Naudojimo sąlygos

Bendrosios taisyklės

 1. Gerbti kiekvieno nario nuomonę. Diskusijų metu privalote laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai. Pranešimai, pažeidę šią taisyklę, bus trinami be jokio perspėjimo, o jų autoriai baudžiami.
 2. Trumpi ir neinformatyvūs pranešimai (nepateikiantys jokios nuomonės, argumentų ar informacijos) bus trinami. Jeigu tam tikra tema ar klausimu neturite ko parašyti, tai nieko ir nerašykite. Vietoje to naudokite reakcijas, kad išreikštumėte savo nuomonę.
 3. Draudžiama raginti narius skirti reputacijos taškų už patalpintą turinį (pvz. „Jeigu jums patiko mano pranešimas, paspauskite Patinka").
 4. Neredaguokite savo pranešimo, jei jis jau sulaukė atsakymo. Pvz., jei „narys A“ parašo pranešimą, o „narys B“ į jį atrašo, tai pranešimo redaguoti nebegalima, nebent tai iš esmės nekeistų pranešimo reikšmės (pvz., ištaisyti gramatines klaidas).
 5. Temas kurti tik joms skirtuose forumuose, o prieš kurdami būtinai patikrinkite, ar panašia tema nebuvo diskutuota anksčiau. Draudžiama kurti tą pačią temą keliose diskusijų skiltyse vienu metu.
 6. Temų pavadinimai turi būti prasmingi ir aiškūs. Temos pavadinimas yra netinkamas tuomet, jeigu vien jį perskaičius neįmanoma suprasti, apie ką tiksliai temoje yra diskutuojama. Tokie temų pavadinimai, kaip „Turiu klausimą“ arba „Reikia pagalbos“ smarkiai sumažina tikimybę sulaukti greito ir informatyvaus atsakymo. Taip pat nerašykite visur VIEN DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS.
 7. Draudžiama niokoti savo turinį: temų pavadinimus, jų pranešimus, komentarus ir t.t. Jei pageidaujate, kad turinys būtų ištrintas, informuokite moderatorius, pranešimo viršuje, dešinėje, paspaudę „Pranešti“.
 8. Žaidimų aptarimo temose, pirmąjį mėnesį po konkretaus žaidimo išleidimo,  draudžiama atskleisti jo žaidimo eigą ar siužetą („Spoil'inti“). Jeigu norite diskutuoti apie žaidimų eigą ar įvykius, tai privalote visada naudoti „Spoiler“ žymes.
 9. Sutinkate, kad Jūsų parašytiems pranešimams bei kitam turiniui bus taikoma Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported licenzija, kuri leidžia kitiems vartotojams perpublikuoti neatlygintinai turinį, tik nurodant autorystę.
 10. Sutinkate, kad PlayManija.lt tampa paskelbtos informacijos bendrasavininke, turinti teisę vienašališkai pakeisti turinio licenziją bei turinti teisę redaguoti turinį.
 11. Kiekvienas narys prisiima visišką atsakomybę už savo talpinamą turinį.
 12. Pinigai už įsigytą V.I.P. arba V.I.P.+ narystę nėra grąžinami net ir tuo atveju, jei narys yra pašalinamas iš puslapio.
 13. Komerciniai skelbimai griežtai draudžiami! Komerciniais skelbimais yra laikomi tokie skelbimai: nuolatinė prekyba konsolėmis, jų priedais ir žaidimais bei konsolių remonto ir atrišimo paslaugos. Dėl tokio pobūdžio skelbimų talpinimo tarkitės su administratoriumi.

Ribojimai

 1. Draudžiama turėti daugiau kaip vieną aktyvią paskyrą. Pastebėjus, kad turite kelias aktyvias paskyras, jos visos bus užblokuotos neribotam laikui. Jeigu taip atsitiko, kad kažkada susikūrėte papildomą paskyrą, tai praneškite mums ir mes apjungsime turimas paskyras į vieną.
 2. Galite užsidėti asmeninį paveiksliuką (avatarą) bei profilio viršelį. Didžiausias leidžiamas paveiksliuko dydis - 115×115 pikselių, o profilio viršelio - 1920×1080 pikselių. Draudžiama naudoti nepadorius ar įžeidžiančius paveiksliukus. Toks paveiksliukas bus ištrintas, o pažeidėjui skiriamas įspėjimas. Tas pats taikoma ir parašui. Taipogi paraše ir kituose profilio laukuose (pvz., Įranga ir žaidimai, Siena, Rangas) bei asmeninėse žinutėse griežtai draudžiama reklamuoti ar pateikti nuorodas į puslapius (arba tokius, kuriuose yra pateikiamos akivaizdžios nuorodos į puslapius), kuriuose yra reklamuojama prekyba konsolėmis, jų priedais ir žaidimais bei konsolių remonto ir atrišimo paslaugos arba yra panašūs į PlayManija.lt puslapį.
 3. Draudžiama paraše naudoti judančius .gif formato paveikslėlius, kurių dydis yra didesnis nei 100 KB.
 4. Draudžiama masiškai siuntinėti asmenines žinutes. Tai yra labai grubus nusižengimas, už kurį narys yra šalinamas be teisės sugrįžti.
 5. Draudžiama rašyti pranešimus vardu tų žmonių, kurie yra išmesti arba kurių rašymo teisė yra apribota.

Atskiros forumo skilčių taisyklės
Kai kurios atskiros forumo skiltys (pakategorės) gali turėti savo papildomų taisyklių, kurios yra pateikiamos virš temų sąrašo. Už šių taisyklių pažeidimus taip pat skiriami įspėjimai.

Naujausi būsenų atnaujinimai / Siena
Ši vieta yra skirta narių tarpusavio bendravimui bei menkaverčio turinio talpinimui. Prieš ką nors rašydami Sienoje pagalvokite ar tai ką ketinate rašyti neturėtų būti padaryta temos pavidalu.

Atsiliepimai

 1. Atsiliepimais leidžiama keistis tik už abipusius sandorius, kurie įvyko šiame puslapyje. Jeigu puslapyje nėra užsiminta apie sandorį, narys negali už jį gauti nei teigiamo, nei neigiamo, nei neutralaus įvertinimo.
 2. Privalote pateikti nuorodą į skelbimą, kaip atsiliepimo pagrįstumo įrodymą.
 3. Kilus įtarimui, jog sandoris atliktas tik siekiant dirbtinai surinkti kuo didesnį teigiamų atsiliepimų skaičių, atsiliepimai bus pašalinti.
 4. Už teisybės neatitinkančius atsiliepimus yra baudžiama įspėjimais.

Gidai
Sekantis dalykas, kurį Jums rekomenduojame padaryti baigus susipažinti su taisyklėmis, tai nuosekliai perskaityti Gidų skiltį! Juose yra galybė naudingos informacijos! Už klausimų uždavinėjimą, kurie jau yra atsakyti Giduose, baudžiama įspėjimais.

Fanboy'izmas / Konsolių karai
Netoleruojame fanboy'izmo, todėl aklai ir įkyriai brukti, pavyzdžiui, kad XBOX One konsolė yra geresnė / gražesnė / galingesnė / turi geresnę grafiką ir t.t. už PlayStation 4 konsolę ar bet kokia kita konsolė yra geresnė už kitą konsolę. Tokios temos ar pranešimai bus trinami, o pažeidėjai baudžiami daug griežtesne tvarka. Čia ne vaikų darželis.

Įspėjimai
Už kiekvieną taisyklių pažeidimą narys yra įspėjamas. Kiekvienas pažeidimas užtraukia atitinkamą bausmę.

Jeigu nepripažįstate skirto įspėjimo, susisiekite su administratoriumi ir aiškiai išdėstykite savo poziciją. Išnagrinėjus konkretų atvejį, apribojimai gali būti panaikinti, o gautas įspėjimas ištrintas iš įspėjimų istorijos.

Įspėjimai nagrinėjami ne vėliau kaip savaitę nuo jų gavimo.

Grubaus nusižengimo atveju (pvz., grubus nepagarbos rodymas administratoriui ar moderatoriams) narys išmetamas iš karto.

Informavimas apie taisyklių pažeidimus
Jei pastebėjote narį, nusižengusį bent vienai iš šių išvardintų taisyklių, prašome būtinai pranešti moderatoriams, pasinaudojant „Pranešti“ mygtuku. Jūsų privatumas garantuojamas. Pamatę pažeidimus, nebandykite patys „pamokslauti“ pažeidėjams, kad naudotųsi paieška, skaitytų taisykles ir pan. Už tokį elgesį būsite įspėti patys.

Būdas sugrįžti išmestiems nariams
Praėjus 6 mėnesiams po išmetimo (jei po paskyros užblokavimo nebuvo užfiksuota papildomų nusižengimų taisyklėms), narys gali rašyti prašymą administratoriui (info@playmanija.lt) dėl leidimo sugrįžti. Tai yra vienintelis būdas sugrįžti.

Iš puslapio pašalintiems nariams draudžiama kurti naujas paskyras. Jei narys sukuria naują paskyrą, anksčiau ar vėliau tai paaiškėja ir jis vėl būna pašalinamas. Rašykite prašymą - taip sutaupysite sau laiko.

Problemos?
Jei kilo problemų dėl moderatorių darbo, prisijungimo prie paskyros, pranešimų rašymo ar kitų puslapio funkcijų visuomet kreipkitės į administratorių (info@playmanija.lt). Esant galimybei, pridėkite kuo daugiau informacijos apie susiklosčiusią situaciją. Tai gali būti nukopijuota teksto dalis, ekrano nuotrauka (screenshot) ar panaši informacija, kuri padėtų greičiau išspręsti susidariusią problemą.

Taisyklių pakeitimai
PlayManija.lt turi teisę bet kada savo nuožiūra pakeisti šias taisykles, o tokie pakeitimai įsigalioja juos paskelbus šiame puslapyje.

Pabaigai
Atidžiai įsiskaitykite į taisykles bei jų paaiškinimus. Bet koks bandymas apeiti taisykles bus vertinamas jūsų nenaudai. Todėl prieš ką nors darydami pamąstykite logiškai ar jūsų elgesys nėra dviprasmiškas taisyklių atžvilgiu.

Atnaujinta 2020-02-05