Mason13

Maniakai
  • Pranešimai

    276
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    13
  • Atsiliepimai

    0%

Visas Mason13 turinys

  1. Sveiki 2020 visgi buvo geri metai pagaliau išėjo Cyberpunk 2077, šį žaidimą pilnai perėjau praleidęs 55 valandas, Hard sunkumo režime ir galiu pasakyti, kad realiai žaidimas nebuvo vertas viso to haipo, žmonės tikėjosi, kad šis žaidimas bus kaip antrasis jėzaus pasirodymas ar gyvenimo sutvarkytojas 3000. Šiam žaidimui reklama su sukėlė didelių problemų ir pateisino "Never Preorder" žmones. Nors tai žaidimas, kuris man labiausiai patiko 2020 - Aš asmeniškai šį žaidimą vertinčiau 7/10 ir tuoj pasakysių kodėl.
  2. Sveiki 2020 visgi buvo geri metai pagaliau išėjo Cyberpunk 2077, šį žaidimą pilnai perėjau praleidęs 55 valandas, Hard sunkumo režime ir galiu pasakyti, kad realiai žaidimas nebuvo vertas viso to haipo, žmonės tikėjosi, kad šis žaidimas bus kaip antrasis jėzaus pasirodymas ar gyvenimo sutvarkytojas 3000. Šiam žaidimui reklama su sukėlė didelių problemų ir pateisino "Never Preorder" žmones. Nors tai žaidimas, kuris man labiausiai patiko 2020 - Aš asmeniškai šį žaidimą vertinčiau 7/10 ir tuoj pasakysių kodėl.
  3. Trumpas atsakymas - NE, tačiau visais laikais buvo žmonių, kurie kaltina kompiuterinius žaidimus dėl visko.
  4. Vadimas Zizas, Ugnius Kiguolis, Kazimieras Juraitis, Varlinas pasakoja įdomius faktais neparemtus dalykus, kiek ilgai tai gali tęstis? Na aš tikrai nežadu tylėti ir duoti šiems Acto garintojams kelią, soriakas bet to nebus. Tai video, kuriam atskleidžiamas akivaizdus melas skleidžiant savo teorijas. Jeigu jums šis video patiks, padėkite man ir pasidalinkite juo. Kelios įdomios citatos: "Šiandien pasistengsime apeliuoti faktais , tai yra mūsų asmeninė nuomonė" "Za Rup yra satanistai" "Jeigu norite ką padaryti kurkite turinį"
  5. Keli žiūrovai, jau kurį laiką prašė papasakoti apie taktinę šaudyklę Insurgency Sandstorm, kaip žaidimas ar pasikeitė kas originalo ir panašiai, pasakysiu tai, kad man ilgą nekilo ranka kalbėti apie šį žaidimą, nes nuo pat išleidimo jis turėjo daug bėdų - prastą perfomansą, būgų ir kitų dalykų. Tačiau kūrėjų studija „New World Interactive“ nors ir maža tvarkė bėdas ir nuo 1.6 atnaujinimo pamažu žaidimas tampa panašus į Insurgency ir Day of Infamy, kuriose praleidau po 700 valandų. Šio video metu Sandstorm esu pražaidęs 150 valandų.
  6. Liepą likus paskutinėms trims savaitėms prasidėjo kraustymasis iš pagrindinio pastato dėl restauracijos, turėjom su lovomis ir kitais daiktais išjudėti į konteinerius. Juose apsaugos gentis pasidalino į septynis kambarius, po keturis žmogeliukus. Gyvenimas konteineriuose turėjo savų pliusų ir minusų. Netenki poilsio kambarių, tačiau kambariai uždari ir gali kada nori miegoti ir turi amžiną laisvą laiką. Konteineriuose gyvenimas buvo geras tas paskutines savaitės. Nuotaika buvo labai pakylį panašiai kaip tada kai baigi gimnazija ar vidurinę – maždaug tuoj būsi laisvas žmogus. Nebereiks bėgioti judu dengiu pro plyną lauką aviacijos bazėje, keltis 6 ryto. Nebedaug jau liko. Karius kurie baigia šauktinių tarnybą vadina Dembeliais, nuo rusiško termino, kildinamo nuo žodžio „demobilizacija“ . Paskutinėse savaitėse grįžom prie smėlio reikėjo kažkur padėti smėlio maišus, buvo planas suformuoti pamatus tokiam namukui iš maišų ir kaip teigė kontaktai iš antro sezono, jie tuo įtvirtinimus išpylė, smagu žinoti bent tai, kad naudingai kasėme smėlį. Prezidento lėktuvas Pačioje tarnybos pradžioje buvo duotas pažadas iš tokio pliko dėdės, dar žinomo kaip aviacijos bazės seržanto majoro arba vyriausio puskarininkio, kad paskraidins savo bazės šauktinius – apsaugos grandies eskadrilę kaip LR prezidentą. Visi laukė to momento, nes atrodė tai bus kaip su politikų pažadais, tačiau likus maždaug keturioms dienoms iki tarnybos pabaigos atvažiavome į bazę ir ten buvo paruoštas Alenia C-27J Spartan lėktuvas/orlaivis, su kuriuo į svarbius reikalus skrenda LR prezidentas. Mums buvo išduoti ausų kamštukai ir reikėjo prisisegti, kad nenutemptų nuo vietų. Pats skrydis buvo tikrai smagus, kai kuriems truputi per daug, bet tarnybos pradžioje duotas pažadas buvo įvykdytas +1 karmos taškas Aviacijos bazėj. Kiek man sakė Aviacijos bazės vyriausias puskarininkis matė visas šauktinio dienoraščio serijas, jam jos patiko. Bet nežinau ar tai tiesa Paskutinės dienos Lėčiausiai ėjo pačios paskutinės dienos, per kurias vyko tvarkymasis ir kitos veiklos, atsirado daugiau laisvės, vyko kaip ir mini vakarėliai su OGB chebra. Kebab party, pizza smashai ir taip toliau. Per paskutine savaitę įvyko ir paskutinis ginklų valymas, kuris jau tapo tradicija. Tarnybos pabaiga 2019 Rugpjūčio 2 Penktadienis, buvo ta diena kai baigėsi tarnyba. Dieną prieš ketvirtadienį gražinome ekipuotę, pirštinęs, šalmus, kuprines viską kas buvo išduotą išskyrus kojines, glaudęs, maikes, vieną laipsnio ir tarnybos vietos ženklelį, 3 pavardės ženklus. Tie kurie neturėjo ko nors iš daiktų turėjo rašyti pasiaiškinamus ar kaip nors tuos daiktus atpirkti, reikėjo atiduoti net ir patalus su čiužiniais.
  7. Praeitame šauktinio dienoraščio epizode, sužinojote kaip atrodė aviacijos bazės kasdienybę. Dabar šauktinio dienoraštis - jums atskleis kaip atrodo pratybos, bausmės už nusižengimus zaliotus, kodėl autorius dėkoja LR prezidentui Nausėdai. Kaip formuoti beretę, apsaugoti kojas ir kiti naudingi patarimai. Ar išeis sužinoti Vasios telefono numerį? Važiuojantis stogas Po visų šaudymų, daug veiklos nebelieka, turi kažkaip pratempti laiką per nelaisvą laisvą laiką. Dėl veiklos trūkumo truputi pradeda važiuoti stogas ir pradedi užsiiminėti rizikinga veikla. Vieniems jis važiuoja daugiau, kitiems mažiau. Kadangi man jau buvo