Thetruth

Veteranai
 • Pranešimai

  774
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  25
 • Atsiliepimai

  100%

Thetruth paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 28 2019

Thetruth patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

542 Puiki

Apie Thetruth

 • Rangas

 • Gimimo data 1986.07.24

Profilio informacija

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • PlayStation Network ID
  TrueKaimynas
 1. Galiojimo laikas: 2 mėn. ir 10 dienų

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Parduodami PS3 žaidimai. Veiksmo vieta Vilnius, atsiimti patiems. Paštu siunčiu perkant daugiau nei vieną žaidimą. Skyrim Premium Edition - 20 eur (nėra marškinėlių) Assassins Creed - 2 eur Assassins Creed Brotherhood - 2 eur Assassins Creed Revelations Collectors edition - 15 eur Assassins Creed 3 Join or die edition - 10 eur The Darkness - 2eur Little big planet - 2eur Killzone 2 - 2eur Rage - 2eur Red Faction Armageddon Commando and Recon Edition - 4eur The Saboteur - 4 eur

  SUTARTINĖ

 2. Thetruth

  Attention whore

  Žaidimų kolekcija kuri tik pildysis
 3. Kas žaidė Dark Souls 3, kada pradėti DLC? Internetas rašo, kad po paskutinio boso geriausia. Bet ar tada neprasidės NG+? Dažniausiai nukovus paskutinį bosą NG+ iškart pasidaro automatiškai, tad norint pasiekti DLC aktyvavimo lokacijas vėl reikia pereiti pusę žaidimo (taip buvo su Bloodborne man).

  1. Haze

   Haze

   kada nori, jei esi casul niekas nebepadės, aš ta painted world of ariandel ir ringed city perėjau net nesiterliojęs su soul of cinder :D

