėris.