XBOX Series X

Viskas apie būsimą XBOX Series X konsolę.

Paforumiai

1. XBOX Series X klausimai

Užduokite konkrečius klausimus susijusius su XBOX Series X konsole.

• Pranešimų dar nėra
  • Aktyvios temos

• Naujausi pranešimai

• Deja, panašu, kad bus cenzūros. https://www.thegamer.com/grand-theft-auto-definitive-edition-cassidy-confederate-flag/ Vice city artstyle kažkoks per daug cartooniškas.
    • @Džekeris Na nežinau, mačiau daug fanų modų, bet nei vienas nesugebėjo taip atkurti personažų, dažniausiai būna tiesiog visiškai kiti veidai su tais pačiais rūbais, panašiai kaip su Fable: Anniversary tragedija buvo. Ir šiaip dauguma tų fanų modų, tai padarytos gatvės kaip šlapios ir taip imituoja gerą grafiką, nors atrodo bjauriai. Ir šiaip iš kitų textūrų akivaizdžiai matau, jog gana kokybiškos ir atrodo padoriai. Čia gi paprastas remasterinimas,  ne remake. Remake ir nenorėčiau, man tai sugadintų per daug originalų žaidimą ir nepripažinčiau to, kaip to paties žaidimo, bet čia mano asmenė pozicija. Čia tikslas tiesiog padaryti žaidimą ne tokį techniškai atsilikusį, nes tikrai nesenai perėjau, tai viskas labai išsiskiria grafikos kampuotumu. Aišku žaidimų medija yra nedėkinga, nes pvz 35 mm filmų juostas užtenka tik nuskenuoti 4K raiška, net nekalbu apie 70 mm filmų juostas iš kokio 7 dešimtmečio kur užtenka nuskenuoti 8K raiška ir dar nelabai digital kamerų apskritai yra kur tokią kokybę realiai prilygtų, nes raiška nėra viskas ir skaitmeninėms kameroms dar toli gražu. Ar pvz garsą, kur iš kokio 7 dešimtmečio studijinių analoginių juostų nuskenuoti muziką išeina tokia kokybe, jog šiuolaikinis digital audio recording ne ką geriau yra. Tačiau su žaidimais yra blogai, nes viską reikia perkurti, tačiau remake nepatinka, nes tai netik grafiškas pagerinimas, tai kaip naujo žaidimo kūrimas, dizainas ir visa kita, ko visiškai nenoriu, nes tai tada visiškai kitas žaidimas.
    • @Mldc Na aš tikėjausi DE bus Mafia: DE lygio, o čia galėjo tiesiog prirašyt HD remastered ar pan. čia tikrai nei kiek nepanašu į DE Atrodo kad jie fanų moda paėmė ir įmetė  va jums ir remasteriai   
    • @Džekeris Kodėl neverta? Mano nuomonė labai gerai padaryta grafika, nes 3D visata visada buvo cartooniška. Tad manau nereikia tikėtis GTA 4 fotorealistiškos grafikos ir tokio lygio ir tai neatitiktų žaidimų. Didžiausias nerimas man buvo, jog personažų modeliai bus atkurti kaip Fable: Anniversary, kur visi perosnažai buvo nei kiek nepanašūs į originalius veikėjus. O čia visi veikėjai atitinka save, tu žiūrint į juos atpažįsti ir priimi, kad tai tie patys personažai. Tad čia didelis pliusas. Tikiuosi, jog dėl dabartinių political correctness madų necenzūruos kai kurių misijų ar žaidimų epizodų, o paliks viską kaip buvo, nebent pataisys tik pačias durniausias žaidimų vietas. Taip pat galėtų gameplay galėtų kaip GTA 4 padaryti, su coverinimusi ir valdymo iš mašinos, dar autosave pridėtų ir galbūt, jog Claude ir Tommy išmoktų pagaliau plaukti. Taip pat itin svarbu, jog muzikos licenzijas supirktų atgal kokios buvo, nes be muzikos tai nelabai ir tie žaidimai bus.