tomuxas123

Kaip irasyti zaidima

Rekomenduojami pranešimai

4.55

Pasakyt, kad pas tave 4.55 versija yra tas pats, kaip pasakyt parduotuvėj: "Duokit man žaidimą konsolei". Kuri tiksliai versija? Rogero, HABIB? Su COBRA ar be? Vienintelė 4.55 CFW, palaikanti COBRA funkcijas, yra HABIB 4.55 COBRA. Jokios kitos neveiks. Jei nežinai, kuri tiksliai, tai įsirašyk ją. Tik išimk diską atnaujindamas iš PS3 būtinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na lygtais Habib su kobra. Beja kiek ieskojau nebeveikia linkai su habib cobra is tutorial, tiek tavo tiek kitu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mmCM Version 4.55

USB dongle: COBRA 7.0

Cia radau per multiman info.


radau kad reikia usb.cfg/ bet niekaip nesuprantu kaip taisiklingai ten viska uzrasyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mmCM Version 4.55

USB dongle: COBRA 7.0

Cia radau per multiman info.

radau kad reikia usb.cfg/ bet niekaip nesuprantu kaip taisiklingai ten viska uzrasyti

Lyg ir COBRA butu. USB.cfg failo reikia kai kuriems HDD,bet su Simple ISO mounter lyg ir turetu veikt.

Cia pamoka: http://psx-scene.com/forums/f224/multiman-ntfs-support-tutorial-91390/

Pabandyk,gal pades. Man jo nereikia,viskas veikia ir taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandau su mazesniais zaidimais... Flashas fat32 8gb, zaidimas 2gb. Ikeliu i flasha : E:/GAMES/bsu.... atsidarau su multiman nusikopijuoju i savo vidini ps3 hdd games ir nepaleidzia to zaidimo.. kaip suprantu reikia leisti eboot? kai tai padarau mane tiesiog grazina i XMB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandau su mazesniais zaidimais... Flashas fat32 8gb, zaidimas 2gb. Ikeliu i flasha : E:/GAMES/bsu.... atsidarau su multiman nusikopijuoju i savo vidini ps3 hdd games ir nepaleidzia to zaidimo.. kaip suprantu reikia leisti eboot? kai tai padarau mane tiesiog grazina i XMB

Pasirink zaidima is disko ikonos per XMB. Tam reikia turet bent koki originalu PS3  zaidima arba naudot cobra cfw. Jei jos nera, o disko neturi, reiskia, kad pas tave ne cobra cfw (beja, pats jos neturiu, o linkai blogi). Tada bandyk leist per app_home, bet daug zaidimu neveiks. Tokiu atveju isirasyk 4.53 habib cobra (linku turetu but jos) ir viskas veiks. Jei noresi lost online, parsisiusk spoof'a (butinai specialu tai versijai, kitaip gali gaut rsod arba semi-brick).

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.