visiškai dzin, aš pradėjau mėgautis kiekvienu momentu ir kiekviena likusią dieną. Smėlis Siekiant užimti Apsaugos grandies eskadrilę, buvo sugalvotos lauko pratybos ir ekskursijos Aviacijos bazėje – trumpai tariant smėlio kasimas, su ginklais webbingais ir panašiai veiksmas vyko gegužės-birželio ir liepos mėnesiais. Tai nuo 9 – valandos iki 16h atvirame lauke, kur skraidydavo ir naikintuvai reikėjo kasti smėlį ir dėtį jį į smėlio maišus. Tik visą tai vyko prie + 30C ir tik vienas buvęs slaugas pasiemė apsauga nuo saulės, saulės kremą su SPF50 apsauginiu faktoriumi ir kremą po saulės, kurį reikėjo tepti ant sudegusių kolegų. Aš asmeniškai turiu naudotis, kremu nuo saulės, nes mano oda yra labai jautri ir pagal Fitzpatriko skalę 1 fototipas. Jį labai sunkai įdega, bet labai lengvai sudega. Todėl reikia naudotis kremu nuo saulės. Žiauriau tuo metu buvo tik kelininkams, kurios tą vasarą išnaudojo pagal pilną programą. Kažkam vėliau šovė į galvas, kad karštą dieną po darbų reikia suteikti poilsio, tai nuo 16h čilinom lovose ir laukėm kitos dienos kai reiks kasti smėlį. Smėlį į maišus iš kurių turėjo būti statomi kažkokie gynybiniai įtvirtinimai kurie niekada taip ir nepanaudojom. Paskutinėse pratybose išvis reikėjo juos išrinkti ir maišus išpilti. Bet bent jau gražiai prie jų atrodėm. Vedžitas Per viena mankštą, Vedžitas gavo krutinės lastos sumušimą – tai yra jam darant mankštą PKT karys iš OGB dėjo per nugarą. Tą rytą minėtas veikėjas buvo labai blogos nuotaikos ir jam nepatiko tai, kaip Vedžitas atliko pratimus. Po mankštos Vedžitas pradėjo keistai elgtis ir prasitarė, kad jam skaudą nugarą – tada praktiškai visi jam liepė eiti į med.punktą iš jo jis buvo išvežtas į Radviliškio ligoninę, kurioje ir buvo nustatyta ši diagnozė. Paskui vyko tyrimas, ar savo veiksmais mankštą vedęs PKT karys buvo teisus. Šio tyrimo rezultatų aš nežinau.
  8. Marvel83 Carpenterbrut Flashworx Dance with the dead Miami Nights The Gunship
  9. Kiek kainuoja tavo apranga? Kariai pačioje pradžioje gauna dvi LU kelnes, kurių kaina - beveik 95 euriukai Taip du karinius švarkus vadinamu kiteliais, jie atseina – 99 eu Kerzai vasariniai ir žieminiai kaštuoja 77 ir 74 eu Kiekvienas karys ant dešinės kojos privalo dėvėti atšvaitą, jo kaina 4 eurai. Taip pat kariai, dėvi lauko kepuraites, beretes ir pošalmius – kurie kainuoja bendrai 25 eu. Ir pašiltukas 42.29 šaltu oru ar gortekso komplektas - 496. Sportinė uniformos komplektas 80 eu Tapkės 10 eu. Atakos ekipuotė Šauktiniai labiausiai pažįstami su Atakos ekipuote – ją sudaro: 1. Šalmas, jo yra du tipai Fricas ir NVG, mes turėjom Fricą 2. Akiniai taktiniai arba akvalangai 3. Webbingas + Granatų, Flešo, Med paketo ir dėtuvių poučai 4. G36KA4 ar G36KA4M1 5. Priklausomai nuo klasės gali prisidėti ir FN-MAG arba 6000 eurų G36KA4 Esu matęs užsienio video, kad į aprangos kaina įskaičiuojamas ir telefonas. Jeigu žmogus tik su glaudėmis, tačiau turi iPhone jo apranga verta net tūkstančio eurų. Pagal tą pačią logika automatas G36 yra aprangos dalis, kuri kainuoja nuo 700 iki 950 EU už vienetą. Dėl duomenų tikslumo trukumo imsiu vidurkį 800k eurų - už tiek išeina vienas gražus telefonas ar krūva realiai funkcionalių. G36KA4M1 Atrodo kaip futuristinė mano turėto G36KA4 versija, tačiau funkcionuoja panašiai ir tarp jos nėra žymaus kainos skirtumo. Bet vizualiai atrodo kiečiau. Žygio ekipuotė į ją įeiną praktiškai viskas kas išduota: Kuprinė Kastuvėlis Dujokaukė Filtrai Caras Mentinis megztinis Vasarinis ir žieminis miegmaišiai Kilimėlis Maikonai/apatinės kelnės Pašiltukinės kelnės Ir kiti nei daug nei mažai. 