Domanis

Priklausomi
 • Pranešimai

  171
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

57 Tikrai gera

6 sekėjai

Apie Domanis

 • Rangas
  Grynaveislis naujokas.

Kontaktai

 • Skype
  domantutis16

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Nesiūlai to, ko pats neįperki , be argumentų tavo "patarimas" visiškas š.
 2. Ne į temą Skaitant atrodo , jog į lietuvių verčia su google translate. Čia tik man vienam taip?
 3. Jeeez, mano svajonių konsolė Wii u , eh nuskilo kažkam net nematytam nariui atsipirko jam tikriausiai tie lt kur išleido metų vip narystei Na ką gi nieko nelaimėjau teks dirbt ir užsidirbt konsolės, sveikinu laimėtojus. )
 4. ---- Nenubėdnėsiu ir nesudalyvavęs
 5. Sveiki , man reikėtų pagalbos su projektu " Statau namą " man reikėtų išorinių ir vidinių sienų , ten kiek reikėtų blokų ir kitų medžiagų pradedant pamatais , nelabai ką pats ten moku. Galbūt ir turit kasnors panašu projektą.

  1. Domanis

   Domanis

   Na dydis namo nėra labai svarbus , tiesiog , kad būtų visų sienų kvadratūros. :)

 6. Na tikriausiai turniko sezonas uždarytas mano , dar bandžiau vis eit laukan , bet jau ir sportuojant sušalu , o čia jau gryna liga būtu. Taigi ką patarsit namie daryt kokie pratimai? Norisi per žiemą pasiryškint , bet gal be hanteliu ir kt š , nes nenoriu pirkt , o savo neturiu. Galvoju tik skersini namo nusipirkt ant sienos.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 1
  2. Domanis

   Domanis

   Aš norėčiau truputi mandresnį , tad kalėdų senelio prašysiu , gal atneš. Nes norėčiau ir sprandinius ir kareivėlį vieną kitą padaryt , o tarp staktos sunkiai tai įmanoma.

  3. deiviz

   deiviz

   Jei lauke negali, visada sporto klubai priims :), o seip jei gaila pinigu tai namie senoviniu budu is pagrindu atsispaudimai,pritupimai,atsilenkimai,pristraukimai apsunkimtom salygom gali atnest nebloga rezultata :)

  4. Domanis

   Domanis

   Sporto klubai domintų , tačiau nėra galimybių , kadangi gyvenu kaime ir po pamokų turiu iškart į autobusą , nes paskutiniu gryštu ir po to nelabai yra galimybių gryšt. O kol kas tik prisitraukimai pasunkinti eina kartais, užsidedu kuprine sunkią.

 7. Pamačius , kad ieškai tvirto telefono su gera kamera, aš kaip lumia fanboy'us negaliu aš tau jos nepasiūlyti. Ypač kai šiuo metu nokia lumia 920 tik 990 Lt mobili.lt salone , jeigu android'as nėra reikalavimas tai tikrai nepasigailėsi.
 8. Yra kas lol'a kapoja ir kartu nori palošt? Pamokytumėt mane ir šiaip būtų smagu palošt. Nick'us į komentarus

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 5
  2. Eivinas

   Eivinas

   Kai turiu laiko pakapoju lol'a. :) Nick DeFroZ. Koks tavo?

  3. martynukazzz

   martynukazzz

   pas mus dota 2 vaikinukai tasko :D biski nuo realybes atitruke

  4. MGnon

   MGnon

   nuo realybes atitruke :D geras :D as irgi kartais sumetu,lol'a.Bet retai jau dabar,atsirado ka su xbox daryt :D

 9. Jeeez , daug kartų esu matęs How i met your mother , tačiau vėl pradėjau žiūrėt nuo pradžių tai tiesiog tobulas serialas nors jau matęs visas serijas :D

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 6
  2. Moo

   Moo

   Yra tobulu serialu :D

  3. Mantinijo

   Mantinijo

   Tobula galima sakyti tik merginoms, kad tam kartui įsiteikti. :D

  4. Moo

   Moo

   Ko ko tai mergu tobulu nebuna. :D

 10. Playmanai, aš šį kart labai ne į temą. Taigi pasigirkit kiek padarot atsispaudimų , prisitraukimų? Aš po vasaros gan laisvai jau padarau 30 prisitraukimų , o atsispaudimai neseniai pradėjo patikt tai apie 100-115 kolkas. Tačiau žiemos planai nemaži

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 14
  2. DozY

   DozY

   Prisitraukimu maždaug padarau apie 20, nes pagrinde ne ant to dirbu, atsispaudimu ant krumpliu tenka padaryti 5 serijas po 20 sujungiant su 5 serijom po 30 atsilenkimu, ta prasme serija atsispaudimu, tada atsilenkimai ir taip be pertrauku 5 kart. Iš pradžių būdavo per treniruotas labai blogai po tiek, bet su laiku pripratau

  3. kybartai

   kybartai

   as tai va sita darau kas antra diena kartu su pritupimais, prisitraukimu nedarau nes nera turniko, o preso nedarau nes bbd kazkaip :D
  4. martynukazzz

   martynukazzz

   kas dar streeta varot? :D nesalta? :DD

 11. Sveiki , planuojam šią savaitę važiuot į Vilniaus vishy vandens parką ir bus žemų nemokančių plaukti žmonių kurie norės išbandyti ir visas čiuožyklas ir pnš. Taigi ar jiem neiškils bėdų? Baseinai ten gilus?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 4
  2. tasbicas

   tasbicas

   Ten, man atrodo, tik vienas yra toks gylus. Kažkokia kaip ir medinė dūda ir įkrenti į ~3.5m gylio baseiną, bet tas nepatektų prie mano rekomenduojamų čiuožyklų.

   Geriausias, be abejonės, Maorių (atrodo) klyksmas ir dar neblogas pačiame viršuje kairinis (raudonas atrodo). Šiaip trūko man ten kažko tokio labiau.

  3. MedLey

   MedLey

   turi buti ugis ant kitu atrakcionu ne mazesnis kaip 1.4m

  4. Domanis

   Domanis

   Ačiū visiems , tiesiog bus vaikų ir merginų . Taigi niekam neiškils problemų ju priežiūra galės visur nukeliauti , nes ūgis 150-160 visų. :)