 4. Galiu atvirai pasakyti, Platinum yra š****. Kai žaidimas labai patinka, taip, tai geras dalykas pridėti žaidimui daugiau mėsos. Bet dauguma naudojasi žaidėjų ocd ir prileidžia dumblinų žaidimų su super easy platinum, pažiūrėjus ir mūsų top 50 žaidėjų liste nemažai rastum žaidimų kurių niekas šiaip nepirktų ir nežaistų, bet va gi platinum lengvas yra, tai reikia. Ir ne tik, kad reikia, bet žaidimai būna perkami spec tam, nes turi easy platinum. Arba yra žaidėjų dalis kuri nežaidžia tam tikrų žaidimų, nes Platinum sunkus ir sugandins completion reitingą. Nemažai mačiau ir tokių kurie neperka žaidimo, nes neturi Platinum. Ta prasme neperka žaidimo kurio norėjo ir galimai patiktų, nes nėra platinum. Tai yra liga kurią ir pats turėjau, kada tas metagame pasidaro main game. Tai sakyčiau nerenki ir good for you, renki, good too, bet nereikia leisti, kad tai pradėti maišyti mėgautis žaidimu, bet dėja dažniausiai to neišeina. Pats ač die jau persirgau ir dabar kaip ir minėjau renku labai retai ir tik tuose kur labai patinka, o ir tai kur nėra missibles. O vis dar ant kabliuko sėdintiems, good hunting.
 5. Čia aišku skonio reikalas, bet pažiūrėjus paskutines platinas tikrai neatrodo, kad rinktumeisi geriausius žaidimus vienu ar kitu atvėju. Tiesiog žaisti visokius Bnedy ar Nubla ir sakyti, kad visų gerų žaidimų nesužaisi.
 6. Nežaidei gero žaidimo vien dėl to, kad nebuvo diske? Na jo, nemažai tada gerų žaidimų tenka praleisti tamstai.
 7. Na ką, pritilęs forumes, pritilus tema, bet reikia kažkam kas kelis mėnesiu prikelti. Kadangi platinum rinkimas kuo toliau tuo labiau darosi papildomas ir nereikalingas galvos skausmas, dažnu atvėju pagadinantis net bendrą žaidimo vaizdą, pasidalinsiu visais šių metų Platinum, nes jų nėra daug. Horizon Zero Dawn - Vienas geresnių platinum, jokių missables, collectibles apriboti. Pamatai papildomai žaidimo, bet ne tiek grind yra, kad tai atsibostų Enter the Gungeon - Vienas geriausių rogue like žaidimų ever. Platinum šitam žanre labai gerai, nes suteikia stimulo juos peržaisti ir duoda tokį kaip ir roadmap ką liko dar padaryti žaidime. Platinum ilgas ir nelengvas, bet labai palengva pasidariau Spider-Man - Platinum, kad ir palyginus lengvas, bet weak sauce, viską gadina side content, kuris yra tiek xujovas ir monotoniškas, kad po tų visų nusikaltimų žaidimas prarado kokį balą nuo bendro vertinimo. Ieškodamas tų nusikaltimų pamatai visas žaidimo klaidas ir kur buvo pataupyta, o nusikaltimų medžiojimas ir darymas šūdinumu beveik prilygo Witcher 3 crowsbow headshotams. Firewatch - Ne platinum, bet ir ne tuščia vieta, easy stuff, leidžia papildomai pamatyti kažkiek žaidimo, nors realiai puikiai būčiau ir be to apsiėjęs. Pats žaidimas labai smagus, tik teko paskui pažiūrėti theory video, kad surištų viską į vieną vietą, nes trūko kelių detalių iki pilno paveikslo. Artimiausias projektas Binding of Isaac, mėgstu rogue like, ką aš galiu padaryt, tai po Gungeono neskubant irgi pasidarysiu, per kokius metelius.
 8. Retro žaidimus žaidi su NES ar emuliatoriais?
 9. Yakuza 0 ir pats ištestuosiu kai ateis noras, bandžiau kažkada Yakuza 3, tada neužkabino. Po Angry Joe review galvojau duosiu antrą šansą, bet palošus Persona 5 nesu toks tikras. Ne mano skoniui kaip Japonai daro design sprendimus dabar, tai daug vilčių, kad ir Yakuza patiks nebededu.