1854.17eu + Ginklas Iš viso šis šauktinis gavo ekipuotės už 2704.17, jis turi visą ją išsaugoti iki tarnybos galo, kitaip kentės piniginė, ką įprastai daro kariai, kai dingsta ekipuotė ar ją pametą ne pratybų metu, tai nueina į įvairius ekipuotės turgelius, kur galima už gerą kainą ar mainus – susiveikti reikiamos ekipuotės. Vienų pratybų metu teko paskraidyti per unimogą ir iš kelnių liko šortukai, todėl susiradęs facebook grupe mainais už mechaninę klaviatūrą, kurių turiu N gavau sveikesnes kelnes. Taip viskas ką kariai gauna kainuoja beveik tris tūkstančius, bet kasdien kariai vaikšto su 1500 eurų vertės įranga, nebent esate kulkosvaidis tada jau rimtas turčius. Uždrausti daiktai / Dalykai Kalbant apie uždraustus daiktus, kurie nėra maisto produktai. Kai jau buvau minėjęs prieš tai kareivinėse turėjau ultrabooką, kadangi turėjau jį dėklę – jį pastebėjo ir gavau minusą. Buvo lieptą jį išvežti, aš išvežiau dėklą, ultrabookas liko tik persikėlė į slaptą stalčiuką prie batų dėžės. Jame buvo vaizdo medžiagos ir mano mintys apie tarnybą tuo metu. Kiti uždrausti daiktai kortos. Kariuomenėje neegzistuoja azartiniai lošimai. Rusiška muzika, visa Nelaisvas laisvas laikas Tai yra toks laiko tarpas tarp 8:00 iki 17:00 – devynios valandos, kai nėra jokių pratybų, paskaitų ar dar ko nors ir turi kažkaip pratempti tą laiką. Tai tuo metu niekas nevyksta, bet negali naudotis rageliais ir panašiai. Tačiau ne tas žmogus, kuris taip leidžia laiką pasakoją šią istorija. Kadangi supratau, kad nepavyks atsikratyti įpročio būti 24/7 online. Ebay už 20 eurų susiradau Replica ar dar vadinama Prop phone (vizualiai panašia, filmams skirta butaforija) kuria įdėjus į ragelio dėklą ji atrodė kaip tikras ragelis, laikiau jį spintoje ir tuo laiku čilindavau nuodėmės kampe. Pietų metų turėdavom gerą pozicija todėl buvo dar vienas spotas. Paleckio knygų klubas Tiesa buvo leidžiami būdai, kaip praleisti tą etapą – šaškės, šachmatai ir knygų skaitymas. Mūsų kambaryje Paleckis pradėjo knygų klubą, pradėjo skaityti rimtas knygas „Millenium trilogijas“ ir kitas, prie jo prisidėjo Narutas su „Eragornu“. Aš buvau pasiėmęs grafines noveles „Berserk“, „Akira“, knygas „Lolita“, „Nuodemių gatvė“ “Biblija“ . Greitai visas kambarys pasidarė skaitovais. Kas yra keista, nes dauguma žmonių knygų neskaitydavo ir aš asmeniškai niekada nebuvau suinteresuotas literatūra. Mane labiau domino manualai, brėžiniai, intrukcinės knygos ir panašiai. Lietuvos kariuomenę, trumpam pakėlė grožinę literatūrą skaitančių žmonių kiekį Radviliškyje trumpam. Kalbant apie knygas sužinojau, kad „Lolitoje“ visi mirštą ir nėra jokios laimingos pabaigos, kurgi bus kaip pasakojimas apie suaugusį pedofilą ir 12 metų mergaitę. Iš J.K. Belecko „Nuodėmių gatvių“ sužinojau, kad tarpukaryje Lietuvoje prostitucija buvo legali. Marijos žeme vadinamės ne be reikalo reiškias. Iš Berserko sužinojau, kad net ir geriausias draugas, gali nužudyti kitus bendražygius, priversti amputuotis ranką ir išprievartauti tavo mergina. Bet tai tik vanduo palyginus su tuo kas seka toliau.
