Lonsdale

Maniakai
 • Pranešimai

  851
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  12
 • Atsiliepimai

  0%

Lonsdale paskutinį kartą laimėjo Kovo 18 2020

Lonsdale patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

377 Itin gera

3 sekėjai

Apie Lonsdale

 • Rangas

Profilio informacija

 • Miestas
  Klaipėda
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.918 profilio peržiūros
 1. what.... Pas mus jau internetas senai tinkamas netflixui.. kai jo dar niekas nenaudojo buvo tinkamas
 2. Tu rimtai sulyginai netflixa su stadia? Prie ko cia telia, didziausia rinka turincios salys, neturi stabilaus ir greito interneto? Cia labai mazai yra nuomones, labiau faktus pateikiu del ko Jav rinkai stadia tikriausiai netiks, o del tokiu kaip mes jin neisilaikys.
 3. Faktas islieka, kad gali tlou ir bloodborne zaist ant pc, kad ir ne su 4k 60fps. Kokia dar google stadia laimes, jin vos ir taip laikos Ir kas kad jav rinkoj jie kartu eis su tv? Tam, kad stabiliai ir gera performance turet jam reikia greito ir stabilaus interneto, kuom jav nelabai pasizymi. Plius zaidimu trukumas. Nematau kurioj vietoj jie duobe kasas.. manau eina teisingu keliu.
 4. Nera toks didelis piratavimas, kad daug pakenktu kurejam, kuo greiciau pasibaigs tie "console exclusive" tuo geriau. Tlou ir taip gali ant pc zaist.
 5. aliexpress versija Last of us
 6. Vėl nulis argumentų čia yra žemas lygis. Rėkauji, kad tik parėkaut.
 7. @cookeris Galėtum biški normaliau sucituot, nes dabar kaip puzzlė reik skaityt. Sutinku, kad reikėjo pakeitimų, bet man atrodo žmonėm labiau pats pardavėjas kaip veikėjas patiko nei pirkimosi sistema. Visgi tas pirkimiasis, kažkiek pašalina survival aspektą, nei 5,6,7 daly negalėjai pirkti, o dabar vėl kažkodėl sumastė jį įkišti. negaliu visiškai sutikti, jų yra daug? taip, bet ar jie kokybiški? ne. Tlou sugalvojo tikro pasaulio koncepciją, kaip tie "zombiai" atsiranda, kur 90% kitų atvėjų atsiranda be paaiškinimo ar su labai panašia istorija. Nesakau, kad re serija yra TIK zombiai, jie yra vienas is elementų kodėl man jis taip patiko, lėti zombiai labai tikdavo mansionuo'se kai yra siauri koridoriai ir negalėdami bėgti vistiek tave suėsdavo, kai prasidėjo visas "action" tas survival jausmas dingo.
 8. @gedunex Kad tu sieji su politika irgi nieko nereiškia, dabar bet kokiam aktoriui gali politiką prikišt. Kurioj vietoj aš su Gina nesiorentuoju? geriau duok argumentų, nes nelabai eina tave suprast ką tu nori pasakyt. @Soujiro Pritariu, reik duot šansą ir pažiūrėt kas gausis, o ne iškarto nurašyt. Rašė serialą Druckmann'as su Craig Mazin'u. @Džekeris Su Gina čia daug sudėtingiau, ją anksčiau jau Disney buvo perspėją dėl tokių dalykų, kad nustotų kelt kontraversijas, bet pati prisižaidė. Ar jin buvo neteisi? nemanau, bet daug žmonių interpretuoja savaip tuos pasisakymus, Disney tokie dalykai nepatinka ir jie bando išsaugot savo įvaizdį, dideli pinigai ten. Aišku ir dvigubi standartai vyrauja, kai tokia Amber Heard vis dar turi darbą, o Gina iškart pašalinama. Bet neabejoju, kad prieš postinant twittery jin žinojo, kad bus scandalas, pati to prašėsi, dabar kai visi politiškai jautrūs ir nori išsakyt savo nuomone, negalvoja, kad gali būt pasekmės. Geriau nelįst išvis į twitterį, pats išsitryniau
 9. Gal buvo, o gal ir nebuvo. Jeigu scriptas nėra parašytas jau turint omeny koks pagrindinis aktorius bus, gali ir nebūti castingo jeigu aktorius iškart sutinka. Šiuo atvėju jau istorija yra rementis žaidimų veikėjais, iš kitos pusės, beveik nusamdė juodaodį. Nelabai galėčiau susieti Pascalį su politiką, jis ir taip daug vaidmenų tūrėjas. Nelabai suprantu kam ta Gina žmonės gina.. Jin tiek daug sh prirašius iki tol buvo, o dabar vaidina auka.
 10. Geri aktoriai mano nuomonė, talentas > išvaizda, serialą labiau sugadintu prastesnis aktorius kuris atitinka išvaizdą, nei aktorius kuris per castingą pasirodė labiau tinkamas rolei. Beto pradžioj norėjo juodaodį cast'int Mahershala Ali. Iš trailerio bus matyt kas gausis. Koki aktoriu patys rinktumėt?
 11. Pedro Pascal, Bella Ramsey to play Joel, Ellie in ‘The Last of Us’ series https://entertainment.inquirer.net/403442/pedro-pascal-bella-ramsey-to-play-joel-ellie-in-the-last-of-us-series
 12. Abejoju ar butu rinka sitiem dalykam.