 10. Šiuo metu aktyviau žaidžiami 3 grajokai, 2 su bičiuliu ir likusį vienas virinu. Borderlands 2 - lošiu su bičiuliu, jei ne co op mesčiau išvis, labai jaučiasi amželis žaidimui, ne iš grafinės pusės, bet iš misijų dizaino, visos tokios monotiniškos, aplinkos didelės ir tuščios, labai jaučiasi, kad senos dizaino mokyklos žaidimas. Ir kas turėtų būti žaidimo pliusas, ty ginklų įvairovė, to visiškai nesijaučia, jau gal 5h lakstom su vienodais ginklais, nes tiesiog neišmeta nieko geresnio. Terraria - Irgi lošiam su tuo pačiu bičiuliu, šiaip vienu metu stengiamės lošti po vieną žaidimą, bet Borderlands buvo taip nuobodu, kad neatsilaikėm. O žaidimas super, tokios galimybės, kad viską riboja tik tavo fantazija. Kas labai patinka, kad tai nėra tuščias sandbox žaidimas, ty, kad nėra jokių tikslų, jie yra, tik kaip juos pasieksi jau nuo tavęs priklauso. Šiuo metu pražaidėm gal 20h ir dar iki hard mode oi kaip toli. Horizon: Zero Dawn - Prieš jį lošiau Persona 5 (nepatiko, P4 dievinau, šitas per ilgas, personažai per daug nuobodūs ir šiaip visas žaidimas per daug panašus į praeitas dalis, ty paimti tie patys personažų tipai, tie patys istorijos beat'ai ir pan. Realiai jei žaidei P4, jau aišku kas P5 bus blogietis ir kaip baigsis žaidimas, nėra jokios intrigos, tik ciklai ir monotonija) tai Horizon, kad ir nebūdamas trumpas žaidmas atrodo labai trumpas, palošiau rimčiau 3 vakarus ir jau rodo 30% pereita Bet žaidimas super, labai stiprus pats gameplay, pasaulis, istorija. Kiek silpnesnis nei tikėjausi rpg elementas, bet visumoje žaidimas pateisino visus lūkesčius. Sėdžiu darbe ir laukiu kada galėsiu vėl pažaisti, kai su P5 laukiau kada pagaliau pabaigsiu.
 11. Visus šitus prenumeruoju ir pats, nors kažkodėl iš easy allies žiūriu tik žaidimo reviews, nes į kitus nelabai žinau nuo kur išokti, nes visiškai nepažįstų asmenybių, o kalbos apie kitas medijas apart žaidimų nelabai domina. Bet reiks bandyti. Ką pats pridėčiau (o manau ir dalis bus kitose įrašo dalyse): Colin's last stand - Kinda Funny outcastas. Jablinski Games - Jack Black kanalas orentuotas i linksmą turinį kol kas susieta su senais žaidimais (tikiuosi taip ir liks) The Game Chasers - realiai prenumeruoju iš enercijos, turinys ir asmenybės visiškai paviršutiniškos, vienodos ir nesikeičiančios. Keli bičai ir jų draugai renka retro žaidimus, perdžia ir dažniausiai nusišneka. MetalJesusRocks - labai plačiai apimantis kanalas, net sunku pasakyti apie ką, pagrinde visokius retro dalykus ir pašnekesius aplink tai. Acg - vieni geriausių žaidimų review NoClip - įdomios video žaidimų dokumentikos Gaming Historian - retro žaidimų/konsolių etc dokumentikos tipo video AlphaOmegaSin - pagrinde rantai, bet bičas jau labai ilgai nieko nedaro. gamermd83 - labai passionate ir be standartiškų youtube geimerių merginų triukų (lendantys papai etc) daranti veiklą mergiča. Pagrinde tiesiog kalbos/diskusijos apie žaidimus ir su jais susietus dalykus. Dar kartais įsijungiu beatemups ar 8bit eric, bet neprenumeruoju dėl pagrinde over the top ir dėl to erzinančiu asmenybių, kai žmonės ant tiek susibendravę su game chasers, kad patys suvienodėjo. Norėčiau kažką naujo rasti iš kanalų, bet kažkaip nieko naujo nelabai radau.
 12. Šaunus rašinys ir keisti ocd Pats per 2018 perėjau 41 žaidimą, nors didžioji dalis iš jų indie su 5-10h trukme. Bet nemažai laiko sumerkiau į Enter the Gungeon ir The Witcher. Sekt kiek minuse neseku, backlog mažinimas man yra visiška nesamonė. Patinka man turėti daug žaidimų ir rinktis pagal nuotaiką ką noriu žaisti, o ne kas išeina tuo metu, tai tikiuosi 2019m susipirksiu dar daugiau ką noriu pažaisti, kad galėčiau paskui ramiai žaisti ko užsimanau tuo metu.
 13. Dar net 4k didžioji dalis neturi, gerai jei su ateinančia karta pereis ant to. Aš net negarantuoju, kad ilgai žaidimai ir su 60fps stable išsilaikys 100%. Nes kaip ir minėjo yra ir detalumas pačios grafikos, pasaulių dydžiai. Net nekalbu apie resursus ai, fizikai kas atsilikę visiškai lyginant kaip kitos sritys patobulėjo.
 14. Scalmanas kai tiek laiko besidomintis konsolėmis ir geimingu visiškai nesigaudantis atrodo. Nieko daugiau nei real 4k +60fps stabilus ateinanti karta neišspaus, o ir tai yra gerai.
 15. O, vien dėl aukšto lvl esu 16 vietoje, neblogai. Nors galvoje aš vistiek skaičiuoju tik pagal platinum kiekį, tai realesnė vieta būtų arčiau dugno.