  10. No problem, soriakas, kad taip akward viskas buvo priminiau tuo metu, kad feiso dažnai savo nerodau.
  11. Lapkričio 16-17 dienomis Litexpo parodų rūmuose vyko populiarusis dviejų dienų žaidimų kultūros konventas paroda “GameON 2019”. Jame buvo galima išbandyti naujausius žaidimus, sutikti kosplejerių, nusipirkti anime suvenyrų ir išgirsti žaidimų kūrėjų paskaitas ar sutikti mėgstamas interneto žvaigždes.
  12. Auksinės taisyklės Aišku yra kelios auksinės taisyklės, kurios jums gali padėti išvengti bėdos tai kaip 10 šauktinių įsakymų: 1. Jeigu yra kokių bėdų visi turi būti kaip vienas kumštis / visi už vieną, vienas už visus 2. Ginklas niekada nėra švarus, jis valomas tol, kol vadas pasako dėti į ginklinę 3. Rikiuotėje geriau nekalbėti, nes gali tekti papildomai pastovėti 4. Niekas iniciatyvos nemėgsta, originalių minčių ir efektyvių sprendimų taip pat 5. Vadas visada teisus, net ir tada kai visiškai nusišneka 6. Saugok ekipuote, nes tarnybos gale bus rimtai finansiškai jeigu neturėsi 7. Valstybės duodami kedai yra visiškas g*****, atsivežk savo 8. Nebandyk kelti revoliucijų, tai nepaeis gausi minusą arba tarnybinį 9. Per daug nesimuliuok, nes chebrai bus blogai, o kai chebrai blogai, tau dar blogiau. 10. Jeigu turi maisto ji gerai paslėpk, kitu atveju valgysi, kol visi sportuos Na, o jeigu pasisekė negauti minuso. Prieš važiavimą vyksta toks dalykas vadinamas muiliaku arba muilo švente, kai kariai valo kambarius ir baterija su ūkišku muilu. Valytojos, kurios dirba OGB skundžiasi šią veikla todėl, dažniausiai vykdomas „Fake Muiliakas„ kai naudoji tik vandenį. Svarbiausią, kad grindys blizga, o toliau metodai ir visi kiti sprendimo būdai lieka šauktiniams. Ką veikia tie kurie pasielieka savaitgalį, čilina poilsio kambariuose žiūri filmus, žaidžia su konsolėmis, naudoją valdišką internetą, kad pumpuotu filmus. Kiek sužinojau dar vienas nelegalus daiktas, kurį turėjau buvo nešiojamas HDD, į kurį pumpuodavau piratinį stafą ir rodžiau žmonėms, visi usb daiktai – šnipinėjimo grėsmė. Filmuke pristatyti veikėjai: Vedžitas, Krilinas, Naruto, Džekas, Abro, Šernas, 8 Kambario Kapitonas, Boksininkas, Treneris, Karolis, Girtuoklis, Paleckis, Kalnietis
  13. Kariuomėneje logikos nėra. Draudžia rusiška muzika, bet patys kalba rusiškais "matais"
  14. Kariai vartoją kitokį žodyną, nei normalus žmonės. Mano buvusi lietuvių kalbos mokytoją išbartų už svetimybių, nuteiktinų barbarizmų naudojimą, ir kad lengviau būtų suprasti ateities epizodus aš pateiksiu vertimą dažniausiai naudojamiems žodžiams: Zaliotas – užskridimas, praskridimas, prisidirbimas – prisidirbti kariuomenėje gan lengva, tokį užsidirbau pačia pirmąją dieną už kepure patalpoje ir rankas kišenėje. Kubrikas – kiek aš žinau, tai nėra nuoroda į Amerikiečių režisierių Stanley Kubriką, dėl man nežinomos priežasties taip yra vadinami kambariai, kuriuose gyvena