HaRDeStWaY

Naujokai
 • Pranešimai

  5
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

0 Neutrali

Apie HaRDeStWaY

 • Rangas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Netinka miestai. Nebent paštu. Bet pirma norėčiau pats pabandyti. Kaip galima būtų įsitikinti ar kaltas mainboard ar tiesiog brick (žalia lemputė?). Jei pirkčiau šį PSP man reiktų nusipikrti ir bateriją. Paieškojus radau šitokį variantą ( baterija ). Kiek žinau čia jau iškart padaryta pandora baterija. Ar ką daugiau žinote apie šią baterija? Eitų atbrickinti? Ir vėl pasikartosiu, ar 120lt gera kaina už PSP be baterijos ir su brick/mainboard problema?
 2. Nežinau ar slim ar fat (aš netiesiogiai su juo susisiekiu). Žinau kad naujai parvežtas iš Airijos. Gavau daugiau informacijos apie PSP. Rašo kad be baterijos ir kad reikia keisti mainboard. Dėl mainboard pasižiūrėjau internete. Rašo, kad ją reikia keisti dėl FW problemų. Nebūtų galima apsieiti be mainboard pakeitimo? Jo siūloma kaina yra 120lt. Ar apsimoka ir kiek dar reiktų sukišt pinigų į šį daiktą?
 3. Kadangi nenorėjau kurti naujos temos, parašysiu čia. PSP Slim užlauštas bekeičiant FW (brick). Beveik metų senumo. Daugiau informacijos kolkas neturiu. Kadangi nei aš, nei PSP šeimininkas nenusimanome šitoje sferoje, kreipiuos į jumis. Kiek už tokį būtų galima sumokėti? Ir ar būtų galima nesunkiai "užkrauti"? Žinoma, geriau būtų kuo pigiau. Jis jau nusipirko kitą PSP.
 4. Sveiki, žadu pirkti PS2. Perkant naują čipuotą PS2 iš Dimos kainuotų 600lt. O gal kas žinote kiek kainuotų iš Edmos? Ar verta pirkti panaudotą PS2 už ~450lt? Pasiūlykite dar kokių pirkimo variantų. Gal kas parduodate nebrangiai? Ar geriau laukti naujojo PS2 modelio, kuris turėtų būti pigesnis?