kariai. Placas – aikštė, kuria žygiuoja kariai. Boicai – kariai, taip vadai vadina šauktinius Webbingas – Liemenė - ekipuotės dalis, į kurią dedamos dėtuvės. Bronižiletas / Bronikas / kai kurie taria kaip Brauningas – Šarvinė liemenė – kurią teko naudoti vieną kartą per visą tarnybą ir tai už telefono naudojimą. Tie kurie galvoja, kad kariai be šių žodžių kalba gražią lietuvių kalba, turėsiu nuvilti. Zero filmai + redirected viso labo trunka tik 7h. Mūsų priesaika vyko Kaune, Karinio oro pajėgų 100 mečio paminėjimui, Lietuvos kariuomenės diena lapkričio 23-ą prie Kauno Pilies. Deja mano grupės vaizdai ne geriausios kokybės. Bet priesaikos žodžiai visur vienodi: „Aš, (vardas, pavardė), be išlygų prisiekiu: ištikimai tarnauti Lietuvos Respublikai, negailėdamas jėgų ir gyvybės ginti Lietuvos valstybę, jos laisvę ir nepriklausomybę, sąžiningai vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, įstatymus ir savo vadų įsakymus, saugoti visas man patikėtas paslaptis; pasižadu būti doras ir garbingas Lietuvos karys.” Yra paskutinė eilutė, kurios galima ir nesakyti "Tepadeda man dievas."
  15. 'Gears 5“ yra trečiųjų asmenų šaudyklinis vaizdo žaidimas, kurį sukūrė „The Coalition“ ir išleido „Xbox Game Studios“, skirtas „Microsoft Windows“ ir „Xbox One“. Tai yra šeštoji „Gears of War“ serijos dalis ir tai yra antrasis „Gears of War“ žaidimas, kurio nesukūrė „Epic Games“. išleidimo data: 2019 m. rugsėjo 6 d. Kūrėjas: The Coalition Variklis: Unreal Engine Žanras: Trečiojo asmens šaudyklė Režimai: Vieno žaidėjo žaidimas, Kelių žaidėjų video žaidimas Platformos: Xbox One, Microsoft Windows Žaidimas su COOP galvoje, tačiau singleplayer, dėl to nei kiek nenukenčia, ko nepasakysi apie „Wolfenstein Youngblood“. Gears ko gero yra pirmas žaidimas, kuriame man rūpėjo veikėjai, nes jų bendravimas labai panašus į natūralų kovinių draugų bendravimą ir jie turėjo didesnį ryšį, nei 8 veikėjai 40 valandų trukusiame „OCTOPATH TRAVELLER“ . Taip, pradėjus žaidimą aš nežinojau kas su kuo kovoja, kas su kuo draugauja, bet tai buvo išaiškintą eigoje ir mutantai žinomi kaip swarm bando užvaldyti planetą, ko mes neturime leisti. Jeigu einate per kampanija vienas – jūs trumpai valdysite tokio dėduko Markuso sūnų JD, o vėliau kai prasideda ta visa ta smagioji dalis jūs žaisite už merginą vardu Kait ir bandyti išsiaiškinti kas sukelia galvos skausmus. Mūsų skyriuje daugiausiai bus keturi žmonės ir robotas padėjėjas Džekas suteikiantis skilų, kurie gali greitai situacija perleisti į mūsų pusę. Kalbant nuo paprasčiausio priešo užvaldymo, kai užvaldai stiprų priešą ir jis pradeda taškyti savo buvusius draugus, tai praskaidrina mano diena. O iš tokių įdomesnių skilų STIM, kuris trumpam suteikia skydo ar Cloak, kuris trumpam mus padaro nematomais ir su užvaldymų yra geriausias skilų kombo. Išbandžiau šį žaidimą ir COOP – kaip bebūtų keista ant pirato jis veikia ir kaip minėtame Wolfenstein jeigu tik yra galimybė patarčiau susirasti draugą, nes dirbtinis intelektas yra trumpai tariant nepatikimas. Jis gelbėja kada nori, o kai už priedangos likęs tik 1 priešas jis geriau tą priešą bandys per sieną nukalti ir jūsų tikrai nepakelti. Parėjės žaidimą aš atradau extra skiltį, kurioje yra filmukas apie visą serijos siužetą glaustai, tad yra galimybė išsiaiškinti kas ir su kuo. Kaip šaudyklėj jis gan ilgas 10 valandų. Žaidimo optimizacija – žaidžiau tiek ir ant padoraus stalinio tiek ir ant laptopo su 2 gigų vaizduške ir žaidimas sukosi kaip bitutė, virš 60 – 70 fps, labai daug žaidimo našumą veikiančių pasirinkimų žaidėjas gali keisti pats – išjungti Depth of Field Motion Blur, Chromatic bei kitus žaidimo vaizdą gadinančius elementus. Tiesa buvo toks keistas dalykas, kad veikėjai atrodė gražiai, o viskas aplinkoje taip įdomiai
  16. Lapkričio 2-3 dienomis Litexpo parodų rūmuose vyko populiarusis dviejų dienų žaidimų kultūros konventas paroda “GameON 2018”. Jame buvo galima išbandyti naujausius žaidimus, sutikti kosplejerių, nusipirkti anime suvenyrų ir išgirsti žaidimų kūrėjų paskaitas ar sutikti mėgstamas interneto žvaigždes. Montavo, garsino: Mason13 Taip pat dalyvavo - Konsolius, Bitplakis, Retromodas Foto apačioje
  17. Sveiki žmonės iš ateities, 2018 rugsėjo 15-16, Vilniuje Litexpo parodų rūmuose vyko antrasis pop kultūros renginys Comic Con Baltics. Jame pasirodė populiarų serialų aktoriai ir kiti žmonės prisidėję prie jų. Palyginus su praeitais metais žmonių buvo žymiai daugiau nors didžioji dalis eksponatų, neskaitant geležinio milžino buvo tie patys. Mane ir mano kameristą į šį renginį pakvietė tad kalbant apie bonusus, taip sutaupiau 20+ euro ir free spraitas. foto bus apačioje
  18. Kaina - Nemokamas (10 eur Battlepass) Išleidimo Data - 2017 Rugsėjis Platformos - Playstation 4, Xbox One X, PC, iOS, Android, Nintendo Switch Sveiki, prieš aštuonis mėnesius buvau kalbėjęs apie tokį žaidimo „Fortnite“ nemokamą režimą „Battle Royale“ praeitas video vis dar sulaukia pakankamo dėmesio, tačiau viskas kas jame buvo rodyta, šiuo metu yra stipriai pasikeitę, kitais žodžiais tariant jo medžiaga tiek morališkai tiek ir faktiškai paseno todėl nutariau jį atnaujinti. Battle Royale išėjo 2017 rugsėjo mėnesį ir šis režimas paremtas pagal Japonų kūrėjo Kuošin Takami - knygų, filmų ir komiksų serija tuo pačiu pavadinimu, kuria rekomenduoju pažiūrėti ar paskaityti. Šiame režime uš šimto žaidėjų nusileidusių žaidimo saloje turi išlikti pats pačiausias. Kaip bebūtų keista praeitą kartą kalbėjau, kad vieno žaidimo kūrėjas žadėjo paduoti Fortnite ir Unreal Engine kūrėjus Epic Games į teismą dėl autorinių teisių pažeidimo, nors minėto kūrėjo žaidimas naudoja šios kurtą varikliuką – šių metų gegužės pabaigoje tai įvyko ir prasidėjo teismo procesas, bet kaip ir tada šiuo video kūrimo metu dar nėra aišku, kaip ten baigėsi su teisiniais reikalais. Kas dar gan įdomu yra tai, kad abi kompanijos priklauso tam pačiam investuotojui iš Kinijos Tencent, kuris žiūri į abi kompanijas žiūri kaip į smėlio dėžėje besidraskančius vaikus. Taigi kas pasikeitė? Jeigu trumpai – atsirado nauji žaidimų režimai ( Blitz, Teams of 20, sniper showdown), galimybė bendrauti su kolegomis, pasikeisti veikėjo skinus, BattlePass, mačo pakartojimai ir žemėlapis pradžioje buvęs gan tuščias dabar turi pakankamai savaip viliojančių vietų nuo Tilted Towers iki Risky Reels. Kūrėjai dažnai atnaujina žaidimą ir klauso vartotojų pasiūlymų kaip jį pagerinti. Nuo praeito karto taip pat išėjo konsolių ir mobiliųjų telefonų žaidimo versijos. Žaidimo laikotarpiai buvo suskirstyti į sezonus - šiuo metu žaidimas yra ketvirtajame, jie trunka po du mėnesius ir jų metu žaidėjas kaupdamas taškus ir keldamas Battle Pass lygį atrakina tam tikrų kosmetinių detalių: kūprinęs, šokius ir tam tikras emblemas. Minėto Battle Pass yra du tipai nemokamas ir mokamas, nemokamas suteiks minėtų prizų, o mokamas duos jų daugiau ir dar pridės papildomų iššūkių kurie pakels veikėjo lygį greičiau, tačiau jis nesuteikia jokio pranašumo kovos lauke. Kalbant apie patį žaidimą – žaidimo stilius drastiškai pasikeitė nuo to koks jis buvo pačioje pradžioje, kadangi padaugėjo geriau jį žaidžiančių žmonių, kurie moka statyti ir greitai redaguoti jau pastatytas struktūras. Prieš tai niekas stipriai nesistatydavo, tad žaidimas buvo žymiai lėtesnis. Žaidimo tobulėjimas Nors fortnite neegzistuoja gan ilgą laiką, jis tobulėja greitais tempais Su kiekvienu paču, Epic Games komanda reaguodavo į žaidėjų komentarus ir po truputi šlifavo „Battle Royale“. Pradžioje daugelis žaidėjų gan bukai žūdavo dėl to, kad negalėjo statyti jeigu koks nors objektas buvo tiesiai prieš bandomą pastatyti konstrukcija, su šia beda susitvarkius kūrėjai perėjo prie statymo greičio patobulinimo ir į žaidimą įdėjo turbo build funkcija, kuri leido automatiškai statyti struktūras. Kita didelė bėda buvo automatinių ginklų taiklumas, kuris nors ir dabar nėra pats geriausias palyginus su tuo, kas buvo ankščiau jis yra nepalyginamai geresnis. Prie šio dalyko kūrėjai leido išbandyti įvairius ginklus ir nuo statistinių duomenų, kuriuos jie surinko. Vienus ginklus pakeitė, kitus pašalino. Per trumpą „Battle Royale“ egzistavimą jį paliko tokie daiktai: SMG, Arbaletas, Elektriniai spąstai, dūminės granatos, sekiojančios raketos ir šio video kūrimo visai neseniai mus paliko – reaktyvinė kuprinė arba džetpakas. Kai kurie iš jų buvo pašalinti siekiant sumažinti vienodų ginklų kiekį kaip su SMG, kiti tiesiog nebuvo žaidėjų naudojami kaip Arbaletas ir Dūminės granatos, treti buvo pašalinti siekiant palengvinti spąstų sistemas ir paskutinė grupė dingo, nes suteikdavo per daug nesąžiningą pranašumą.